Eva longoria'nın saçı nasıl yapılıyor?

link Fön maşa şeklinde sormuyorum şı önündeki saçları nasıl arkaya doğru durdurmayı başarıyor? Katlı kesim gerek diye düşünüyorum ama başka ne yapılıyor? umarım anlatabilmişimdir :/

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Katlı kesimden sonra kırık fön çekilmiş bu saça muhtemelen önlere de sprey ya da sıvı vax kullanılmış .

1|0
    0|0
    • Fön çekildikten sonra saçlar arkada kalıyor yanı spreyle? Katlı kestirdikten sonra kuaföre söylersem böyle anlar mı sence? :)

• Teşekkürler :)

• Ben de teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen sana yakışanı bilirsin :)

1|0
    0|0
    • Katlı kestirdim çok sevdim saçlarımın dalgaları çıktı ortaya :) Ama bu modeli henüz yapmadım sınavım bitsin hemen denemeye girişeceğim :)) Niye ekşisözlük sevmiyorsun sen? :) Bence yararlı bilgiler ve insanlar oluyor bir de daha çeşitli bir ortam. Burada mesela farklı bir fikir sunduğunda pek tolere edilmiyor çok rahat konuşamıyorum :/

• Dalgalı saç güzel olur :) güle güle kullan

sınav oldu mu ?

• Bugün 1'de sınav :)) Ben de argo sevmiyorum tabii kimse kullanmasa daha iyi olurdu :) İnci sözlük daha da beter :/

• Çok güzelmiş o.o

1|0
    0|0
    • Longoria mı saçı mı :D İkisine de bayılıyorum zaten o şaçı ben de istiyorum :D

• Bu kesim çoğu yüze gider ki :/ Bana da yakışıyor saçlarımı arkaya aldığımda oluyor hissediyorum :D

• Yine de daha sağlıklı bir yorum yapabilmek için yüzünü görmek lazım :D :D

• Saç spreyleri var, ondan kullanıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...