Okulda yaptığınız en aptalca şey nedir?

okulda yaptığınız en aptalca şey nedir benimkini anlatayım bir arkadaşımın pantolonu yırtılmış herkesten örtmek için ceket arıyordu ben de üstündeki örtsene dedim demez olaydım üstündeki bir kazakmış ben de ceket sanmıştım herkes güldü ve çok utandım

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• lisede tam tören için aşağı inmeye hazırlanırken okulun keltoş hocası sınıfa gelip "haydi çocuklar aşağı!" diye seslenince "biz ne yapıyoruz sanki salak :S" demiştim,sonra hocanın kafası göründü kapıdan.çok utandım o an :/

1|1
    0|0
    • ahahah onu bende yaptım :DDD

• güzel anılar tabi şimdi :D o zaman kapıdan çıkarken görünmemek için çok çaba sarf etmiştim :D

• :D komikmiş

Erkekler Ne Diyor 3

• haklılar gulmekte :D

0|0
    0|0
  • çok saçmaaaaaaa

0|0
    0|0
  • o pantolonu yırtılanda benım heralde :) uzun essek oynamıyacan hacı:D

0|0
    0|0
    • şaka herhalde :D

• anladım :) zaten okulda erkeklerin başına pantolon zorlandığı zaman gelebiliyor ama onun başına iki kere gelmişti

Kızlar Ne Diyor 3

• fizik dersindeydik deneyde kullanılacak malzemeleri söylüyordu bize ama adam öyle bir söylüyor ki sanki hayatımızda hiç lab girmedik gibi neyse bistüriyi gösterdi bakın bu bistüri dedi. bende aslında içimden söylüyordum ama biraz sesli olmuş hadi ya gerçekten mi dedim :/ tabi arkadaşlar çok güldü sonra bir hafta bana temzletti labratuvarı alçak :((

0|0
    0|0
  • en aptalca sandığım en utandığım 3 yıl önce ki olay beden dersinde üstümüzü değiştirirken , eşofmanlarımı giyip formamı çantama koyacaktım , eteğimi koymayı unutmuşum eve gittim etek yok.

sınıfta kalmış... sınıfa gttiğim ertesi gün , baktım etek yerde.. ulan al koy çantana bok mu var. yok illa çekinicem... o gün o eteği almak için bir kaç saat herkesin dışarı çıkmasını beklemiştim. şimdi ki aklım olsa.. peh.

0|0
    0|0
    • aslında o kadar kötü değilmiş kimse eteğin senin olduğunu bilmiyormuş sonuçta

• dönem sonlarında hocalara kafa tutardım sonra tabii bir daralmalar bir bunaltılar hoca sözlüden bırakıcan diye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...