Hayatınızın en mutlu günü

Hayatınızın en mutlu günü ne zamandı ve ne yapıyordunuz?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• En mutlu gününü hatırlamıyorum. Yada "en mutlu günüm" diyebileceğim bir gün yok ama son 1-2 yıl içinde en mutlu günüm 19 Mayıstı. Trump alışveriş merkezi içinde Gamex oyun festivali vardı ve ben (nedenini gerçekten bilmiyorum) o gün inanılmaz mutluydum. Gerçekten enteresan bir biçimde sebepsiz bir mutluluk yaşıyordum, mutluluk hormonlarım tavandaydı.

Ve çok enteresandır: Okulda sürekli gördüğüm ama tanışıklığım olmayan ve herhangi bir ilgi beslemediğim bir kız vardı. O da o gün oraya gelmişti. O günün verdiği mutluluk hormonuylan mıdır nedir, ona orada aşık oldum :D Hala da hoşlanıyorum, ama söyleyebilmiş değilim. Bırak söylemeyi, adını bile öğrenebilmiş değilim.

Ama bir kere göz göze geldik onunla (Gamex'de). Aslan görmüş Ceylan gibi baktı. Sanki panikledi.

Enteresan bir şey işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yazmak istemiyorum ama var öyle sevinçten duramadığım bir gün.

0|0
    0|0
  • Şebnem Ferahın yanında olduğum gün çok mutluydum ilk defa olmasının da verdiği bir heyecan vardı.Sonraları alıştım O da tanıdı zaten beni zamanla :)

0|0
    0|0
  • bayram günleri olur genelde

0|0
    0|0
  • önlüğüm yanımda ütülenmişti yeni ayakkabılarım başucumdaydı ve sabah ilk defa okula gidecektim, çocuktum..

0|0
    0|0
  • Mutsuzum :///

0|0
    0|0
  • oturup ona bakıyordum

0|0
    0|0
  • En son şuanda hoşlandığım çocuğu görmüştüm :D Görüş o görüş o an mutluydum bir daha öyle kaldı işte ne olsun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 6 yasındaydım . Okula baslamama ramak kalmıstı boyle hunharca camurdan felan mısket yapardık bı de kale felan yapardık sonra okul basladi zaten :/

0|0
    0|0
  • Çocukken çıktığım kızın çıkma teklifimi kabul etmesi ve evine kadar eşlik etmemdi herhalde çok mutluydum o gün.Doyasıya sarılmıştım çünkü ogün kader ayırmıştı bizi.

0|0
    0|0
  • Son sözlerimi söyledikten 1 saniye sonra ölürsem o gün en güzel günüm olur. Ya da hayalimdeki kızla tanışayım dicem ama yaşamıyo öyle biri.

0|0
    0|0
  • öldüğüm gün olacak :)

0|0
    0|0
  • son zmanlarda hayatımın en mutlu günü diye bişey yaşamadım açıkçası

0|0
    0|0
  • geçen seneydi annemı ve babamı ilk defa yan yana görmüştüm. duygulandırdı bu soru beni.

0|0
    0|0
  • oldumu diye sorsana be kardeş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...