Psikologların Kazancı

Arkadaşlar 4 yıllık üniversite bitirip, aynı zamanda 2 yıllık klinik lisansını da alan bir psikolog; terapilerle ve seanslarla aylık yaklaşık ne kadar para kazanabiliyor? Lütfen bilenler bir cevaplasın. Ayrıca 10.000+ seçeneğine tıklayanlar, bu parayı kazanmanın olanağını da belirtirse muktedir olurum.

Saygılarımla..

• 1.000-5.000 TL Arası
    A seç
  • 5.000-10.000 TL Arası
    B seç
  • 10.000+ ...
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• genelde seanslarını 150 tl oluyor.. benım gittigim öyleydi cünkü. günde en fazla 3 kişi aldıgını söylemişti. pazar günleri çalışmıyor.. cumartesi ögleye kadr desek .. bu da ortalama 10 binı buluyor.. ama vasıflı bir psıkolog olman sartıyla bu fiyatı uygumak için

1|2
    0|0
    • 300 lira alanlar var

• tabı kı vardır. ama ben gittigimde seansa 150 verıyordum. hacettepe mezunuydu .. iyi bir doktordu hatta. öyle

• İyi bir üniversite mezunu + yüksek lisansını yapmış + tecrübeli + ismi duyulan = iyi kazançlı bir psikolog sanırım. bende gitmiştim psikologa aynen 150 tl haftalık veriyordum. 900 TL ödemiştim toplam. Günde en az 10 kişiyi aldığından adım gibi eminim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Adı duyulmuş, ünlülerin psikoloğu filan olmayanlar 10bin gibi bir rakam alamazlar. Bir klinikte çalışan doktor işe yeni başladığında 3bin gibi bir maaş alır. O sonra deneyimine göre artar tabi.

1|2
    0|0
    • Hocam 10.000'in üzerine çıkan çok psikolog varmış yalnız. en basiti benim bir ara gittiğim psikolog.

• Ne kadar para alıyorlar bilmiyorum ama o dertleri bıkmadan dinlemek kolay değil gibi gözüküyor,sabır gerektiren bir iş onca karakteri farklı insanla uğraşmak :)

1|2
    0|0
    • Dert dinlemek ve çözüm bulmak gibisi yok bende. Arkadaşlarım hep bana yüklenir bu konuda :)

• O zaman iyi bir meslek senin için. :) Hadi dert dinlemek sana kolayda oraya şizofren,kişilik bozuklukları ya da ne bileyim daha bir sürü şey vallaha çok zor :)

• çok çok iyi yere gelemediğin sürece çok meşhur bir psikolog olmadığın sürece 10.000 tl alman sadece hayal.

0|0
    0|1
    • Çok iyi yere gelmeden benim psikolog 12000 kazanıyordu :)

• Bence bir psikologun kazancı kafa durumuna göre degisir manaw bakkal hesabı yaparak bir psikologun kazancını hesaplayamazsınız yeri gelir adam hiç hasta kabul etmez cünki bu iş beden degil zihni yoran bir meslek

• Eğitim hayatında zirveye varıp tecrübe ve isim yaparsan, değil 10.000 TL, 50.000 TL bile kazanabilirsin. Her şey senin gayretine ve azıcıkta şansına kalmış. Hayatta başarılar.

0|1
    0|0
  • B olabilir belki :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tecrüben+tanınmış olman lazım

1|2
    0|0
    • Üniversite sonrası +2 yıllık lisansla kalmayıp, dahada yükseğe geçmeyi planlıyorum. Eğitimde en uç nokta neresiyse oraya artık. Edindiğim bilgi kadarıyla okunulan üniversitenin sağladığı referansta önemli.

• hadi bakalım inşaALLAH prof olursun

• Sağolasın dostum.

• 5.000-10.000 TL Arası

0|1
    0|0
  • Psikoloji güzel meslek. Zevkli iş bana göre. Güzelde para kazanabilirsin. Ne kadar tanınırsan tanın, bir limiti var. Amerika için Green Card çıkartıp oraya gittin Prof. olursan dostum. Burada kazandığının 3 katını orada kazanırsın ve burada alabileceğinin 10 katını orada alırsın. Burada hem para yok, hem hayat pahalı. Sönmez reyiz'in bir lafı var sansürleyerek paylaşayım; ''Hem fakirsin hem penisin kalkıyor.'' :) Bu hesap yani.

1|0
    0|0
    • Seyretmiştim o videosunu reyizin :) Güzel yazı dostum sağolda bizim gibi adamlara mı verecekler green card'ı allasen :)

• Tecrübene göre değişir. En başta başladığında elbet düşük olacaktır ancak gelecekte kendi muayenehaneni açarak farklı kitlelerde insanlara hizmet vererek gelirini artırman mümkün.

0|0
    0|0
  • Bizlerde bir piskoloğuz burda kamu hizmeti :)

1|1
    0|0
    • Genelde hastalar kendilerini gizlemek ister yalnız :)

• Bana gelirsin artık olmaz mı? :) Prof. Heinrich Himmler :)))

• Yok ben devlet hastanesine gidecem :) dayasınlar ilacı

Yükleniyor...