Sorulan soruların ve cevapların kaldırılması

Burada biri istediği soruyu sormak istiyor ama bazı gammaz kişiler yüzünden soruyu uygunsuz bahanesiyle şikayet ediyorlar ve soran kişinin sorma hakkını ihlal ediyorlar ve soruyu kaldırıyorlar. Aynı zamanda bazı sorulara göre cevaplar veriliyor ve onların da şikayet ediyorlar ve cevabı kaldırmaya kalkışıyorlar. Ama soru zaten o cevabı istiyor. Ağır hakaret olmadığı halde ya da hiçbir hakaret olmadığı halde yine de cevabı kaldırılıyor. Bunu şikayet edenler ve kaldıranlar soranın ve cevap verenin ifade özgürlüğünü ihlal ediyorlar. Sırf soruyu veya cevabı beğenmediniz diye hakaret içermediği sürece şikayet edilmesi ve kaldırılması haksızlık. Yönetim bu konuda biraz daha düzgün denetimde bulunsun. Soru soran ya da cevap vereninkileri kaldırılmasın hakaret olmadığı sürece. Bu yüzden yanan üyelikler ve sorular, cevaplar ne olacak? Yönetim neden daha dikkatli olmuyor bu konuda? Bazılarının sorularına ve cevaplarına hakaret olmadığı sürece kaldırmaları yanlış. Bu yönetim yanan üyeliklerin haksızlık yapmaları nasıl düzeltecek ve her şikayete içeriğine tam bakmadan nasıl yaparlar?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kafalarına göre iş yapıyırlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mod soruyu geçici süreliğine kaldırıyor ve yönetim bu kaldırılan soruları denetliyor eğer gerçekten kurallara uygun bir soru değilse asıl kaldıran kendileri oluyor.

yani mod kafasına göre silmişse yönetim uygun gördüğünde soru yine geliyor.burada sadece mod sorumlu değil en son kararı yönetim veriyor.

0|0
    0|0
  • Kurallara uygun soru sormak gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...