Kapat

İlk ne zaman birini sevdiniz hoşlandınız çoçukluk aşkınız falan :)

Herkesin bir ilk aşkı vardır:) ilk kaç yasınızda adı neydi? Benim ilk aşkım anasınıfındaydım adı barıştı bende 6yasındaydım hoşlanıyodum ilgileniyodum işte:)

Güncellemeler:
Şimdi nerde ne yapıyor merak ediyormusunuz ben görüyorum arada bizim okulda :)

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• karşıya babanesine gelirdi bende bisikletime bindirirdim dünyalar benim olurdu.hep kalkına camdan bakardım gelmiş mi diye.şimdi evli çocukları oldu istanbula taşındı ne günlerdi yaaa

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• İlkokul 2.sınıfta sınıfımda Yasemin adlı bir kıza aşık olmuştum çok iyi bir kızdı ve güzeldi:))merak ediyorum ama o hisleri duymuyorum artık:)

1|0
    0|0
  • Sıkı durun 21 :))

1|0
    0|0
  • yahu ne diyonuz. ilkokul anasınıf. çocuksunuz daha o zamanlar. adlarını bile hatırlıyorlar valla helal olsun ben bırak adlarını simalarını bile hatırlamıyorum. aşık olmadım daha. yani herkese aşığım ben galiba.

1|0
    0|0
  • ilk okul 1 tuğce .s kurdeleyı alana kadar pas vermemıstı sırfıntı :S

1|0
    0|0
  • 6 yaşımda anaokulunda damlaydı

1|0
    0|0
  • Çok küçüktüm ya, adı Ece idi. Çok da sevmiştim :) 8-9 yasında galiba

1|0
    0|0
  • ilkokul 1. sınıf. adı şeyda idi :))

1|0
    0|0
  • ilkokul 3. sınıftaydım, adı eceydi, esmer çok tatlı bir kızdı, o yaşta bile onu görünce heyecanlanırdım ah çocukluk :) ayrıca o zamandan insanın zevkleri belliymiş, esmer seviyorum ben :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anasınıfındaydım adı Selman'dı :D sınıfın yaramaz hiperaktif çocuğu Uğur beni yere düşürmüştü herkes gülerken Selman beni kaldırıp Uğurla kavga etmişti hiç unutmam o çocuğu hatırlayınca yüzümde tebessüme sebep olur hala, şu an nerede ne yapıyor bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • İlkokuldaydık ismi ahmetti 7 yaşındaydık tam 8 sene sevdim ben onu :)

1|0
    0|0
  • 1. sınıfta özgür vardı ama kaşar kankam nazlı hep çocuğa yavşıyodu ben de sinir oluyodum :D

1|0
    0|0
  • İlk aşkım Bülent Korkmaz'dı .. <3

1|0
    0|0
  • benim ilk aşkım 23 yaşımdaydı adını yazmsam olurmu baş harifi U...

1|0
    0|0
Yükleniyor...