Erkekler nasıl kızlar sızı etkıler bı bakın

şimdi zayıf kızlardanmı hoşlanırsınız kılolumu

1.60-65 arasımı 70-80 mı

saç rengı nasıl kızlardan hoşlanırsınız veya uzunluğu aynı şekılde gözlerı hangı renk olmalı ve dudaklar önemlımı bıraz tarıf edermısınız nasıl kızlar sizi etkıler her yönüyle(fiziksel)

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• esmerler ilk tercih , ikinci sarışın, üç kumral... ortak özellikleri ; mesela ben 1.75 boyundayım bende 10 cm kısa olsun , gözleri ya kömür gibi olsun ya da kahverengi , kalem kaşlı , fındık burunlu ,sivri yüzlü , hafif balık etli , sonra saçları çok uzunda değil kısada değil orta olsun bide böle bukle bukle yapıyorlar ya öyle olsun benim olsun :)

0|0
    0|0
    • hımm ben kumralım saçlarım dalgalı 160 boyundayım burnum küçük yüzüm yuvarlakta değil ama yuvarlağa gırıyo sanırım kaşlarım ince değil aşırı normal kalında değil öyle işte xd :D

• :Dhahhah

Erkekler Ne Diyor 26

• Audrey Hepburn gibi hafif ölçülerde ya da Monica Belluci kıvamında olabilir. Tabii Christina Hendricks gibi kızıl olanlar da muhteşem. :) Bunlara bir bak ve önemli ipuçları edinebilirsin. :)

0|0
    0|0
  • ceza sahasında fuleli, duran toplarda başarılı, noktadan sonraki ilk harfi büyük yazan, ayakkabısı ile t shirtü uyumlu, sosyal bilimlerde master yapmış, bir latin ve bir germanik dil bilen bir hatun olabilir ya da seksi olsada bunların hiçbiri olmasa o da olur :)

1|0
    0|0
    • pekı sen nasılsın bunları ıstıyosun

• iyimiş :)

• ingilteredeki ilk master iyi değildi, onda sadece yedim içtim takıldım :) rusçam da akıcı değil, her türlü sertifikayı aldım ama hala temel hatalar yaparım, gene de ruslar için çok sempatik oluyor kendi dillerini saçma hatalar ile konuşmak :)

• marketten alıcam gelicem

bir örnek sana

0|0
    0|0
  • Aramızda kalsın ama kızıl saça zaafım hat safhada, sadece kızıl saçlı diye aylarca çıktıklarım oldu..

1|0
    0|0
  • Bu kişiye göre değişir yalnız ben kendi tercihimi söylemeliyim aynı zamanda da kötü kadın yoktur az votka vardır ;) Kızıl ve düz saç.. Göz rengi yeşil veya mavi.. Beyaz ten.. kendimden kısa bayanlar tercihimdir.. Neden mi öperken parmak uçlarına basması hoşuma gidiyor .) Vücut tipi ise Bütün vücut şekli aynı olmalıdır örneğin bazısı büyük kalçalı ve büyük göğüslülerden hoşların bence iğrenç bütün vücut aynı olduğunda aynı top modeller gibi bir kız arkadaşınız olur .)

0|0
    0|0
    • aynen bak doğru söylüyosun benım saçlarım kestane kızıl değil sadece güneşte kızıl oluyo işte beyaz tenlıyım gözlerım ela-açıkkahve uzun kırpıklıyım öyle kızıl saçlılar boya zaten :D

• Kızıl saçlı görmiyim anında yazılırım .D .p

• sanirim beni dis gorunus fazla etkilemiyo cunku hic sevgilim olmadi normal olduktan sonra kafasi bana uysun yeter birde guldugu zaman cok yakissin kesinlikle olmazsa olmaz :)

0|0
    0|0
  • link böyle olacak

ttps://www.google.com.tr/search?q=aslı+hünel&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=tJHnUYfNA6qt4ATd1IC4CA&sqi=2&ved=0CC4QsAQ&biw=1366&bih=667#facrc=_&imgdii=_&imgrc=tQr6KIXQEMvbOM%3A%3BiRT4OnYXYLNmiM%3B link

0|0
    0|0
  • Balık etli kızlardan hoşlanırım boyu 1.60 olmalı saç rengi karamele bayılırım gözler ela ya da kahverengi olmalı dudaklar farketmez sadece kırmızı ruj sürsün o bile beni etkliler yani :)

1|0
    0|0
  • herkese göre değişir ben minyon tip sevmem başkası sever :) ama genel: zayıf ya da orta kilo uzun ya da orta boyu sever. fiziksel olarak göbüş olmucak :D sonra yüz güzel olmalı bu kdr :D

0|0
    0|0
    • orta boy kaç pekı sizce:D

• tamam :D

• cevaplarına bir ilave: erkeklere güvenilmeyeceği gibi :D kimi sevdiğinden emin de olmazsın :)

• huyumuz suyumuz bir olsun yeter... diyerekten en önemli özelliği söylüyorum yeşil gözlü, balık etli olsun dolgun olsun.. sac rengi benim favorim sarısın ama kızıl saca ayrı bir sempatim varr...

0|0
    0|0
  • çıtı pıtı çok uzun olmayan 165 en fazla boy,kilo 52 kıvırcık saçlı bak bu önemli kvırcık olsun :) kıvırcığım diye seveyim:)

0|0
    0|0
  • Sarışın olsun buğday tenli olsun mini short veya mini etek giysin ( mini eteğin altında jartiyerde olabilir ) sonra bide benim eve gelsin çok etkilenirim :D

0|0
    0|1
  • zekalı ama amele olmak isteyen kızlara bitiyorum :|

1|0
    0|0
  • uzun boylu kızlar çok dikkat çekici geliyo bana ben uzun değilim ya : D

0|0
    0|0
  • dolgun bacaklı kızlar çekici gelir bana. örnek: hadise

0|0
    0|0
  • Vallaha ben hafif tombul ve sarışın kızları çekici buluyorum boy önemli değil.

0|0
    0|0
  • uzun boylu ve esmer olacak gerisini görmem lazım beni etkilemesi lazım :)

0|0
    0|0
  • Balık etli kızıl saçlı beyaz tenli uff yemede yanında yat :) :)

0|0
    0|0
  • Her türlü güzel kız olur.

0|0
    0|0
  • Etine dolgun olmalı cılız sevmem..

0|0
    0|0
  • inanılmaz zeki olsun bir suru sey anlatsın hep dinliyim onu :)

0|0
    0|0
  • balık etli olacak ben ondan hoşlanırım sen nasılsın

0|0
    0|0
    • ben 160 boyundayım ve 47 kıloyum balık etlı değilim pekı sızce dudak şeklı göz rengı saç boyu rengı nasıl olmalı?

• evettt ama o kaç yaşında ben kaç yaşındayım :D

• aşkın yaşı yok derler :) ah seni tanımak isterdim yaaaaaaaaa :(

• nefes alsın yeter :P :D:D:D: fiziği düzgün olsun yeter :D

0|0
    0|0
  • beli ince gozleri buyuk ve derin bakıcak çok uzun olmasına gerek yok en fala 75 göz renginden çok bakışları etkiler dudaklarıda çok kalın olmaması lazım ve burnu uzun ve çok buyuk olmasın yeterli

0|0
    0|0
  • farketmez.

0|0
    0|0
  • senın gibi balım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence şöyle kızlar etkiler

0|0
    0|0
  • genelde 1.60-65 boylarındaki kızlar tercih edilir,ama bence 170+ iyi..

0|0
    0|0
  • Soruyu hızlı okuyunca tribünden maç sunan adam gibi hissettim kendimi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...