Kızların balonlarının ucundan süt geliyor da neden erkeklerinkinin ucundan bal gelmiyor? #KafamdaDeliSorular.

Bakıyorum birkaç kişi hep böyle #KafamdaDeliSorular diye soru açıyor. Dedim; " Laggnn benim neyim eksik? "

Soru bu beyinsizler. Kızların balonlarının ucundan süt geliyor da neden erkeklerinkişinden bal gelmiyor? Ha?

Süt çocuk için yararlı. Herşeyden öte ona bir bağışıklık kazandırıyor. Peki ya bal neden bunu yapamasın? Dimi canım? Bal da çok yararlı bir yiyecek sonuçta canım.. Haksız mıyım?

Erkeklerin de göğüslerinden bal aksa ne olur sanki? Biraz da onlar çocuk emzirsin, ne var yani?

Hep biz mi çekeceğiz bu dertleri arkadaşım? Bıktım yahu..

Erkeklerde beslesin çocuğu. Hem ne güzel olur. Bir anadan bir babadan, bir anadan bir babadan. Bir ona, bir buna.. Çocuk bal ve süt karışımını yedikten sonra öküz gibi olur be öküz! Bildiğin Hulk olur çıkar ortaya.

#KafamdaDeliSorular var demiştim. Sıkı durun bir tane daha geliyor.

Biz kadınlar bazen şikayet etsek te bu durumdan, bu duruma meydan okuyan canlılar da mevcut. Orn; Deniz atı. Hayvan " Sizin doğa kurallarınızın canı cehenneme" diyip s*kip atıyor resmen bütün adaletsizliği.

Ne mi yapıyor? Erkek olan cinsi çocuk doğuruyor yahu! Yaaa..

Ha bu arada..Ah, evet beyinsiz, ciddiyim.

Good morning..

Gel de alkışlama şimdi. Biz kadınlar hep diyorduk; "Nerde bu adalet, nerde bu adalet?" diye..

Al sana adalet! Vallahi billahi ibretlik.

Peki, şimdi asıl soruma geliyorum. Madem deniz atlarında erkek olanı çocuk doğuruyorsa, e dışı olanda da p.nis mi var demek oluyor bu şimdi? Hah?

Erkek olanda v.jina mı var şimdi? Hani nerde? Ben niye göremiyorum?

Yaaa, böyle saçmalık mı olur? Bu dışı olan birey etrafta mal mal gezinirken erkek olan kendi kendisine mi çiftleşiyor da hamile kalıyor arkadaşım?

Kendi kendine mi sokuyor bu hayvancağız? Eğer öyleyse bir dur diyin suna efendim. Yazıktır, günahtır..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayal kırıklığına ugrayacaksın belki ama sistem öyle işlemiyormuş. erkeğin ki sadece taşıyıcı annelikmiş. ama zehir beyin var sende.

1|0
    0|0
    • Tasıyıcı annelik mi? Öyle sey mi olur canım? Adam gibi tasıyacaksa tasısın :D Ne o, bir sen tası bir ben tasıyayım. Olur mu öyle sey.. :)

Gercekten soruyorum, nasıl oluyor o peki? Önce sen tası sonra da suyun icinde ıkın ben onu icime alıcam mı diyor disi birey? Nasıl bir mantık bu?

• aynen öyle oluyor. kafan calısıyor. ;)

• bak senin için bir link buldum. videonun da altını okumalısın.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacı yazdıklarını okumadım ama konu başlığı yetiyor. bizden zaten bal geliyor. gelmese sen şuan dünyada olmazdın. hepimiz balız

0|1
    1|0
  • oruç başına vurmuş senin dostum git bir ılık duş al.

0|0
    1|0
  • bizden kireç suyu geliyor ama yuvarlak balonlardan değil uzun balondan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okudum güldüm ve yazıp geçiyorum saygılar

1|0
    0|0
  • Doktorlar bir yaşından önce çocuklara bal yedirmeyin diyor da ondan tebisi.

1|0
    0|0
    • Are you serious?

• Bilmiyorum o kadarını git kadavraöpentıbbiyeliye sor.

• Ögrendiginiz bilgileri bir de sorgulayarak ögrenseniz ne olur sanki güzelim? Sorgulanmadan ögrenilen bilgi, sorgulanarak ögrenilen yanlıstan daha degersizdir bunu unutma.

Yükleniyor...