Gerçekten Seven Terkeder mi ?

Eşinizle mutlu bir yaşam sürüyorsunuz,herşeyiniz var.Ama birgün iflas ettiniz ve paranızda yok,sonra bir bakmışsınız ki eşiniz evi terketmiş,

ardından yeni bir iş buldunuz ve eşiniz geri döndüğünü varsayalım

Buna göre eşiniz sizi sevmiyo dersek yanlış bir yargı olur ama gerçek anlamda sevmemiştir,bir parçası rahatı,parayı sevmiştir,eşiniz kötü günde yanınızda olmucaksa iyi günde yanınızda olmasının bir anlamı yok eğer bir anlam vermek gerekirse Çıkarı için yanınızdadır diyebiliriz. Ve iman yönünden hala bazı şeyleri aşamıştır çünkü imanı kuvvetli olan birisi bunun belki de bir imtihan olduğunu bilebilirdi,en önemlisi Allah tan geldiğini bilebilirdi,Yapması gereken şeyde eşinin arkasında durarak ona destek olması gerektiğini bilebilirdi,

Burda anlatmak istediğim Eğer gerçek anlamda seven bir kişinin Sevdiğini bırakmayacağını anlatmak istedim,engeller karşısında bırakıyorsak gerçekten sevmemişizdir,gerçekten sevmek yürek ister,o yürek herkezde yoktur.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Birisini seversen her haliyle seversin. Bu hikayedeki sevgide eksiklikler var.

0|0
    0|0
    • yoo ,birini gerçekten sevyiorsak engeller karşısında bırakıyorsak gerçekten sevmemişizdir dedim,

• benim dediğimi tam okumadın sanırım ?

Kızlar Ne Diyor 3

• doqru cvb bys

0|0
    0|0
  • Gerçekten seven insan terk edemez ama kendimden örnek vereyim bana hayatı zorlaştırıyorsa beni üzüyorsa uyarılarıma rağmen düzeltmiyorsa kendini ben o ilişkiden hayır bekleyemem

0|0
    0|0
  • soruyu kendin cevaplamışsın :D haklısın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• duygusal filmleri çok izliyon heralde

0|0
    0|0
  • bu sevgi değil,aşk değil alışveriş bu .

0|0
    0|0
Yükleniyor...