Kum saati vücutlu olabilir miyim sizce, bir okuyun arkadaslar?

Gizli Üye
160 boyunda 47 kiloyum. Vücut tipim dikdörtgen. Hafif kalç * ve orta buyuklukte goguslerim var. Ama vucut tipimi degistirmek istiyorum. Fitnessa yazildim. Egzersizlerle belimi inceltmek, kalcamı büyütüp genisletmek, omuzlarimi diklestirip goguslerimi buyutmek istiyorum. Yani kisaca kum saati gorunumu kazanmak istiyorum. Sizce duzenli spor egzersiz ve beslenme ile bunu basarabilir miyim? Tavsiyelerinizide bekliyorum. Simdiden tesekkur ederim :)
Kum saati vücutlu olabilir miyim sizce, bir okuyun arkadaslar?