KS üyeleri buraya bakabilir misiniz?

Bu siteden tanıştığınız biriyle buluşmaya gideceksiniz ve daha önce hiç görüşmediniz.Birbirinizin ne fotoğrafını gördünüz ne de birbirinizde telefon numaranız var.Sadece site üzerinden mesajlaşarak buluşacağınız yer ve saati belirliyorsunuz.Birbirinizi tanımak için bir şeye ihtiyacınız var, bu şey ne olur? Mesela elinize ne alırsınız kendinizi belli etmek için. Ama orjinal olmalı ki bir karışıklık meydana gelmesin.Cevaplarınızı ve orjinal fikirlerinizi bekliyorum :)

0|0
16|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• çevreniz bu kadar sığ mı?

neden net üzerinden tanışılır

sonra ah kızım vah kızım

kötü yola düştü

1|1
    1|0
  • karşı tarafın seni uzaktan izleyip seni beğenmezse buluşmaya gelmeme ihtimali var. ya da aynı şeyi sende yapabilirsin.

0|0
    0|2
  • Böbreği çöpte bulmadım

1|1
    0|1
  • Bayılıyorum bu kişilerin kendisi yaşadıkları halde, üçünkişinin sorunu imiş gibi sormalarına... :D

1|2
    1|0
  • öyle bir saçmalık olmaz..

ya bu 90 modeller hakkaten safdirik ya ..

ben, hayatım boyunca 20 ye yakın insanla buluştum, bırak buluşup çıktıklarımı sevgili olduklarımı, sadece tanıştıklarımın bile numaraları, çoğunun ev adresi, face i , herşeyi vardı ya..

sanalın içine sıçtın KS.. teşekkürler

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını görmüşsün ya bu kadar balık hafıza ne ya alksjd

0|0
    1|0
  • şuan senin ihtiyacın olan tek şey azıcık akıl bir tutam mantık bir çimdik fikir

başkada ne diyem sana

git gitte gör ebeninkini

0|0
    0|2
  • sonra tecavüze uğradım dıye ağlarsın daha adamın fotosunu bıle gormemıs yahu hırlımıdır hırsızmıdır bellı degıl

2|0
    0|2
  • Erkek siyah takım elbise, fötr şapka, yakasına karanfil.

Kadın kırmızı puantiyeli genelde beyaz bazen siyah ya da mavi elbise, saçlar topuz olacak.

0|0
    0|2
  • karanfil.

0|0
    0|1
  • önce güvenilir biri olmalı zaten o kendi gördüğü gibi tanır sandce sevdiği bir şeyi alırım

0|0
    0|0
  • KS tişörtü

1|0
    0|0
  • Yüzde doksanınızın içi fesat etmediğiniz laf kalmamış .ayarlarınızı kontrol edin azcık..

0|1
    0|0
  • Elinde gazozla git.

cut.

1|0
    0|1
  • gorustukten sonra yazsana buraya merak ettim

0|0
    0|2
  • bayramlıklarımı giyer giderim

0|1
    0|2
    • üzerinde bayramlık yazıyor mu :D

• yavşak. nerlerdesin sen. ne diye arayıp sormuyon bizde diyoruz kardeşimiz var

• hee soruyu yine eksik okudum demekki yakama karanfil takarım o zaman :D

kanka dün aradım telefonun kapalıydı :(

• Tecavüze uğramak istiyosan tanış derim ne diyim :D

0|0
    0|2
  • Orjinal bişey mesela bir müzik kutusu olabilir ;)

0|0
    0|2
  • yakaya karanfil

0|0
    0|2
  • beni tanımama şansı yok kafanı kaldır etraftaki en absürt tipi bul derim

0|0
    1|1
  • Ksden kız düşer dediler.Biri düşürmüş bile helal olsun.

0|0
    1|1
  • saçmalık..

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 15

• kız için şal erkek için ayakkabı ya da gömlek.

0|1
    0|1
  • Peki bir sey soracagim neden isinizi bu kadar zorlastiriyorsunuz ? Fotograflarinizi gösterdeniz telefon nr verseniz daha kolay olmazmi ?

1|0
    0|2
  • öyle devenin d..ünde kelebek misali kendimi belli edecek bir şey takamam..en olmadı tam bir yer verirdim.

1|1
    0|1
  • Tırnaklarımda belli bir oje rengi olur. Işaret parmağımda büyük bir yüzük olur.

Beylerde de gömlekte 2 düğme açık olur falan filan.

0|0
    0|1
  • öyle durum mu var bacım :))

gül diyeceğim sıradan olacak , siz en iyisi ks tişörtü giyin no problem :))

0|1
    0|1
    • ks tişörtümüz yok.hem deee tarzım değil :))

• günün anlam ve önemine , ilk adımları ks de atmış olmanın verdiği güvenle yapılabilri diye düşünüyorum :))

• bibergazı?

pala?

çivilizopa?

1|0
    0|1
    • bak gaz iyiymiş.hem bulamazsa sıkar ben de o yöne doğru giderim demi

• Daha gectıgımız gun 3 kısıyı davet ettık dısarıda ıftar yedık 1 bayan 2 bay bız ankaradayız bazen tanısıyoruz arkadaslarımızla bunda ne sorun olabılırkı

0|1
    2|0
    • tanışmak sorun olur mu dememiştim, nasıl tanıyabilir birbirini ilk kez görecek olan iki insan?..

• umarım öyle bişe yapmazsın.

1|1
    0|1
  • Geyiktir ya yakaya Kırmızı Karanfil takılabilir...

0|0
    0|1
  • Gideceğiniz mekanda kapının yanına falan otursun bari ,cekette karanfil olayına girmeye gerek yok yahu :)

0|0
    0|1
    • mekanda değil de belli bir yerin önünde buluşuruz büyük ihtimalle

• Telefon numaranız yok mu birbirinizde var demişsin ,tamam işte o civara gelince biriniz arar ve buluşursunuz .

• birbirimizde yok şu an.daha iki üç hafta kadar var zaten o güne

• bu sıcakta kimse bere takmaz.

0|0
    0|1
  • öyle biriyle görüşmem ki zaten belki adam sapıkdır dedem yaşındadır yüzüne bakılcak gibi değildir öyle saçmalıkmı var ya bir resmini gör camda görüş ne bilim biraz tanı

0|0
    0|3
    • işine gelmedimi eksi basarsın sonra tecavüze uğradım yok bilmem ne oldu ne yapıyım diye sorularla gelirsin ozaman bidaha cevablıycam sende eksiyi basarsın okey? ;)

• eksileyip uçmuştur.takipte olduğunu sanmıyorum

• doğrudur

• yapma böyle birsey.

0|1
    0|1
  • şemsiye

0|0
    0|0
  • o eline kaktüs alsın bende palmiye ağıcın dibinde onu beklim :/

0|0
    0|1
Yükleniyor...