Kaçta uyumayı düşünüyosunuz?

Elveda Arkadaşlar. Herkes Hakkını bana helal etsin. Bu sizlere son sorum. Artık veda vakti geldi. Çok yoruldum , yaptığım şeyin güzel bir şey olmadığını biliyorum ama artık dayanamıyorum. Bıktım artık bu dünyadan ve insanlardan, sakın yapacağım şey için bana kızmayın, bunu yapmaya mecburum. Hayata gözlerimi kapamanın zamanı geldi. Acayip uykum var. Neyse ben yatıyorum

siz cevap vere durun :D bana bela okumayın emi valla bunların hepsi sıkıntıdan oluyo :( sndjsf :D

0|0
16|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sevgilisine taksitle hediye alıp, taksidi bitmeden ayrılan adamın dramını yaşadım bir an sonra sevındım ama bastım 1 puani.

1|0
    0|0
    • ne istedn benden neden 1 :D şaka bir yana ben puanları ve eksileri kafaya takmam xper takmıorum çünkü :)

• değiştrdm :D

• oysh etkilendim :) beni böyle sev seveceksen oldugum gibi göreceksen neyyy agızısından mı öpmüş :) hadi yat sen iyi uykular günün güzellikleri üzerine dogsun diyecem de zaten güzelmissin :D

• 5 iyi

1|0
    0|0
  • birazdan yatmam gerek .

1|1
    0|0
  • Profil fotonu niye değiştirdin

1|0
    0|0
  • küfredecektim sana pislik çok fenasın sen :D

1|0
    0|0
    • :D :D yok bak bela okuma die dipnot düştm agcgshgd

• helal olsun :D ne diyim senin gibilere ihtiyaç var burada :D son satıra kadar dedim intihar notu bu :D

• 04:30 civarı uyurum ben de . İyi uykular...

2|0
    0|0
  • ı ehd hik geldik mi?! (:

1|0
    0|0
  • İyi geceler... Ne zaman yatacağım belli olmaz benim :)

1|0
    0|0
  • 6 gibi

1|0
    0|0
  • kafama ağırlık çöktü bir dizi açam vuram gidem

0|0
    0|0
  • Ne yani ee intiha...

Neyse hadi iyi uykular :)

1|0
    0|0
  • sabah alti gibi falan bir ihtimal

1|0
    0|0
  • 5 gibi uyurum. başlıkta mıçmışsın yoksa baya inandırıcı.

1|0
    0|0
    • bilerek yaptım yoksam nasıl soru fprmunda olsun yafu .D

• normal soru sordum zaten başlıkta olsn o kadr :D bu saatlerde saçmalama saatim k.bakmyn :D tamm tamm her saat saçmalama saatim itiraf edyrm ama napim :D

• ahaha. gün içinde de saçmaladığın sık görülmüştür :) sana da bu yakışıyor :)

• Yarım saat sonra

0|0
    0|0
  • 5- 5,30 arası allah izin verirse

0|0
    0|0
  • eheheheh komik değil :@

0|1
    0|0
  • parmak değiştir geçer sende şikayet etme buda sıkıntıdan ;-D

0|0
    0|0
  • gecem gündüzüme karıştı be emmmemememi 5 te falan yatarım 2 de 3 te kalkarım peh:/

0|0
    0|0
  • bende ölüyon da bize eppek çkıyo diye sevindiydim sabaha kadar burdayım cınım :D

1|0
    0|0
  • yüreğime indi valla

yarım saate kalmaz uyuycam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...