Fenerbahçe'den açıklama: CAS 2 yıllık cezaya ilişkin yürütmeyi durdurma kararı aldı.

İşte Aziz Yıldırım'ın FBTV'deki açıklamaları:

"Sevgili Fenerbahçeliler iyi günler diliyorum. Bugün önemli gelişmeler oluyor. Şike ve teşvik sürecinde çok üzüldük. Hak etmediğimiz şeyler yaşıyoruz. Futbolcuların açıklamaları ve kongre üyelerine teşekkür ediyorum. İçeride hainler de vardır. Ama temizlenecektir. Ama şu bilinsin. Fenerbahçe yarınki kura çekiminden itibaren Şampiyonlar Ligi'ne katılacaktır. Bu mücadele sonuna kadar devam edecektir. Hepinize hayırlı olsun diyorum ."

Sizce sonuç ne olur? Fenerbahçe Avrupa'ya veda mı eder devam mı?

• Evet Devam Eder
    57% (8)42% (10)47% (18)Oy Ver
  • Hayır Devam Edemez
    43% (6)58% (14)53% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|27

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• haberler gerçekse sevindirici.umarım öyle olur.

0|0
    0|0
  • Futbolla aram yok bu yüzden bir şey sormak istiyorum.

Bu Şike olayları geçen sene olmadı mı? Neden Fenerbahçe geçen sene değil de bu sene Uefa böyle bir karar almayı uygun gördü?

0|0
    0|0
    • Sebeb fenerbahçenin yarı final oynaması bugün yarı final oynayan takım yarında kupayı kaldırır buda fransızlrın işine gelmez tabi özellikle platininin

• Şike olayları zaten anca bu sene sonuçlandı :)

• Ertelenme söz konusu .. Ben sonucun değişmeyeceğini düşünüyorum ..Fener Avrupa'ya gidemeyecek ..

1|4
    1|3
  • Hayır Devam Edemez

1|1
    0|2
  • Evet Devam Eder

0|0
    0|0
  • Devam edeceğiz emin adımlarla.

0|0
    0|0
  • burası cas ıyor hadi msn e geçelim

0|0
    0|0
  • hıııııııımmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Hayır devam etmez bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Şu anda söylenebilecek en kısa şey sadece süreç ertelendi.Fener ön elemeleri oynar ondan sonra CAS devam derse devam eder tamam dersede Fener avrupadan men edilir

1|1
    0|0
  • umarım ceza tamamen kalkar.Beşiktaşım boş yere men edildi

0|0
    1|1
  • 0|3
    1|0
  • bir gs li olarak inşallah devam eder

0|1
    2|0
  • Bir Galatasaraylı olarak umarım ceza almazsınız çünkü ülke puanına geçen sezon yapılan katkıyı uzun zamandır göremedi bu ülke. Benim bu tür olaylara yaklaşımım şahıslara ceza verilmesinden yana sonuçta suçu işleyen şahıslar kuruma ceza vermek o koruma bağlı kişilere de ceza veriyor taraftarın suçu ne ki böyle bir cezayı onlarda çeksin, ayrıca verilecek bir ceza varsa şu zamana ceza vermeyerek verildi küme bile düşürselerdi şimdiye kadar çıkmış temizlenmiş olurdu.

0|0
    0|0
  • bu alınan karar geçici karar nihayi karar 28inde açıklanacak kuralar 29unda çekilecek. hızlandırılmış yargılama ntvpsor öyle geçti

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım inatla fenerbahçeyi ve ona gönül verenleri dipsiz bir kuyuya sürüklüyor hala sağa sola sataşarak haklı olduğunu savunuyor insanlar bugün karar durdurldu diye seviniyor ama sonuç kesinlikle değişmicektir ve olan yine sebebsiz renklere gönül veren taraftara olucaktır. Cevabım mı fenerbahçenin kesinlikle cezası onanacaktır kuralara katıldığı için eşleştiği rakip otomatik olarak tur atlıcaktır olan Bursaspora olacaktır.

0|0
    0|0
  • CAS karar vermesi için 3 ayrı tarih verilmiş bu 3 tarihen birinde CAS kararını bildirecek ve cezalar ona göre devreye sokulacak umarım men edilmeyiz

0|1
    1|0
  • F.bahçe acil yardılanma hakkını kullandı.Uefa ağır basar bence ceza tamamiyle silinmez sanıyorum.. bir miktar indirim gelebilir. Oda o dönem fenerbahçe zaten gidememişti diye

0|0
    0|0
  • acil yargılanma hakkı gitti şimdi fener'in. cas fener'i suçlu bulursa uefa 2+1'i bile gölgede bırakacak cezayı indirir bu şikeci pisliklerin ense köküne. aziz de avucunu yalamaya devam.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanliş karar verildi. Ayrica bazi arkadaşlar yok finale gidiyorduk ondan platininin zoruna gitti felan ne alakasi var galatasaraya niye bunu yapmadilar lan söylesene şereflice oynuyaydi bu duruma düşmezdi fener. Soruyu açan arkadaşa sözüm değil abi kusura bakma sinirlendiriyorlar adami

0|0
    0|0
  • Bu şike tamamen kişi veya kişiler tarafından bilinçli yapılmış çökertme girişimidir amaç fenerbahçenin engellenemez yükselişidir fenerbahçenin her yıl şampiyonluğa oynayışı rekabeti düşürüyor buda fenerbahçenin tek başına egemen olması demektir o yüzden bu şike süreci başladı ve devam ediyor ligten düşeremediler ama zarar vermeye devam ediliyor

0|0
    0|0
    • Şike diye ortaya atılan oyun sonrasında gsnin beklenmeyen yükselişi oyunun bir parçası bir takımı çökertip diğer takımı yükseltmek eğer ki ortada ciddi şike kanıtları olsaydı fenerbahçe çoktan düşürülürdü bunu kimse engelleyemezdi örnek juventus gözünün yaşına bakmadılar ama fenerde varsayımlarla hareket edildiği için düşüremediler ha bu saaten sonra ceza alırmı imkansız

• bir fenerbahçeli olarak diyeceğim ki, bunlar hala bizi uyutuyorlar. üzülüyorum şunlara kananlara. bir başımızdan gitmedikler ki kurtulalım. bunlarla bize huzur yok.

0|0
    0|0
  • ceza 28 ağustosa ertelenmişitir.ceza kaldırılmamış infaz ertelenmişitir.fenerbahçe ön eleme oynayacaktır fakat 28 ağustosta karar açıklandığında ve fenerbahçe cezası onaylanırsa turu geçse dahi gruplara gidemeyecek. fakat fenerbahçe turu geçemezse ve ceza yine olumsuz çıkarsa.bu yıl sayılmayacak ve 3 yıl ceza almış durumuna düşecektir.

0|0
    0|0
  • devam edemez

0|0
    0|0
  • bu uefa bu erzik bu platini bu tff varken kestirmek zor

0|0
    0|0
  • Bu karar uefanın nezdinde ne kadar etkili olacak ben onu merak ediyorum millet dereyi görmeden paçaları sıvadı inşallah hüsrana uğramazlar

0|0
    0|0
  • galatasaraylılara bakın ahahaa fener cl'ye gidemiyor diye sevinirken simdi timsahdalar ahahah :Dd.

0|3
    2|0
  • Hayır Devam Edemez

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe o kupayı almazsa bir şey bilmiyorum. Bu sene en az uefa kupası şart, yoksa işler daha da kötüye gidecek..

Durmak yok yola devam.

1|0
    2|0
  • geçen sezonki yarı finalden sonra bu sene cl de en kötü çeyrek final

0|0
    0|0
  • çok mutlu oldum şimdi :)))

0|0
    1|0
  • Aziz bu işi de halleder

0|0
    0|0
  • Tedbirli olarak alindi sucsuzsunuz demedi :)) yani dava sonunda 5 yil men ve kume dusme cezasi:)

1|0
    0|1
  • hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • devam ederizzz busnee

0|0
    0|0
  • Önce Fenerbahçe sonra, OoooooOOOOOooooo Aziz Yıldırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...