Psikologların Kazancı

Arkadaşlar 4 yıllık üniversite bitirip, aynı zamanda 2 yıllık klinik lisansını da alan bir psikolog; terapilerle ve seanslarla aylık yaklaşık ne kadar para kazanabiliyor? Lütfen bilenler bir cevaplasın. Ayrıca 10.000+ seçeneğine tıklayanlar, bu parayı kazanmanın olanağını da belirtirse muktedir olurum.

Saygılarımla..

• 1.000-5.000 TL Arası
    53% (10)14% (3)32% (13)Oy Ver
  • 5.000-10.000 TL Arası
    21% (4)45% (10)34% (14)Oy Ver
  • 10.000+ ...
    26% (5)41% (9)34% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• genelde seanslarını 150 tl oluyor.. benım gittigim öyleydi cünkü. günde en fazla 3 kişi aldıgını söylemişti. pazar günleri çalışmıyor.. cumartesi ögleye kadr desek .. bu da ortalama 10 binı buluyor.. ama vasıflı bir psıkolog olman sartıyla bu fiyatı uygumak için

1|2
    0|0
    • 300 lira alanlar var

• tabı kı vardır. ama ben gittigimde seansa 150 verıyordum. hacettepe mezunuydu .. iyi bir doktordu hatta. öyle

• İyi bir üniversite mezunu + yüksek lisansını yapmış + tecrübeli + ismi duyulan = iyi kazançlı bir psikolog sanırım. bende gitmiştim psikologa aynen 150 tl haftalık veriyordum. 900 TL ödemiştim toplam. Günde en az 10 kişiyi aldığından adım gibi eminim.

Kızlar Ne Diyor 5

• Adı duyulmuş, ünlülerin psikoloğu filan olmayanlar 10bin gibi bir rakam alamazlar. Bir klinikte çalışan doktor işe yeni başladığında 3bin gibi bir maaş alır. O sonra deneyimine göre artar tabi.

1|2
    0|0
    • Hocam 10.000'in üzerine çıkan çok psikolog varmış yalnız. en basiti benim bir ara gittiğim psikolog.

• Ne kadar para alıyorlar bilmiyorum ama o dertleri bıkmadan dinlemek kolay değil gibi gözüküyor,sabır gerektiren bir iş onca karakteri farklı insanla uğraşmak :)

1|2
    0|0
    • Dert dinlemek ve çözüm bulmak gibisi yok bende. Arkadaşlarım hep bana yüklenir bu konuda :)

• O zaman iyi bir meslek senin için. :) Hadi dert dinlemek sana kolayda oraya şizofren,kişilik bozuklukları ya da ne bileyim daha bir sürü şey vallaha çok zor :)

• çok çok iyi yere gelemediğin sürece çok meşhur bir psikolog olmadığın sürece 10.000 tl alman sadece hayal.

0|0
    0|1
  • Eğitim hayatında zirveye varıp tecrübe ve isim yaparsan, değil 10.000 TL, 50.000 TL bile kazanabilirsin. Her şey senin gayretine ve azıcıkta şansına kalmış. Hayatta başarılar.

0|1
    0|0
  • B olabilir belki :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tecrüben+tanınmış olman lazım

1|2
    0|0
    • Üniversite sonrası +2 yıllık lisansla kalmayıp, dahada yükseğe geçmeyi planlıyorum. Eğitimde en uç nokta neresiyse oraya artık. Edindiğim bilgi kadarıyla okunulan üniversitenin sağladığı referansta önemli.

• hadi bakalım inşaALLAH prof olursun

• Sağolasın dostum.

• 5.000-10.000 TL Arası

0|1
    0|0
  • Psikoloji güzel meslek. Zevkli iş bana göre. Güzelde para kazanabilirsin. Ne kadar tanınırsan tanın, bir limiti var. Amerika için Green Card çıkartıp oraya gittin Prof. olursan dostum. Burada kazandığının 3 katını orada kazanırsın ve burada alabileceğinin 10 katını orada alırsın. Burada hem para yok, hem hayat pahalı. Sönmez reyiz'in bir lafı var sansürleyerek paylaşayım; ''Hem fakirsin hem penisin kalkıyor.'' :) Bu hesap yani.

1|0
    0|0
    • Seyretmiştim o videosunu reyizin :) Güzel yazı dostum sağolda bizim gibi adamlara mı verecekler green card'ı allasen :)

• Tecrübene göre değişir. En başta başladığında elbet düşük olacaktır ancak gelecekte kendi muayenehaneni açarak farklı kitlelerde insanlara hizmet vererek gelirini artırman mümkün.

0|0
    0|0
  • Bizlerde bir piskoloğuz burda kamu hizmeti :)

1|1
    0|0
    • Genelde hastalar kendilerini gizlemek ister yalnız :)

• Bana gelirsin artık olmaz mı? :) Prof. Heinrich Himmler :)))

• Yok ben devlet hastanesine gidecem :) dayasınlar ilacı

Yükleniyor...