Siz hiç böyle tacize uğradınız mı?

hiç unutmuyorum arkadaşımın evine gitmiştik onların oturduğu yerde tenha bir yerdi dönerken ben yolu karıştırıyordum belli bir yere o kadar o bırakıyodu beni otobüs beklemekten sıkılıp yürümeye başlamıştık şerefsiz herifin teki yanımızdan geçerken paltosunu açtı penisi dışardaydı geçerkende sözle taciz etti arkadaşım görmemiş beni bıraktıktan sonra öyle bir koştumki korku filmi gibiydi ya 12-13 yaşında falandım heralde o olaydan sonra o arkadaşıma bidaha gidemedim var mıböyle bir pislik ya bu ne hastalıklı bi, beyindir bunların kafasını taşla ezicen ırnaklarını tek tek koparıcaksın oda değil o s*kini iple bağlıycaksın sıkı sıkı ..pedofili pislik ..!

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce başka bir benzer soruya yazdığım mesajın bir kopyasını da sana bırakıyorum :)

Vücutlarının el,ayak,baldır,ense ve kasık bölgesine ve ve ve cinsel organlarına cerrahi operasyonla kesik atılıp içine gelişmiş et yiyen kurtlar katılmalı. Dikişleri atıldıktan sonra hepsi bir hücreye kapatılmalı. Her gün içlerini milim milim kemiren larva ve kurtların kattığı acı yetmez. Aynı zamanda göz kapakları kesilmeli ve hücrenin her yeri aynadan olmalı. Eller arkadan bağlanmalı. Böylelikle o iğrenç bedenlerine (çırılçıplak bırakılacaklar) hergün her saat acı içinde kıvrana kıvrana bakmak zorunda kalacaklar.

1|0
    0|0
    • iyiymiş ya valla böyle işkence hiç aklıma gelmez benim yaratıcılık harika :)

• aynen tam uygulamalık bişey bu da nasıl uyguluycaz tacizcilerin tecavüzcülerin şıp diye salındığı açlıktan baklava çalan çocukların 5 yıl yediği bir ülkede

• hiçbir zaman bu dediklerimi uygulayamazsın. Çok adil görünen avrupa bile böyle birşeye asla müsade etmez. Aslında bize gereken Dexter gibi bir seri katil. Bütün pislikleri topluyor,öldürüyor, doğruyor ve çöp olarak atıyor...

Erkekler Ne Diyor 10

• bir defa otobüste arkadaşımın dedesi taciz etmişti vay şerefsiz

1|0
    0|0
  • bunların hadım edilmesi lazım

1|0
    0|0
  • bi keresinde bir yerde sırtım dönuk bir cevirdim karsıda camiye giden dede:)

saclarım cok uzun bian gözlerinin içi guldu vay guzum sen erkekmiydin ben seni kız sandımdı felan

niyeti bozmus gidene kadar masallah masallah dedi

izin erseydim belkide beni ıssıza cökertecekti:)

bu sayılırmı?

0|0
    0|0
  • çükünü kesip makatına sokup dikeceksin. net çözüm.

1|0
    0|0
  • serin hikaye birader

0|0
    2|0
  • o ç 13 yasındakı kızdan ne istemıs.

1|0
    0|1
  • idam edecen böylelerini bu gibi durumlarda şeriat gerekiyor

1|0
    0|0
  • sonra onu agzına vercksn olacak o

1|0
    0|0
  • Var öyle hayvanlar maalesef onları bir adada toplıycan birbirlerini becersin hayvanlar

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım olay şu

penisi diğerlerinden çokmu farklı ki açıyor?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende daha yasim 10-12 arasiydi surekli hergun hergun biri geciyordu kaldigimiz yerde bisikletle fermuarini acmis pippisi meydanda sokakta oturan tum kadinlar kizlar komsular evlerine kosmaya baslardi korku gerilim heyecan bir anda yasardik biz cocuklar o kadinlarda kaciyordu ama cok kötu bir durum pis sapiklar

0|0
    1|0
    • dünyaya çarpmak üzere olan göktaşı gibi ahaha

kaçııın

• pohahaha aynen öyleydi nasil kosuyorduk :D aklima geldikce guluyorum ama ozamanlar piskolojim gitmisti resmen disariya cikmaya korkuyordum

• Hayır hiç başıma gelmedi. Böyleleri çükünden tavana asmak lazım

0|0
    0|0
  • 16 ,17 yaşlarındaydım ,sanırım, annemle babam ayrı olduklarından dolayı annemın hayatında başka bir erkek vardı ve bizde taşınmak için ev bakmaya gitmiştik ,neyse ev tutuldu felan eve yerleşmeden once temızlık olması gerekıyodu ,annem ogun işyerındeydı ben gtmiştim cici baba adayıyla ,perdeler olmadığı için dısardan görünüyodu ara salon vardı mahzemeleri oraya koymuştuk ogün nasıll oldu anlamadım beni öptüü dudagımdan öptü göğüsümü actı resmen duvara yapıştırdı seviştik ogün cok istedım yanı o an bırlıkte olabılırdım o an tlfon geldıı acil cıktı öylece kalmıstım tabı cici baba adayı fasoo oldu annemle başka bır sebeb yuzunden ayrıldılar

0|0
    1|1
    • bu burda ne alaka ya

• çok istedim falan diyosun

• kız o anda insn ıster ıstemez ıster cünkü 1 cinsel bır deneyımım yok ıkı tam cagındayım o an anlamadım mal gıbı kaldım sonrasınıda zor atlattım bıleklerımı kesmiştım

• başıma geldi 4 sene önce falan oldu. annemle yürüyüşe çıkmıştık kadıncağızla ben neye uğradığımızı şaşırdık. ama bir şey diyemiyorum çünkü o insaların akli dengesi yerinde değil ne kadar kızsamda üzülürüm aynı zamanda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...