Insan rızkı neden azdır bilen var mı

insanın rızkının kısmetinin az nerdeyse yok denecek kadar az olmasının sebebi ne bilen var mı

neye elimi atsam yok oluyor resmen ugursuz muşum gibi geliyorkendimi öldürmek istiyorum rızkım nasibim dar

ölmek istiyorum günah olmasa intihar edicem

ne yapabiirim

o kadar dua ediyorum duam kabul olmuyor pek birilerine borçlu oluyorum boyun egiyorum bu da çok kötü neyapabilirim yardım arkadaşlar

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• fazlası insanı azdırır ve güçlü güçsüzü köle gibi kullanır sakın isyen etme ondada vardır bir hayır sabret

0|0
    0|0
    • sabrediyorum ama olmuyor nerdeyse kendimi öldürücem ya da stresten ben ölücem

hiç bir şey beni azdırmaz emin ol insanlara yardım etmeyi seven biriyim elimde o kadar olmadıgı halde önüme gelen dilenciyi boş çevirmiyorum

• burda anlatılacak bir şey degil en yakınım durumu anlatamıyorum burdan halimi anlayan hiç çıkmaz

• sen bilirsin ben ölümden döndim hastenlerde açtım günleri senden belki dahada beterim bu yüzden namaza başladım ben sen düşün artık derecesini istersen dinlerim seni

Erkekler Ne Diyor 4

• Bazı istisnalar dışında Allah herkese çalıştığı kadarını verir. Diyelim sen fazla uğraş göstermiyorsun ve sabahlara kadar dua ediyorsun, öyle bir beklenti boşa olur. Gerçekten yaptığın işte azim et, yani tedbirini al ve takdirini Allah'a bırak. İntihar zaten en büyük günahlardan teki, eminim günah olmasa çok daha fazla insan intihar ederdi, zaten o bir kurtuluş değil, aksine dahada kötü bir durumun içine götürür seni. Belkide kazandığın paraya göre, ihtiyaçların daha çok oluyordur.

0|0
    0|0
    • emin ol çok ugraş veriyorumsaçlarım dökülüyor stresten üzülüyorum etrafımdakilerde anlıyor üzüldügümü zayıflıyorum hastalanıyorum

ben o kadar işe yaramaz insan gördüm bir yerlere gelmiş kıskanmıyorum sadece üzülüyorum o dediğim kişi şimdi havasını bana atıyor görsen özürlü gibi bir şey ben buna mı layıgım bogazını sıkasım geliyor ama elimden bir şey gelmiyor o benden üstün ve benim çalıştıgımın yarısını çalışmadan elde eden biri

kazandıgım para falan yok hep birine baglıyım ve onlaraborçlugibiyim

• Bak işte bu olmadı, ben sana uğraş ver derken çalış demek istemiştim. Sende bana uğraşıyorum dediğinde gerçekten çalıştığını düşündüm ve o yüzden çok merak ettim, hem çalışıp hemde nasıl böyle oluyor diye. İşin doğrusu 28 yaşına gelmişsen mecburen çalışacaksın, benim gördüğüm ve gerçekten zor durumdayken başarıya ulaşan insanlar ev işleriyle çalışarak değil, iş yerinde çalışarak güzel şeyler başarıyor. Bence kendine uygun bir iş bulmalısın, hemde biran önce yapman lazım bunu.

• dedim ya benim yaşadıgım çevre öyle kazandıgın 600 milyon sana yetmez ben bunu dedim ama şuan çalışmıyorum

• yanlış yaptığın birşeyler var belkide hayatında .Hiç araştırdınmı insanda neden kısmet kesikliği olur diye?

0|0
    0|0
    • valla bilmiyorum sence nedn kısmet eksikliği olur sence senin fikrin

• sabırda deneniyorsam gücüm kalmadı benim ölmek istiyorum pes etme noktasındayım

• ekle beni

• o kadar dua ediyorum duam kabul olmuyor demişsin, demek ki sende bir problem var gereği gibi dua etmiyorsun, araştır, kur'an-ı kerim'de ve hadisi şeriflerde nasıl dua edilmesi gerekiyor, bunun cevabını bulmalısın öncelikle ;)

0|0
    0|0
  • Yoo gayet bol bizim evde yemekler..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen gönülden dua et olur. Allah dilediğine dilediğini verir sadece istemeyi bilelim yeter. Dua et arkasından Peygamber Efendimiz'e salavat getir. İnşallah duaların kabul olur feraha kavuşursun. ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN. :)

0|0
    0|0
    • sagol

ben her gün selavat okuyorum

• Sen de sağ ol üzülme lütfen Allah büyük senin dileginde hayırlıysa olur insallah

Yükleniyor...