27 yasinda boks ( bilenler lutfen)

arkadaslar ben 27 yasindayim spor altyapim var . boks idmanlarini kaldirabilirim. ogle tam prof degilde bira vuruslarim nzami sert olsun. diye kas kutlem yerine gelsin ceviklik kazanayim diye bok-kick boks yapmayi dusunuyorum. diger sporlari onrtmeyin lutfen.

nasil olur gelisim saglarmiyim.

Güncellemeler:
tesekkur ederim ilk once cevaplariniza. ben ogle avrupa sampiyonu olmak istemiyorum. sadece kendime geleyim iste o.

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• haftanın 3 gunu gidersin sıkı antrenman yaparsın 10 ayda birşeyler olabilir.

0|0
    0|0
  • bir rocky olabilirsin

0|0
    0|0
  • alacan bir kum torbası kendi kenine çalışacan işte

yok illa rakipli diyosan 13-15 yaşında çocukların karşısına çıkıp dayak yiyip bırakırsın

0|0
    0|0
  • Boks'a 30 yaşında başlayıp 35 yaşında avrupa şampiyonu olan var..Hemen gaza gelme, sadece bir kişi var onu yapabilen :D Söylemeye çalıştığım, boks-kikboks gibi sporlarda, yaşın ne olursa olsun kısa sürede büyük gelişim kaydedebilirsin.Başladıktan 7-8 ay sonra ne kadar değiştiğine inanamayacaksın.

Yeterki sen disiplinli çalış ve iyi bir hocadan ders al..

0|0
    0|0
  • sağlarsın

0|0
    0|0
  • nasıl gelişim sağlarsın? çalışarak gelişim sağlarsın. muhammet ali den bile tada çok galibiyeti olan hiç yenilgisi olmayan (64 maç) rocky mar. bile 25 yaşında boksa başladı. düşün yani

0|0
    0|0
  • düzenli idman yapman lazım

0|0
    0|0
  • yapmayın şu sporu ya

0|0
    0|0
  • boksu hiç sevemedim ben

0|0
    0|0
  • rocky olmalısın