Sizce ne yapmalıyım?

Sanaldan 1 yıldır tanıştığım biri var. Daha önce sevgili olmuştuk, şuanda ne olduğumuzu bilmiyorum, benimle ilgileniyor fakat benimle ilgilendiği gibi herkesle ilgileniyor. Bana karşı arzularının olduğunu söylüyor fakat ben yerine getirmiyorum bu arzularının sadece bana karşı olduğunu söylemesine rağmen. Ben onun için arzularını karşılamam gereken birisi miyim yoksa beni seviyor mu? Yüz vermeli miyim? Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Fikirleriniz için teşekkürler :))

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı hemcinslerin olduğu sürece sana sadece ilgi göstermez ayrıca senden isteği de olur. Bazı kızlar o tür isteklere karşılık verdikleri, kendileri de istedikleri için erkekler de kızlardan istemeye başlıyor bu yüzden. Sen gerçekten isteklere karşı biriysen evlenene kadar, o zaman hiç kendi bildiğinden şaşma. Ama Yok sen de istiyorsan o zaman bu sorunun bir anlamı kalmıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iişin ilmi cilmi kardeşim cok özür dilerim sanal sex yapmak istiyor sana karşı arzuları varmış şerefsiz sakın kanma bunlara o çocuklada birdaha görüşme

1|0
    0|0
  • Herkese karşı öyleyse bütün oyuncakları isteyen çocuk misali aç gözlüdür hadi yolun açık olsun diyceksin:)

0|0
    0|0
  • sana karşı sevgisi olduğunu düşünmüyorum amacı arzularını karşılamak

0|0
    0|0
  • karanlık, artık hurda bir eşyadır ve en güzel yerinde durur evin.

0|0
    0|0
  • yuz verme guvvenme

0|0
    0|0
  • bence biraz daha zamana ihtiyacın var en azından tarafını belli edene kadar

0|0
    0|0
  • Arzularını yerine getirme, yüz ver.

0|0
    0|0
  • ramazandan sonra bir dene günah olmasın

0|0
    0|0
  • bi ayar vermeyi öğrenemediniz :D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yazık la kız inanmış:D

1|0
    1|0
  • sadece senı arzuluyormus daha oturaklı bır yalan bulsaymıs barı senı kullanmaya calısıyor acık ve net sevdıgı falan yok sız sanaldamı cıktınız bununla gorustunuzmu hıc?

0|0
    0|0
    • Telefonda görüşmüştük uzak yerlerde oturuyoruz

• amaci camda biseyler yapmaktir realde imkan varsa realde arzulari gidermektir hic kanmaa sakin

0|0
    0|0
    • Real imkanı yok uzak yerlerdeyiz

• iyikide yokmus sakin kanma ona iliskini bir an önce bitir derim yoksa cok pisman olursun :/

• Tamam teşekkürler :))

• Hala konuştuğun kabahat. Can sıkıntısını gideren birisi olmak istiyorsan devam et ama yalnız şu var sanalda da olsa bil ki o kişi gerçek birisi. Gerçi hala konuştuğuna göre sende de var bişiler ya neyse :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...