Kızların bu burç takıntısı nedir?

Evet soru açık. Siz kızlar burçlara neden bu kadar takıksınız? Ne zaman yeni bir kızla tanışsam adın, yaşın, okuduğun okul, bölümün sorularından sonra "burcun ne?" geliyor. Hatta bir kız arkadaşım var ki şu şu şu burçlardan erkeklerle hayatta sevgili olmam benden uzak dursunlar falan diyor. Burçlarla ilgilenen erkekler de vardır muhakkak ama çoğu kızda takıntı noktasına gelmiş sanırım.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• sanırım erkekleri başka türlü çözemeyeceğimiz için ya da kendimizi başkalarına neden öyle olduğumu anlatmanın daha kolay olacağı için. yani atıyorum burcunda dik kafalıdır ama çok sıcak kanlıdır falan yazıyorsa burcun kötü huyu için burcun arkasına saklanmak en güzeli tabi bir de hakkında yazan onur edici güzel şeyleri görmek hoş. benimde vardı senin arkadaşın gibi bir kız arkadaşım. ama sayemde tabusunu kırdı bana hak verdi çok şükür. burçlar insanları kategorilere ayırır bu şekilde ve ona huylarının ters olacağı bir burç kişisiyle vakit kaybetmek istemez. ben de burçların genel doğruluğuna inanırım ama günlük burçlara falan bakmam bir de böyle abartmam. hatta 1 senedir rahat burçlara bakmamışımdır. pek merak etmiyorum açıkçası. ama dediğin gibi takıntılı insanlar oluyo çok fena

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gereksiz şeylere hakettiğinden fazla değer vermek ne yazık ki bizlerde meslek haline gelmiş bulunmakta.

0|0
    0|0
  • Takıntı değilde burçlarındaki iyi özellikleri görünce kendilerine özgüven geliyor bazı kızların, vay ben kesin buyum, aaa aynı ben, kesin ben... Kendilerini avutuyorlar. Ki bende aslan burcuyum çoğu şeyin doğru çıktığı mantıklı bence, ama sevgilimi burcuna göre seçmem.

0|0
    0|0
  • İkizler olmasın da nolursa olsun

Bu sevgilim için geçerli, kız arkadaşlarım ikizler olabilir ve varlar seviyorum :*

0|0
    0|0
  • Yazılanların doğru olmasından kaynaklı bence. Günlük yorumlarını okumam fal gibi bir şey zaten. ama nasıl kişilikler nasıl ilişkiler yaşamalı okurum.

Başak burcuyum bu arada.

0|0
    0|0
  • valla benim sevgilim balık burcu balık burcu hakkında ne yazılmıssa aynısı sevgılımde var :) çok iyi biri çok seviyorum onu ya :)

0|0
    0|0
  • burç takıntım yokta akrep burcunu sevmem sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ego tatmini.Bi dönem ben bile kaptırmıştım 3-5 günde etkisini kaybettii :) Burcum Terazi güzel şişirmişti 4-5 gün sonra bu nne*diyip bırakmıştım :)

0|0
    0|0
  • Arada bir bakarım çıkar ama şu anda en iyi anlaştığım kişi normalde nefret etmem gereken burçta saçma ya :/

0|0
    0|1
  • Hakkat he nereden geliyor bu takıntı

0|0
    0|0
  • Getçekten burca çok dikkat ederler koç erkklerini pek sevmezler bende aksine koç burcuyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...