Evcıl hayvanınız var mı :)

evcıl hayvanınız var mı ve en sevdıgınız hangısı :) ya da hayvanınız olmasını ıster mıydınız :)) sahıplenmeye ne olcude sıcak bakıyorsunuz :))

0|0
29|19

En İyi Kız Görüşü

• Çok seviyorum.Çocukken 2 kedi ve bir kaplumbağa beslemiştim.sadece benim elimden beslenirdi çekinmezdi:)

Şimdi de bir köpek dostumuz olsun istiyoruz kızımla ailemizde ama çalışırken ve o okurken daire tipi evde çoğunluk yalnız kalacağı için olmuyor.mutsuz etmek istemiyorum onu.azıcık ses çıkarsa apt.sorun eder gıcıklar:(

Az kaldı bahçeli bir evimiz olsun hemen edinicez.

Ama sokakta ki sahipsiz dostlarımızı yaz kış unutmuyorum.Kızımla su ve artık yemek bırakırız hep çöp konteynırı yanı ağaç dibine.Hatta yürüyüşe çıkarken çimlere gelen kuşlara bayat ekmek götürüp atıyorum çok seviniyorlar.Öyle mutluluk verici ki o hallerini izlemek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• muhabbet kuşum var 2 tane bir tane saka var yüzlerce de balık

0|0
    0|0
  • Köpeğim, hamster ve kedilerim var.

İki gün oldu kaplumbağam öleli..

0|0
    0|0
  • hiç sorma bol miltarda vardı

2 kuş bir köpek

bir kuşum yeni öldü

köpeğimle kuşum firar etti kaçtılar :(

0|0
    0|0
  • 3 aylık oğlşumuz köğeğimiz var sevgilimle bidahakine maymun istiyoruz :):):)

0|0
    0|0
  • Hamsterım var :))

0|0
    0|0
  • kardeşim var. yeterince evcilleşti. olduğu kadar artık asdfghj

0|1
    0|0
  • evet papaganım varr

0|1
    0|0
  • Hayvanları severim. Şu anda kedim var ama birçok hayvan besledim. İguana bile :)

0|1
    0|0
  • Kedim vardı.Şu an da baktığım bir kedi var ama eve girmiyor dışarda dolaşır bütün gün gece gelir bahçeye içeri hiç girmez ona bakıyorum tekrar kedi sahiplenmeyi düşünüyorum.. :)

0|0
    0|0
  • Kedilerim var. Kendini beğenmişlik ve şımarıklık sadece onlara yakışıyor. İnsan hayvan dostlarıyla, diğer herkesten çok daha iyi anlaşıyor.

0|0
    0|0
    • evt bu yuzden ben de veterıner hekım oldum hergunum bunlarla ıc ıce. her turlu sımarıgını nazlısını kaprıslısını goruyorum :))

• her meslekte oldugu gıbı bızde de var ama napacaksın bısey yapılmıyor kı. sızlere dusuyor ıs ıyı hekımı bulacaksınız artık

• Ama söz konusu hayvanlar olunca, işin gönüllülere bırakılması daha mantıklı geliyor. Saatlerce işkence yapsa, gelip bunu anlatamaz.Gönüllülerce yürütülmesi gerektiğini düşünüyorum.

• Balıklarım vardı ama artık hiçbiri kalmadı :(

0|0
    0|0
  • köpeğim var dı :(

0|0
    0|0
  • Yok, ama kara ve gri kedilere karşı bir zaafım olduğu doğrudur. Bunun dışında bir tane evcil hayvan yapıp onu eve hapsetmektense ve doğal hayatından alıkoymaktansa, besleyebildiğim kadar sokak hayvanını doğal ortamlarında beslemeye çalışırım.

0|0
    0|0
    • sokak hayvanlarını evde beslemeyeceksın zaten. pet hayvanları evde beslıceksın :) sana da grı kedı onerım brıtısh shorthair

• Ben hayvanları çok severim de onların beni sevdiğinden pek emin değilim :) elimden pek çok hayvan geçti şimdi yok ama. hepsini çok severim ama ördek yavrularının hastasıyim paytak paytak yürüyüşleriyle cok sevimliler <3 :)

0|0
    0|0
    • onların yerı ayrı ama evde olmuyor onlar ya cok sorun olusuyor evdekı ordeklerde

• E tabiki de :) beslesen bile birkaç hafta en fazla :) ev için en ideali kuş ama onlarda çok hassas düzgün bakmak lazım

• guzel bı papağan olabılır : )

• kaplumbağam var.

0|0
    0|0
  • Profil fotoğrafımdaki zilliyle geçinip gidiyoruz :)

0|0
    0|0
  • beenn bugünn tavşaann aldımm ya o kadar tatlılar ki anlatamamm :))

0|0
    0|0
  • iran kedim var

0|0
    0|0
  • minicik bir köpeğimiz var.kız.adı cimcime..Çookk seviyorum onu.Ondan başka da bir hayvan istemem açıkçası..

0|0
    0|0
  • hep kedi istiyorum yıllardır ama alerjilerim yüzünden alamıyorum ama alabilseydim sahiplenirdim kesinlikle petshoptan almak saçma evsiz bir sürü hayvan varken

0|0
    0|0
  • balıık çok sahiplenirim

0|0
    0|0
  • iki tane var. biri british short hair. biri british-tekir kirmasi.

0|0
    0|0
  • Golden Retrieverım var :)

0|0
    0|0
  • İran kedim vardı,artık yok. Ama yine bir kedi istiyorum.

0|0
    0|0
  • evet kedim var

0|0
    0|0
  • Kopegim var, border collie

0|0
    0|0
    • itaat durumu nasıl :)

• Puppy kursuna gittik bebekken,daha bir yasina girmedi..ama cok harekete ihtiyaci var..cok gezdirmek lazim, kosturmak lazim..

Yorulmak bilmio :) ama dedigin gibi cok zeki, cok seviorum, oda cok sevgi verio

• yanı zeka sıralamasında lıder bı kopekten pozıtıf enerjı almamak mumkun mu :)

• 1 tane muhabbet kusum var,3 tane kedim ve 6 tane köpegim var. Kus evde kedilerim ve köpeklerim bahcede.

0|1
    0|0
  • evde bir tane köpeğimiz var ismi gölgee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 0|1
    0|0
  • Akvaryumda Güvercin, Kümestede balık besliyorum..

0|0
    0|1
  • Köpeğim var 7 yıldır benimle

0|1
    0|0
  • Papağan ve kaplumbağa bakıyorum. Hayvanları sevmeyen insanları sevemez.

0|0
    0|0
  • kedimiz var evde ve işyerinde, sahiplenmeye sıcak bakıyorum, kesinlikle petshoplardan para verip alınmamalı, can bunlar sonuçta...

1|0
    0|0

• isterim hemde çok hele bitane kopek cinsi var kopek cok kucuk oluyor boyle minnacık lan elinle taşıyorsun

0|0
    0|0
  • 1 kedimiz var

0|0
    0|0
  • #ÖrümcekVar

#KSye hashtag gelsin

1|0
    0|0
    • ona da söylüyorum ki. bu arada kardeşimin isminin okunuşu çekçe de vahşi hayvan demekmiş :D çocukken öğrenmiştik bunu o nedenle eğitiminde daha özenli davrandık :(((

• Bir ara kirpi beslemiştim.

0|0
    0|0
  • link minik bir davşanım var :)

0|0
    0|0
  • yok ama golden cinsi kòpeğim olsun isterim

0|0
    0|0
  • Salyangozlarım var.

0|0
    0|0
  • Yok ne yazıkki.

0|0
    0|0
  • Bahçede tavuk kümesi var içindede tavuklar var. O sayılır mı? :D

0|0
    0|0
    • olur olur cok gordum hobby olarak tavuk besleyenı :) hatta acıl klnıgınde tavuk operasyonu yapmıslıgım da var :)

• tıcarı dıyorsun :)

• Yok yahu, kendimize yetmiyor, bide satacazmı :)

• kopek var , disarda bakiyorum

0|0
    0|0
  • Evcil hayvan beslerdim de, ölünce çok üzücü oluyor.

0|0
    0|0
  • Benim kobram var :D

0|0
    0|0
  • bitlerim var bağırsağımda tenya solucan çok hayvan severim canım:)

0|0
    0|0
  • bir boxer bir rottweiler im vardı evcil hayvan bakmak

eğer yeriniz müsaitse olabilir de hayvanları seveceğim diye

insanı özellikle komşuyu rahatsız edecekse asla beslemem

0|0
    0|0
    • komsudan ote hayvan refahı onemlı

• onun egıtımını verebılırsenız havlamaz ıste sabaha kadar .

• benim şantiyem vardı iki tane hayvan besledim yaklaşık beş yıl benimle kaldılar

fakat umuma açık yerde önce çevredekilerin rızasını almak daha önemli benim açımdan

tabi herkesin fikri başkadır ben yaparım derseniz komşularınızda sizden razı olmayabilirde

bana göre insan hayvandan önce gelir iyigeceler

Yükleniyor...