Kızlar azıcık delikanlı olun bakalım Toplanın

Kaçınız bilgisayara format atabiliyor? Kaçınız linux diye bir kelimeden haberdar? Kaçınız teknolojiyi yakından takip ediyor?

Peki kaçınız uykusuz okurken hunharca gülebiliyor?

Hatta kaçınız umarsızca 1 sigara yakıp "sigaramın dumanıda dumanı..." şarkısını dinlemekten zevk alıyor? hadi dökülün bakalım...

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Sadece uykusuz takip ediyorum.

0|1
    0|0
  • ben genelde formatı bilgisayarıma işletim sistemı kurarken atarım ... işletim sistemı cd sını kullanmak sart biliyorsun kı format atarken ...

asusun son serisi N56 VZ yi bilgisayar alacaklara öneririm... muhteşem hd görüntü ve uygun fiyatla piyasadakı en iyi bilgisayar diyebilirim su an kendı adama..

sigara kullanmam . luna parkı severım Gmax binmeyen insan hayatı yasamamıştır bunu da savunurum arz ederm :D

0|1
    0|0
    • Format zaten onun için atılır olsun ama atabiliyor olman bir opsiyon :D Cd şart değil USB ile boot ederek de atılabiliyor ama yine de olsun :D

Asus yeni bir marka ama bilgisayarları iyidir bu konudada okey, ama hd görüntü artık her laptopa eklenmiş durumda burada yattın :D

Olsun olsun verdim şukunu helal :D

• haha :D tamamdır :D

• Hiçte ilgilenmiyorum format atmakla linux diye kelimeden haberdar olmadığım için de büyük eksiklik yaşamıyorum.Sigaramın dumanı da dumanı değilde sigaramın dumanına sarsam seni'yi dinlerim bak:)

0|0
    0|0
  • kızdan delikanlımı olurmuş yaa tırttt

0|2
    0|2
  • Ben hiçbirini yapmıyorum

Sen de benim yaptıklarımı yapmıyorsun .

1|2
    0|0
  • Format atabiliyorum , linux kelimesinin anlamını biliyorum , teknolojiyle ilgileniyorum , uykum olunca öyle birşey yapamıyorum , sigara içmiyorum . Bu kadar .

0|0
    0|0
  • Hiç biri bana uymuyor.

0|0
    0|0
  • son 2 madde için okey de diğerleri yok bende :D

0|0
    0|0
  • bunu yapamayanlar delikansız mı

0|0
    0|0
  • Sigara dışında bana uyuyor...

0|0
    0|0
  • Uykusuz uydu tek. O da arada.

0|0
    0|0
  • TIIIRRRTTTTTTT

0|1
    0|0
    • Sakin :) anormallik yok sizde bilmediğiniz için, bilen anormal zaten :) bende o anormali arıyorum :)

• hiç birini yapmıyorum

0|1
    0|0
    • Sıradan olan bu, ben yapanını arıyorum işte...

• 2 ekmek 1 tane de parlement night blue, ha bir de mentollu şeker al lazım olur.

• tamam

Erkekler Ne Diyor 9

• Güzel bir soru hacı. Bende merak ettim. Aramızda harbi harbi*et diyen kızlar ?

0|1
    0|0
  • uykusuz harıcınde nerdeyse hepsı tamam hollandaya gıdelım mı hersey selbestmis o.O

0|0
    0|0
  • linuxu bilse ne bilmese ne format atsa ne atmasa ne.Ne oluyor öyle olunca onu açıkla bakalım.Büyük adam mı olunuyor.Yoksa madalya mı takılıyor.

0|0
    0|0
    • Zevk meselesi tosun, linux hakkında konuşabileceğim bir kız olmalı benimki, kültür meselesi, aşık atabilmeliyiz, anlıyormusun?

• Neden bilmiyorum ama şukuladım 5 puan

0|0
    0|1
  • şimdi bunlar erkelere özel marifetmi benim linux bilmeyen tonlarca arkdaşım var

0|0
    0|0
    • Yok ben erkeklerden bileni gördüm de bayanını hiç görmedim ondan şeyettirdim.

• bilgisayar bölümü okuyan çok kız bilyor hatta benden daha iyi biliyor

• çok geridesin panpa

0|0
    0|0
    • Şansımı deniyorum reyiz, ihtimallerle hunharca kapışıyorum, bakalım çıkacak mı.

• format atmayı ilmiyorum bende

ama sana iyi bir hesap makinası programı yazarım

0|0
    0|0
    • c+ kullanmana rağmen format atmayı bilmiyorsan sen çok yanlış anlamışsın olayı dostum...

• Ha şimdi oldu, yoksa çok ilginç diyecektim, sen git delphia öğren, sonra gel format sıkıntısı çek :D terminalden format atarım yerinde olsam :D

• dediğim gibi sıkıcı yorucu.ama basıma gelirsede el mecbur kurarım yani

• peki sen niye bunları merak ediyosıun bakiyim :D

0|0
    0|0
    • Oysa bir umuttu hep, gönlü besleyen, dayan yüreğim diyeğğğğnnn :D

• Tam puan verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...