CAS UEFA'nın kararını yürütme kararı aldı. Beşiktaş ve Fenerbahçe ye Avrupa yolu açıldı Düşünceleriniz neler ?

Süreç nasıl işleyecek? Neler olacak? Yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
Soru başlığında bir hata var düzeltiyorum '' CAS uEFA'nın kararını durdurma kararı aldı asıl karar 28 Ağustos da verilecek.

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ertelendi sadece..İleri bir tarihe atıldı o zaman karar verilecek .. Sanmıyorum sonuç yine olumsuz olur gibi..Hayırlısı tabi

0|2
    0|1
  • belli bişey yokki daha olumsuzda olabilr.

0|0
    0|0
  • eğer ciddi iseniz güzel bir haber teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
  • UEFA kendi turnuvalarina Feneri istemiyor! Cas karisamaz o konuya

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• kesinleşen birşey yok hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bu işin sonunda Fener tekrardan men edilecek ve UEFA Fenerbahçenin yerinede hiçbir Türk takımını almamış olacak

0|0
    0|1
  • Hayırlı olsun her iki takımımıza da. Avrupa'da bizi Bursaspor ve Kasımpaşa temsil edeceğine, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın temsil etmesi çok daha güzel.

1|2
    0|0
  • galatasaraylılara bakın ahahaa fener cl'ye gidemiyor diye sevinirken simdi timsahdalar ahahah :Dd. bide gslilerin komplo teorilerine bakın resmen komedi ahaha

0|3
    0|1
  • 28 ağustosda nihayi kararı vercek cas şuan kararı durdurdu eğer 28 ağustosda cezayı kaldırırsa fenerbahçe avrupada mücadele edecek eğer onarsa edemeyecek üstelik 28 ağustos tarihi fenerbahçenin 3.ön eleme turu maçını içine alıyor

bence dereyi görmeden paçaları sıvamasınlar

dipnot:GALATASARAYLIYIM

0|0
    0|0
  • an itibarı ile düşüncem budur link

0|1
    1|1
  • ne kadar cahilsiniz ya sadece kesin kara verilmedi karar verilene kadar şampiyonlar ligi kuralarına katılabilir. hatta maç bile oynayabilir eğer cas tada bir şey olmazsa fenerbahçe diskalifiye edilir onun yerine bursa gelir çok sevinmeyin işin aslını anlamadan

0|1
    0|2
    • aynı şeyi söylüyoruz zaten koçum karar senin zoruna gitmiş belli

• Cas dosyayı inceleyene kadar yürütmeyi durdurdu..Fenerbahçe'yi aklamadı henüz.Fenerbahçe adına olumlu sonuçlanacağını sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • cas tan çıkacak karar en fazla 1 yıl men olacak fenerbahçede ön elemeyi oynadıktan sonra men edilecek sonraki sezon yine gidecek.

dolayısıyla bu sezon ön elemelerde normal elenmiş gibi gözükecek her sezon avrupada oynamış olacak

0|0
    0|0
  • Tedbir amaclı gidecekler.

CAS Agustos'un sonunda karar verecek ve büyük ihtimal ile fb 2 yıl bjk 1 yıl ceza almıs olacak.

0|1
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Son Dakika...

Galatasaray yönetimi CAS'ın Fenerbahçe ve Beşiktaş Lehine aldığı kararı bozdurmak için özel bir uçakla Liona hareket itti...

.

.

.

.

Şaka şaka , ama galatasaray iki sene önce bunun gerçeğini yapmıştı...

0|0
    0|4
  • bence fb bursadan intikamını almış oldu. bursa son dk da şampiyonlar ligine gidemeyecek. ama fener eleme de elenirse ne gülerim.

0|0
    0|0
  • Şu an için yerinde ve doğru bir karar. Davanın devamından da iyi sonuçlar çıkmasını temenni ediyorum. Çünkü ceza o kulüplere değil Türkiye'ye verilmek isteniyor..

0|0
    0|0
  • 48 milyon euro fenere pahalıya patladı ama :)

0|0
    0|0
  • bebek oyuncağı oldu bu da. bir gün bişey diyolar diğer gün farklı bişey

0|0
    0|0
  • sadece yürütmeyi durdurdu sorun çkıkar gibi bence

0|0
    0|0
  • hiç bir düşüncem yok hayırlısı

0|0
    0|0
  • Egerki fb ceza almazsa tsyi tutmayi birakiyorum turk futbolunu birakiyorum artik enayi yerine koyulmak istemiyorumşu anagliyorum gozyaslarimi tutamadim

0|0
    1|0
Yükleniyor...