Geldik zurnanın zart dediği yere.

Çocuğun numarasını bulmak için araya abiler falan soktum siz düşünün. 1.5 ay sonunda bekledim bekledim bekledim. Baktım unutamıyorum en iyisi işe koyulayım dedim. artık bugün yarın numarası elime geçer inşallah. Neyse ben bu çocuğa mesaj atsam sizce ne demeliyim? Yani altı üstü bir mesaj ama. Yok tanışmak istiyorum falan türünden bişey dememeliyim. Biz kızlar hoşlanmıyoruz böyle gelen mesajlardan. Ama bu durum erkeklerde nasıl? bir erkeğe en basitinden diyelim ; seni gördüm beğendim tanışmak istiyorum? Ne dersiniz bu mesaja? Yoksa konuya yavaş yavaş mı girmek gerek. Ama kimsin falan diye sorcak elbet. Ne dicem. Aşkta da yalan olmaz ki :S Haydi gençler az el atın şu konuya :) Ne diye mesaj atmalıyım? Erkekler bişeyi direk duymayı mı seviyor yoksa mesajımı bile umursamadan siler mi?

Güncellemeler:
Aklımda çok şey vardı yani ne bileyim farklı sürprizler vs ya da bir hediye alıp ona göndermek istedim. Ama bunlar çok basit kalır dedi arkadaşlarım. Direk mesaj at kaybetcek bişeyin yok falan dediler. Öyle olunca bizde bari numarasını bulalım mesaj atalım dedik. Ama bende hala emin değilim ya of bilmiyorum ki ne yapsam :S Bi kızın erkek için uğraşmasını pek doğru bulmuyorum açıkçası ama ne bileyim işte gönül bu napıyım bir adım atmam gerek.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• "başlicam senin numarana 1,5 ayda zor ulaştım" direk bunu yaz :)

0|0
    0|0
    • Azcık şansım varsa o da gitsin elimden :)

• Tam tersi samimi giris iyidir ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin harekete geçeceğin yok..deyip direk dal olaya :)

0|0
    0|0
    • Fena fikir değil aslında :)

• Bana tanışmak için mesaj atan kız cok itici gelir ama kuyrk salla derim o yapışsın sana sen ona değil :D

0|0
    0|0
    • Öyle bir ihtimal yok işte :D ayrıca ben kuyruk sallayamam o ney be :D

• ya hoşlandığını belli et ama mesaj atman hiç iyi bişey değil ana kalırsa şayet ben hiç sevmem öyle kız dediğin ağarlığını koyucak hacı erkek mesaj atck atcksa :D

• erkek hoşlanırrrrr

0|0
    0|0
  • Aracı koyamazmısın :D

0|0
    0|0
    • Öylesi çok mu hoş sanki :D

• işin cok zor nediyim kolay gelsin :D

• Teşekkür ederim :)

• zurnanın zart dediği yere geldiysen sorun var

cunki zurnadan zart diye bir ses cıkmamalı

0|0
    1|0
  • Mesaj atankız hiç hoş değildir.onun ilgisini çekerek kendini gösterebilir onun sayesinde tanışabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Bende öyle diyorum ama arkadaşlarım ya harcadığın zamana yazık olursa diyor. Yani şöyle bişey var. Kim olduğumu söylemem. Tepkisini ölçerim. Baktım pas vermiyo, bir hediye göndersem merak eder mi? :)

• Ne demeliyim bilmiyorum açıkcası anıyamıyorum :(( Umarım anlamışsındır :((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...