Bir yıl oldu Ujfalusi'den ses yok....

Arkadaşlar Tomas ujfalusi iyileşdi mi?mart ayında diyorlardı ama ses yok yine satıldı mı yoksa?

0|0
318

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı .. Kaptan sağolsun çok faydalı oldu sakatlığı olmasa yine faydalı olcaktı ..Umarım başarılı bir şekilde bitirir futbol hayatını ..Bi kaç kulüple görüşmeleri varmış ..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 18

• doktorlar üst düzey futbol oynayamacağını açıklamıştı çok önceden. yani sahalara geri dönse bile süper ligde bir takımda oynaması mümkün değilmiş. katar takımlarıyla falan görüşüyordu sakatlığının son dönemlerinde. ayrıca galatasaray'la yolları ayrıldı zaten sezon sonunda.

0|1
    0|0
  • Ujfalusi´nin sözleşmesi bitti yabancı sınırı olmasa bizle kalacaktı zannedersem ülkesinde bir takımla anlaşmak üzereymiş

1|1
    0|1
    • 1-2 yıl daha kalsa güzel olurdu özellikle şampiyonlar liginde savunmayı toparlardı

• Bende kalmasını isterdim fakat yabancı sınırlaması Ujfalusiyide etkiledi

• Türkiyeden ayrılıyor

0|1
    0|0
  • ufo ıyıydı talıhsız sakatlıgı gectı lakin sozlesmesı yenılenmedı,cok hızmet ettı saolsun.. kader utansın bırde yabancı sınırlandırmasını zorlayan fbli yıldırım demıroren

0|1
    0|2
  • Bian Ayrılık başlığında soruy okuyorum sandım yazıkla çocuğa sevgilisi 1 yıldır yokmuş diyordum ey oruç sen nelere kadirsin :)

0|1
    0|0
    • Oluyor öyle kardeş arada:)geçen yıl tercih yaparken hoca lisede okuduğum bölümü sordu ramazandı yine ve hatırlayamadım düşündüm baya bir aklıma gelmedi:))

• 1 yıl daha oynamak istiyorum dedi bizde sözleşme uzatmayınca takımdan ayrıldı şimdi başka bir takımla anlaşmak üzere ama bilmiyorum hangi takım olduğunu

0|2
    0|0
  • kontratı bitti ve ülkesine döndü

0|1
    0|0
  • futbolu bıraktı hacı ujfalusi :D

0|1
    0|0
    • Harbidenmi ya sakatlık bitirdi adamı çok sağlam savunmacıydı hem bek hem stoper oynayabiliyordu

• adam antrenör oldu galatasaraya bildiğim kadarıyla

• Cidden mi keşke olsa ondan süper bir savunma antrenörü olurdu...

• gitti o bildiğim kadarıyla

0|1
    0|0
  • o artık GS kulübünün sadece bir taraftarı...

0|1
    0|0
  • yüzünü gören cennetlik .D

0|1
    0|0
  • Sanki iyileşmemesi daha iyi gibi...

0|1
    0|0
  • Tomas ujfalusinin eli kulağında yakın zamanda ayrılır

0|1
    0|1
  • ondan bir yol olmaz