Arkadaşlar altının gerçek olup olmadığını neden dişlerimizle anlarız?

Altının gerçek olup olmadığını neden dişlerimizle anlarız ? Dişlerimizde tartar varsa altının özkütlesini mi tartıyo ?

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Filmlerde hep altini disleyerek sahte olup olmadığını anlarlar :D halbuki tam tersi 24 ayar hakiki altin yumusak olur zorlasan bukulebilir. Bu yuzden altin kolay kolay yamulmasin diye icine bakir demir gibi maddeler atip altini sertlestirirler. Boylece 18 14 hatta daha dusuk ayar altinlar ortaya cikar ve fiyatlari daha ucuz olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Geldi Yine :D Saygı Duyuyoruz Sana Alkışlar.

5 Yılduz :D

1|1
    0|0
  • başarılı buldum seni alıştım sana alıştım:D

1|0
    0|0
  • bu kız hergün kendini aşıyo yeminle :))

öz üvey ne farkeder tartsın bize yeter :))) sjdjshd

1|0
    0|0
  • altın çok yumşak bir madendir kolayca işlenebiliriz kalırsa altındır kalmazsa değildir ya da karışım vardır bu yüzden ısısrlar

0|0
    0|0
  • beyin.dll bulunamadı...

1|0
    0|0
  • Altını ısırma nedeni gerçek olup olmadığı şöyle anlaşılıyor eğer altını ısırdığınızda diş izi kalmıyorsa o gerçektir eğer diş izi varsa sahtedir.

0|0
    0|0
  • Tartar :)

0|0
    0|0
  • 5* yine bakalım yarına ne var :)

0|0
    0|0
  • Ooouuu yeaaahhh :D

0|1
    0|0
  • Dişleri boşver. tüm gücünle yere at kırılmazsa altındır. kırılırsada altındır. içi aynı renkse altındır. değilse değildir. bu işleri bilcen.

0|1
    0|0
  • Kimsenin altınına diş sürdürmedik sürdürmeyiz de ):

0|0
    0|0
  • sertlikle alakalı.

0|1
    0|0
  • Sertliği ile alakalı olsa gerek. Altın madenine kolay kolay zarar veremezsin.

0|0
    0|0
  • altını ısırdığında diş izi bırakmaz, ama sahtesinde diş izi kalır ;)

0|0
    0|0
  • dişlerle bükülebiliyosa altındır eskiden öyle anlarlardı

0|0
    0|0
  • Bir kuyumcu öyle yapmıştı bende şaşıröıştım.

0|0
    0|0
  • biz altının özkütlesini de iyi biliriz

0|0
    0|0
  • niye dişimizle anlıyoruz ki? ya tuvaletten çıkan birisi elini yıkamadan dokunduysa ona? en mantıklısı sert yere atıp sesini dinlemek

0|0
    0|0
  • hayır totonla anlarsın :)) altını arasına sıkıstırıp bukmeyi dene:)

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 11

• Altını hiç ısırmadım yaa dokunmaya bile kıyamıyorum o kadar çok var ki bizim evde hepsi benim bebeklerim =)))))))

1|1
    0|0
  • gerçek altın minik darbelerde ezilir çünkü.

0|0
    0|0
  • Rapuku.dan cok güzel bir soru daha

1|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim.

1|0
    0|0
  • Seni seviyorum annemm. <3

0|0
    0|0
  • İnserttriplefacepalm.png

0|0
    0|0
  • Tezgaha atarsın sesinden anlaşılıyor. Gerçi babam daha iyi biliyo bunları o hep öyle yapar.

0|0
    0|0
  • Bende hep bunu merak etmişimdir kamaşır lan benim dişlerim ısırsam

0|0
    0|0
  • al eline altını at havaya yere düşünce ince bir ses çıkarıyorsa sahte

0|0
    0|0
  • özkütleyi tartıyla tartarak ölçemezsin

1|0
    0|0
  • Altında olusan çizilme ve renginin değişmesi ile altının sahte oldugu anlasılır. Eger o sırada altın çizildiginde rengi degisiyor ise sahtedir.

Bu troll olmamıs :/

0|0
    0|0
    • Sen olayı kaçırmışsın. O yüzden seninki olmamış. Altını niye dişimizle deniyoruz? Dişimizde tartar var da altının özkütlesini mi tartıyor diyor. Tartar-altın-diş. Anladı? Odaklanmanız gereken diş tartarı. Hmm güzel.

• Soru ciddi olmus kutu kutu pense elmaları niye yiyor tarzı degil. Sonunda kafiye yakaladı diye troll olmuyor

Yükleniyor...