CAS(uluslar arası spor mahkemesi) yürütmeyi durdurma kararı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

bildiğimiz üzere fenerbahçe ve beşiktaş uefa dan 2 ve 1 yıl men cezası aldılar. uefa tahkim kurulunun bu kararını CAS a taşıyan bu iki kulubümüz ceza yarın ki kuralara katılacaklar. kararı veren kurum CAS uefa nın bu konuda ki davasında yürütmeyi durdurma kararı aldı şimdi ne olur dersiniz ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• olaylar aydınlanmadan suçlu ilan edildiler

eğer suç varsa kişiler yesin!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha kesin bişi yok ortada karar sadece durduruldu karar ileri bir tarihte verilcek ..Ben olumsuz sonuç çıkacagını düşünüyorum ..

0|1
    0|3
    • o senin görüşün kısmet artık

• Bekleyip,göreceğiz..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• güzel haber

0|2
    0|0
  • 2000 yılından önceki olaylara dava açsınlar dötleri yerse!

0|1
    0|0
  • karar iptal olmadı.Cas davası görüşülene kadar donduruldu.Rutin uygulama yanarım yanarım fenevlilerin umutlanıp tekrar ağlayacaklarına yanarımmm

0|1
    0|2
    • karar iptal olmadı yürütmeyi durdurma kararı aldı yarın kuraya girecek bu iki takım aziz yıldırımın açıklaması var fenerbahçe kesinlikle şampiyonlar liginde mücadele edecek diye. görüşmenin sonunda nasıl bir karar çıkacağını nerden biliyorsun ?

• bak ntv sporda adamlar açıklıyor nihayi karar 28inde açıklanacak kuralar 29unda açıklanacakmış

• bakalım adil bir karar çıksın da şaibeli kararlardan bıktık. şike var diyorlar kanıt gösteremiyorlar. şike var diyorlar takım tek başına şike yapmış gibi davranıyorlar. şike var diyorlar şike yaptığı iddaa edilen futbolcu beraat ediyor. şike var diyorlar sadece ne kişilere bir ceza var ne başkasına varsa tek tek açıklanması ve lig düşürülmesi lazım avrupa kupalarından 2 yıl men çok hafif kalır bir fenerbahçeli olarak adaletin yerini bulmasını istiyorum.

• Boşu boşuna umutlanıyorlar gibime geliyor UEFA bu işin peşini bırakmaz adamlarda FBye karşı bir antipati oluştu

0|1
    0|0
    • hakkını arayana antipatileri varsa artık kimse adalet aramasın

• uefa nezlinde diğer takımların nasıl önemi yok ? mali kriterlerine bakmaya incelemeye gelirler şikeye gelince mi bakmıyorr ceza vermiyorlar ? bugün fenerin yerine şampiyonlar ligine gitmesi planlanan bursanın teşvik primi aldığı (trabzon tarafından) tescillenmişken uefa neye dayanarak bu takımı alabiliyor ? Delil olsa kamuoyuna zaten sunulur. ben sunulmuş bir delil göremedim madem adaletli bir karar var ortada neden başka takımlar yargılanmadı ? şikenin sahaya yansımadığı söylemine inanmıyorsun

• ama aynı mahkemenin şike kararına inanıyorsun çok garip adaletli kararlar olmadığı görüşünü savunuyorum Fenerbahçe masumdur. bu da er ya da geç ortaya çıkacaktır. aziz yıldırıma gelince kendisini burda savunacak değilim. ama şikeden hüküm giymiş kimse delil varken beraat edemez. bu birincisi ikincisi hüküm giyme sebebi silahlı çete kurup yönetmek cezası para cezasına çevrilip 1.3 milyon türk lirası karşılığında serbest kaldı.

• iyi oldu

0|1
    0|0
  • Fakire umut ışığı.

0|0
    0|2
  • olan bursaspor ve kayserispora oldu

0|2
    0|1
    • kısmet adaletli bir karar olsun da olan adaletsize olsun

• galatasaraylılara bakın ahahaa fener cl'ye gidemiyor diye sevinirken simdi timsahdalar ahahah :Dd.

0|1
    0|0
  • sonuçta olmaz bu iş sevinmesinler

0|0
    0|2
  • hayırlı olsun sonuçları bekleyip göreceğiz

0|1
    0|0
Yükleniyor...