Kızlar kendini anlatmada gayet başarılı ya erkekler?

bi sorunum olsa bile artık anlatamıyorum adam akıllı..bazen bakıyorum bazıları bloglarına özellikle kızlar kendini anlatan destanlar yazıyor bazı profillerdede gördüm.erkekler bu yönden pek de yazmazlar bişey neden sizce? duygularımızı aktarmada pek başarıllı değil miyiz sadece benmiyim böyle :D

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin geneli böyle sanırım :)))

Çok yakın bir arkadaşım var inanılmaz içine kapanık.Bir sıkıntısı olsa ağzından cımbızla laf alırım resmen.Ama baş başa bir yerlere gidip oturduğumuzda her şeyi anlatmaya başlar.Eğer içinde tutmaktan sıkıldığın bir şey varsa tek ihtiyacın olan saatlerce karşında oturup seni dinleyebilecek biri emin ol :))

Biz kızlar ise size göre daha anlatma taraftarıyız diyelim.Yani birine anlatmazsak içimizde sıkıntı yapıyor en azından ben de öyle! :)

0|1
    0|0
    • Aranda uyum olmuşsa açılır ztn ister istemez empati şart.

• hahahaha :)))

• :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|1
    0|1
  • ben sanmıyorum ki kadınlar bu konuda başarılı olsun. o dediğin ancak kendine sıfatlar eklemedir onu severim bunu severim vs.. sen nesin nerden geldin nereye gidiyorsun kimsin dediğinde saçmalıyoruz. erkekler yapmıyor mu onlar da yapıyor ama çoğu - hepsi değil - kıvırmıyor

0|2
    0|0
    • doğru aslında ne istediklerini yazıyorlar

• bu konuda kizlar daha yeteneskli olsada genellememek lazim ayni sekilde duygularini ifade edemeye cok kiz vardir ve derinlemesine anlatabilen bicok erkek ama buna ragmen erkeklerde dogustan gelen bir duygulari gösterememe gibi durum var bazilarinda haklisin :Dşu anyazcak devam bise bulamadim

0|1
    1|0
    • iyiydi gene :D ya ben bazen buraya yazacak sorunum olduğu halde anlatamıyorum derdimi ondan yazdım :) teşekkkür ederim bu arada

• az ve öz en güzeli bosver ben saatlerce yaziom dahami iy :D

• bilmem sizin işiniz bu :)))

• benm erkek arkadaşımda böyle ama ben o konuşmadan istediklerini anlayabiliyorum o yüzden problem yasamıyoruz tek sorunumuz dediğin gibi benm destanlar yazmam konuşmam onun kafasının agrıması :D

0|1
    0|0
  • ben kizimda ne oldu kendimi bir cumleyle bile anlatamam :) Hem bosver boylesi daha merak uyandirici yasadikca kesfedilesi kisileriz :) iyi topladim sanki :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hitabet sanatı iyi olan biriyimdir duygularımı anlatabilirim çekici bir ses tonum olmasa dahi insanları büyülüyebilirim..

0|1
    0|0
  • bence kadınlar duygularını aktarmakta cokta basarılı degil

kendime göre tabi:)net degiller

0|1
    0|0
    • ne hissettiklerini değil de ne istediklerini yazıyorlar oraya o zaman :)

• ya ben üşeniom hacı ya :D

0|1
    0|0
    • sorma bazen bende yazayım diyorum ne yazsam diye üşeniyorum :D

Yükleniyor...