Stres yüzünden nutellaya sardım, kaç ay yaşarım?

2 gün sonra mülakatım var, heyecan, sttres, korku, hepsi birbirine karıştı, elimden nutella kavanozu düşmüyo, napaçam ben ya?

Güncellemeler:
en son nutellayla beraber sızmışım, hiç uyumadığım kadar rahat ve deliksiz bir uyku uyudum, sevdim ben bu nutellayı

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• bebeğim ben yıllardır nutella bagımlısıyım depresyon dönemlerinde ilişkimiz yogunlaşıyo kendisiyle fakat sonucları kiloda dogursa nutella seni hep mutlu eder,bitse yenisi vardır,hiç bi erkek gibi seni terkedemes ve sen hiçbi erkek gibi sıkılmazsın ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arada burçakta ye

0|0
    0|0
  • hımmmm...Film seyret sinemaya git yada internetten film seyret..Bende senin durumundaydım bi dönem...Ve film izlemek beni bu konuda rahatlattı...Ayrıca ben senin kadar nutella yeseydim insanlar beni duvarlardan toplardı herhalde! (duvara tırmandırmak) ! :):):):)

0|0
    0|0
  • Kadınların bir nutellaya, bir de kıyafette leopar desenine neden bu kadar bel bağladıklarını anlayamıyorum.

Bırak o kavanozu.

0|0
    0|0
  • 2 gün içinde belin mezuniyet kütüğü gibi olacak. kemer tokaları belinde, birinci öğrencinin kütüğe çaktığı parlak metal levha gibi duracak.

0|0
    0|0
  • bu soruyu gizli soracak kadar bozduysan tedavi sart diyorummm

0|0
    0|0
  • aferin sana bu kafada devam et. Sonra niye kilo alıyorum diye şikayet edin. Yaza bikini yerine şalvar giyersin kiloları saklamak için. Biraz sakin ol ya. Hayatın kendisi sınav zaten. Daha çoook mülakatlar geceçek ömrümüzden.

0|0
    0|0
  • üBırakmayı Dene Başı kesilmiş Bi adam düşün Ölmüş onun etini yiyon gibi düşün bak nasıl bırakıyon :D

0|0
    0|0
  • Nutellanın son kullanma tarihine bağlı... :)))

0|0
    0|0
  • mülakata,nutellanı da götür:)

0|0
    0|0
  • Yaşamından eksilme olmaz. Popona popo eklenmiş bir halde gezersin sadece..

0|0
    0|0
  • Çok güzel bende seviyorum ama onun yapıldığı yeri bir görseniz bir daha yemezsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• fazlsı alerji yapablr

0|0
    0|0
  • yavaşça nutella kavanozunu masaya bırak ve oradan hızla uzaklaşşşşş

0|0
    0|0
  • 1 Ay sonra pert olursun

0|0
    0|0
  • yee haattaa kaymagın üzerine nutella sürde ye daha etkili stres için birebir :ap

0|0
    0|0
  • 95 yaşına kadar yolun var. Rahat ol. Nutella güzelleştirir hem.

0|0
    0|0
  • ye ye afıyet olsun:)

0|0
    0|0
  • paran bitene kadar :)

0|0
    0|0
  • Bende skntdan nutella yiyorum hep :)

0|0
    0|0
  • 55 nutella manyagi ve hala hayatta korkma birsey olmaz.

0|0
    0|0
  • ölmezsin merak etme. nutella işe yarıyosa kardeşime de yedireyim ben:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...