Bugüne kadar hangi suplementleri kullandınız? Sporcular toplanalım :)

Bugüne kadar hangi suplementleri kullandınız ? (protein,createin,bcaa,aminoasit)

En fazla verim aldıgınız ürün hangisiydi ?

Optimumu almayı düşünüyorum

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayan birileri çıkar inş bende böyle bir soru soracaktım isabet olmuş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• kanka peynir suyu içtim bir ara. sonra amino asit aldm power 1000 diye bişi şimdide power sistem l cartinin alacam en iyisi power sistem ürünleri kanka alman malı kalitedir

0|0
    0|0
  • optimum whey kullandım kısa bir sürüe. şimdide glutamin kullancam bugün yarın sipraşi veriyom :D

0|0
    0|0
  • en güzeli doğal yapmak bırakınca çok fena kötü oluyor vücut

0|0
    0|0
    • Alakasız daha önce de yaptım

• hemen etkisini göstermez zamanla,bünyeden bünyeye görede değişiyor

• 2 sene yaptım 1 senedir yapmıyorum dediğin kavra vücudunda yağ oranı fazla olan insanlar için geçerli

• Özel kuvvet askeriyim, hiç birini kullanmadım, hiç tavsiye de etmem.. Kullanan arkadaşlarım daha beşinci kilometreden itibaren tıslamaya başlıyorlar. Bunlardan uzak durun, doğal yollardan güçlenin..

0|0
    0|0
    • Akciğerlere bir zararı yok ki ?

• Ani spazmlara, kas yorgunluğuna, erken kas yıpranmalarına sebep oluyor. Bir kaç kilo metre yürüdükten sonra kaslar olması gerekenden daha fazla kasılmaya ve gevşemeye başlıyor. Daha güçlü kıldığı gibi daha zayıfta yapıyor insanı.. Ve en önemlisi gerçek kas/kondisyon potansiyelini bilemiyorsun..

• herbalife ın çok faydasını gördüm

0|0
    0|0
  • dejavu oldum

0|0
    0|0
  • soru iki defamı soruldu

0|0
    0|0
    • Yanlıs kategoride yazdım kaldıramadım evet iki defa soruldu

• spor başlığına yaz hacı sağlık olarak ben tavsiye etmiyorum zararlı

0|0
    0|0
  • bcaa ve protein musclepharm protein bcaa gaspari 6000 creatin ve glutamin muscle pharm ama en cok gaspari bcaa dan verim alıyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...