Çok sevdiğinizin çok sevdiğini de sever miydiniz?

sevdiğiniz için nelere katlandınız?sınırlarınızı ne kadar zorladınız?onun için bu kadarda olmaz dedirticek neler yaptınız?

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• cok sevdiğimin cok sevdiği

cok sevenin cok sevmesinden ote neden coksevdiğini

göre göre sevmek cok aslında sevileni neden dedirtir

yani demek istedigim cok sevenin halinden cok seven anlar

cok sevmek mumkun olsa coksevmenin kıymetine coksevilen sevilmezmi?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• valla herşey biyere kadar..çok sınırlarımı aşmam aşılmasına müsade etmem

1|0
    0|0
  • sevdiğimin sevdiğini sevmek zorunda değilim diye düşünüyorum ama :/

1|0
    0|0
    • gerçekten sevmemişsin demekki daha diye düşündüm ama :/

• kabul efendim :) saygılar.

• teşekkür ederim efendim, saygı bizden.

• Hayır, sevmem.

1|0
    0|0
  • 2,5 saat görmek için 21 saat yol gittim

1|0
    0|0
  • çok sevgili bir soru olmuş bu D:

1|0
    0|0
  • 1.5 saat bekledim sagfsdsgadssxd :D

0|0
    1|0
  • sevdiğim için herşeye katlanırım,sınırları gittiği yere kadar zorlarım...

0|1
    0|0
  • simdi onumu seviyoruz yoksa duygularimizi mi

0|0
    0|0
  • sevdiğini sevmek zorunda değilim, ama sevmediğini sevmeyebilirim.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsaydı bu soruyu cevaplayabilirdim .. yaşamadan tahmin etmekle olmaz ki burada dersin herşeye katlanırdım sonra bir bakmışsın katlanamıyosun

1|0
    0|0
  • Tabiki severdim, küfürlerine hakaretlerini ve bir sürü şeyine katlanmışımdır, ve hala katlanmaktayım, göremediği şeyleri gösterme çabasındayım, tabi bunları anlata lazım, yemeyi eline vermektense, yemek yapmasını öğretmek çabasındayım, korumaktansa korunmasını öğretmenin çabasındayım, çünkü nekadarda çok istesem her zaman onun yanında olup koruyanıyacağımı bilmekteyim:((((((((

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sevmezdim

.

1|1
    0|0
  • sevdiğim insan için ondan vazgeçtim..

3|1
    0|0
  • ultra sosyal hayatımı asosyal yasam bıcımıne donusturdum.. öz kardesım gıbı buyudugum sevdıgım çocukluk arkadaşlarımla aram açıldı.. ailesinin haraketlerını yedım yuttum gıkımı çıkartmadım cunku zaten o aılesıne parladı.. hayatımda sadece 2 tane kız arkadaşım kaldı.. 11 den sora sıgara almaya bıle çıkamaz oldum kronik miskin oldum

1|0
    0|0
    • aa sende kendimi gördüm :)

• bende cok sevıyorum.. sevgimden azalan bırsey yok.. bugun bir kufur ettim bir ağladım.. hic bir arkadaşım bana dönmedi gun boyu tek basıma evdeydim.. ama ılk defa onun omzunu ıstemedım yoksa benı kırdığından daha kotu kırıcaktım onu.. bu yüzden hala konuşmuyorum onunla ama kımseylede konuşamadım hayatımdaki.. ayrıl demedımki zaten bende sana uzdurme kendını dedim.. neyse iyi geceler..

• üzülme,seni çok iyi anlıyorum biliyormusun,ama bazen üzülmeyi kendi seçiyor insan.

• kokoreç yedim kanka :(

2|1
    0|0
  • sevmem :)

0|0
    0|0
  • severim belki ama çok yorucu bir şey bu .sevenin her yaptığı doğru değildir.bana zarar verecek şeylerin üstüne gitmeyi doğru bulmam.

0|0
    0|0
  • sevmek zorunda değilim. onun istediği herseyi yaparım onun iyiliğine olacaksa herseye de katlanırım

0|0
    0|0
  • Onun için ondan vazgeçtim...

0|0
    0|0
  • Daha hiç aşık olmadığım için bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • sevdiğimin çok sevdiği sevmediğim,tolere edemediğim bir şeyse sevmem,zorlasam da sevemem.

0|0
    0|0
  • sevmeye çalışırdım ama olmuyosa da zorlamaya gerek yok

1|1
    0|0
Yükleniyor...