Bir kızın bir erkeğe doğumgününde kol düğmesi alıp üzerine çocuğun adını yazdırması sizce ne anlama geliyor?

arkadaşlar bi kızın bi erkeğe doğumgününde kol düğmesi alıp üzerine çocuğun adını yazdırması sizce ne anlama geliyor? sizce bu kız erkeği seviyor mu, yoksa normal bir arkadaşa da alınabilir mi?

Güncellemeler:
arkadaşlık sadece 4 5 aylık. ama iyi anlaşıyorlar. ama ne çıkıyorlar ne çıkmıyorlar, garip bi ilişki. sizce bu durumda. çocuk daha sevdiğini söylememiş. kız da ne hissettiğini belli etmiyor. bu durumda kız sevgisini belli etmek için almış olabilir mi?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir hediyeden hissiyat tahlili yapmak zor, kol düğmesi işte. Kol düğmelerinin birine kendi ismini yazdırsaydı bari :D 4-5 ay olmuş ne oldukları belli değil diyorsun zaten :D daha farklı bir atraksiyon beklenemezdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Normal bir hediyede olabilir..Sonuçta bir hediye ancak başka hediyeler vb. sıklıkta veriyorsa hoşlanabilir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Karşındaki erkeğin düşünce yapısına bağlı.

Karşındaki kişi eğer böyle birşeye meğilliyse normal arkadaş olarakda alsa o yanlış anlıyabilir.

0|0
    0|0
  • sevişme isteği ( lakin sevgiyi karşılıklı yaşama anlamı daha baskın olan bir tabir bu :: )

0|0
    0|0
  • Neden odada uçan karasinekten bile anlam çıkartmaya çalışıyoruz ?

Kol düğmesi almışsa kol gibimi demek istiyordur.

0|0
    0|0
  • Dogum gününde bı arkadaşına hediye almış iste.

Fazla ayrintiyla düşünmemek lazım.

Esas oğlan kıza ışık yakti da söylemiyorsa ayrı konu.

Aralarında bişeyler yaşanmış olabilir. Gecmisi bilemiyoruz.

0|0
    0|0
  • supheli olabilir... ama bilinemez de okuz altinda buzagi arama bence baska faul hareketleri var mi

0|0
    0|0
  • insan sevmediği birine hediye alırmı:))))))))))

0|0
    1|0
  • Aralarında gizli bir hoşlantı olabilir

0|0
    0|0
  • İc camisiri hediye alsaydi ayrintida biseyler ara. Derdim ama kol dugmesinden is cikmaz.

0|0
    0|0
  • hediye iste yaw :D

0|0
    0|0
  • alınabilir, şirketler çalışanlarına hediye ettiğine göre absurd olmamalı gayet şık bir hediye

0|0
    0|0
  • normal bir arkadaşa da alınabilir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• enim genelde en çok tercih ettiğim hediye kategorisine giriyor bu kol düğmesi mevzusu...Sevgilime,patronuma,iş arkadaşıma,arkadaşlarıma,enişteme hep kol düğmesi alıyorum,seri üretime geçtim artık :) yok be yavrum abartma o kadar da değil,hakikaten parfüm alsaydı korkmalısın diyebilirdim,üstelikte çocuk bu parfümü beğenirse ;

*Kız çocuğun zevkini yakından tanıyacak kadar biliyor

*Çocukta bunu beğendiyse evyah derdim...

Bence arkadaşlığa önem veren kişilerin tercih edebileceği bir hediyeydi...Vitrinde beğenip alelade paketlettirmeyecek kadar önem veriyormuş ki özel hissetmesi adına da adını yazdırmış...

0|0
    0|0
  • ben geçen sene enişteme aldım, benim bilmediğim bir anlamı varsa allah beni bildiği gibi yapsın...

0|0
    0|0
  • Olabilir. İsim yazdırmak vs özel bir hediye...

0|0
    0|0
  • çok çok yakın ve uzun süreli bi arkadaşıysa normal arkadaşa da alabilir çünkü özel ve anlamlı bi hediye.ama uzun bi zaman ya da yakınlık yoksa altında duygusal şeyler aramak lazım derim ben...

0|0
    0|0
    • ben de aynı şekilde düşünüyorum ama erkekler daha farklı düşünüyor galiba.

• 4-5aylık arkadasım için kol düğmesi alıp üzerine adını yazdırmam. hoşlanıyorsam yaparım

0|0
    0|0
  • eğer kız benim gibi arkadaşlarına çok değer veren biriyse bence altında kötü niyet aramamak lazım. yanıt veriyorum: verilebilir :)

0|0
    0|0
  • güzel bi hediye. arkadaşlarıma aliyim ben, yazdım bi kenara:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...