Sen gelme fatihe gelme ..bunda bir art niyet varmı?

erkek arkadaşım dün akşam 11 de beni aradı napıyosun nasılsın falan fistan derken.bizim buralara ne zaman geliyon diye bir soru sordu.yani bizim buralar derkan açıklayayım.bn diyelimki istanbulun fatih ilçesinin bir köyünde yaşıyorum,sevgilimde fatih de oturuyor yani bir ilçede oturuyor.dedi işte bizim buralara ne zaman geliyosun bende dedim ramazan çıkana kadar gelmeyi düşünmüyorum dedim kem küm ettim . oda dedi işte sen gelme boş ver nabacan buralarda diye.be bu sözde bir art niyet aramalı mıyım?bizim ramazanda buluşmamamızın nedeni aslında ikimz arasında elektriksel olay bütün boyutlara taşıyor.anladınız?ben oucum orucum gider falan . bundan dolayı ramazanda buluşmuyoruz.sizce neden diyebilir? benim düşündüğüm gibi bir düşüncede mi acaba?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• sazan.avi :D

1|0
    0|0
  • benim anladığım sana sitem etmiş yani gelmeni istiyor ama sen gelme taraftarı olmadığın için gelipte ne yapacaksın hani ben kimimki senin için ne ifade ediyorum babında demiş bence

0|0
    0|0
  • Sen önce o lanet profil resmini değiştir.

2|0
    0|1
  • Senin ne düşündüğünü biliyorum, bence öyle değil, derhal yanlış şeyler geliyor akla. Sabret, ramazandan sonra buluşun ve neden öyle söylediğini yüz yüze öğren. Şimdiden bir yanlışlık yapma. Belki deonun kötü bir niyeti yoktu, öylesine söylemiştir. Ramazandan sonra da elektrik boyutları taşsa da sakın yanlış bir şey yapma, sonra pişman olursun :)

0|0
    0|0
  • o aslında gel demek istiyor ancak gelme diyerek bir nevi isteğini gizliden gizliye belirtmeye çalışıyor..

0|0
    0|0
  • Başka binecek birisini bulmuştur. Elektrigi daha fazla veren baskasi vardir. Sende voltaj az o zaman

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Fatihe senmisin.

Çorba yapın bence beraber biraz senden biraz ondan.

0|0
    0|0
  • bu adam neyin peşinde a.q. troll kafa

0|0
    0|0
  • Foto nu değiştirir misin lütfen

Burada tahrik ettiklerinin hepsinin günahına da ortak oluyorsun yapma lütfen

0|0
    0|0
    • o derecemi azgınsınız yahu?

• yahu tahrik etmenin ne anlamı var ki

bu arada değiştirdiğin için teşekkürler

• ramazandan sonra devam öyle mi ıslah ol emi

0|0
    0|0
    • eleştirceğine sorumun cevabını ver küstahca davranma.biliyoruz farkındayız onunda çözümü var

• çözümü bu olamaz yine o günahların af olmuyor.

vee senin ewleneceğin de garanti değil

• öylede bakalım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence gönderme yapmış... imalı sekilde söylemiş.. " biz kimiz ki gelecen napcan gelme " tarzında bir söylem

0|1
    0|0
  • Fatih'in köyü mü var neresiymiş orası?

0|0
    0|0
  • güzelim ilk önce şu resmini değiştir bence madem oruç tutuyorsun

1|0
    0|0
  • yanlış anladı seni bnce tatlı dill,i ol ve düzgünce konus anlat nie gelemediğini

0|0
    0|0
  • Erkek kokan profilini ve sorularını yesinler senin. Iyi denemeydi güzelim.

0|0
    0|0
    • oha lan inanmayın lan inanmayın bas git o zaman sorumdn of

• Bingo! 2. fire.. "Bas git o zaman."

Azıcık su beyninizi kullansanız da kız profili yapmadan önce kızların nasıl davrandıgını, nasıl konustugunu bir anlamaya calıssanız, inan hersey daha güzel olacak.

Git biraz daha calıs, gel velet.

• :D ben bişey demiyorum canım

Yükleniyor...