Çok garip hissediyorum

Neden böyle oluyorum bilmiyorum çok sıkılıyorum hiç bişe yapasım gelmiyor çok iştahdan düştüm yemek yemek istemiyorum dışarı çıkmak istemiyorum sıcak havayı sevmem zaten çok yorgun hissediyorum neden böyle oldum ki?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• herşey beyinde bitiyo burda işte. bu sıkıntıları sayabiliyosan kendinede gelebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Düzenli uyu,dengeli beslen,spor yap,kitap oku,arkadaş edin ya da onlarla arada gezmeye çık düzelir zamanla.

0|0
    0|0
  • depresyonda mısın?

0|0
    0|0
  • Ya hayatinda pek zorluklarla karsilasmamissin her istedigin oluveriyor ondan canin birsey istemiyor olabilir. :)) Ya da depresyon.

0|0
    0|0
  • Galiba bir aşk bunalımı yaşıyorsun. Ben aşktan umutsuz, mutsuz olduğumda iştahım kaçardı hiçbişe yapasım gelmezdi. Sizde de buna benzer bir sıkıntınız var galiba.

0|0
    0|0
  • depresyona girmiş olabilrsin arkadaşım ben depresyona girdimde hiç bişey yemiyodum uyyamıyodum canım sıkılıyodu yaptım hiç bişeyden keyif alamıyodum hep mutsuz oluyodum ne yaparsam yapıyım yüzüm gülmüyodu hep böyle ağlamaklı oluyodum

0|0
    0|0
    • Ne yapabilirim peki kendime gelmek için

• Himmm dua ediyorum düzelmek için Bi ara rahatlıyorum sonra gne bole oluyorum sanırım dr. Gitmeliyim

• allahtan ümidini kesme kendini motive et ben mutluyum diye

• Bir psikiyatra git,kan değerlerine baktır,özellikle insanda valfroik asit değeri düşünce bu duruma gelirmiş.Her 4 kadından biri psikolojik rahatsızlık içindeymiş.

0|0
    0|0
    • Himmm bu yönden düşünmemiştim olmadı giderim dr ama onlarda ilaç fala. Veriiyor pek güvenilir olmuyor ki :(

• Depresyona girmiş olabilirsin bir dr a görün

0|0
    0|0
  • Eynam teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Depresyonda olabilirsin

0|0
    0|0
  • calısıyormusun ısın yokmu ya da okuyormusun

0|0
    0|0
    • Yazdıklarınızı görünce ağlayasım geldi çalışmıyorum ne iş yapmak istediğimi bilmiyorum açıktan okuyorum

• nıye aglayacaksınkı herkes böyle :)) nerelısın

• parmaklarını prize sok kendine gelirsin:D

0|0
    0|0
    • teşekkür. ederim canım benim ya:)

Kızlar Ne Diyor 1

• sıcak sıcak çok sıcak, ondan:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...