Erkekler bacaklarını neden alıyor?

hadı anlıyorum gogusunudekı kıllar bazen sıkıyo almak ıstıyosunz ya da ne bıleyım vucud çalısıyosun badi ye gidiyosun göğsünü aldırıyosun ya bacakların ? yemın ederim denizde gördüm bitanesini alt bacak ust bacak her yerlerı almış parlaklık ötesiydi. biri bana bu durumu açıklasın

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• sana şunu diyeyim kızların bacak kasları erkeklere göre daha güçlüdür sebebi kılların alınmasıdır erkeklerde alır meseka benim arkadaş futboolcu alıyor düzenli olarak yani kıllar kas gelişimi engeller

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kıllar kas gelişimini olumsuz etkiler. Mesela hiçbir futbolcuda bacak kılı göremezsin hepsi alır.

2|0
    0|0
  • Sporcudur

1|0
    0|0
  • genellkle futbolcular alıyor oda gerekli bişey zaten

2|0
    0|0
  • Estetik amacli.Bu kas yapmak için kıl alma konusu tamamen sehir efsanesi kılları alınca kıllar ölmüyor ki kökü yine duruyor büyürken yine protein alıyor.

0|0
    0|0
  • Bacak kas'ı diye birşey var. Çok uğraştırmasa bende alıcam. Futbol oynarken özellikle ayaklar çok ağır oluyor refleksler yavaşlıyor.

0|0
    0|0
  • Kılların gelişimi engellediği söylenir..

0|0
    0|0
  • Beden eğitimi öğretmenliğine hazırlananlar

yada

atletizme hazırlananlar ve atletizmciler alıyorlar.

0|0
    0|0
  • Ne göğsümü ne bacaklarımı aldırmıyorum gayette memnunum. Sinan AKÇIL özentisi yumuşak davranışlar bunlar.

0|0
    0|1
  • genelde voleybolcular ve futbolcular alıyor. goruntu ıcın baska amac yok. ama komple vucut aldıranlar varsa amac vardır onda :P

0|0
    0|0
  • Ben alıyorum böyle daha iyi :D kıllı ayı ayı dolaşcağımıza biraz medeniyete bürünün :D

0|0
    0|0
  • Kas gelişimini engellediğine dair rivayetler var..Bütün profesyonel futbolcular alıyor.Ama halı saha maçı bile yapmayan adamlar neden alır bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • yuvarlaklık var sanırım erkek adam kıl aldırmamalı sporcular hariç

0|0
    0|0
  • erkek olduğu kesin mi?

0|0
    0|0
  • sürtünmeyi azaltmak için.

0|0
    0|0
  • benim arkdsmda alıoyor rahatszlık duyan alır bunda birşey yok

0|0
    0|0
  • Kasların gelişmesi içins anırım.

0|0
    0|0
  • Bacaklarımı falan hiç almadım doguştan seksi bedenim..

0|0
    0|0
  • vücüt calısmak sadece ust kısım değil bacaklarıda calısıyorsun

0|0
    0|0
  • Futbolcudur.Biraz etkiliyor çünkü.Hızlı terliyor insan o durumda.

0|0
    0|0
  • bacakları almakmı? asla ne öyle la kız bacağı gibi erkek dediğin kıllı olacak

0|0
    0|0
  • göğüs bölgemi alırım bacaklar almam

0|0
    0|0
  • ronaldo alıyo diye:D

0|0
    0|0
  • biscolata erkekleri çıktığında ağzınızın suyu akıyor adamlarda kıl yok. bizimkiler aldığında parlak iykk iğrenç dimi. sizi ikiyüzlü yaratıklar

0|0
    0|1
  • bi tane yumoş gördün diye hemen erkekler niye diyorsun...

0|0
    0|1
  • sporcu adamsa kıl bütün proteini emiyor o yüzden alınıyor.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• kösedir adam belki ne yapsın:)

0|0
    0|0
  • Basket oynuyordur. Hem daha güzel duruyo bence. Ne öyle kıllı kıllı hiç hoş değil

0|0
    0|0
    • benım de kıl hosuma gıtmıyor zaten ama parlaklık otesı yanı bılmıyrumm garipsedimm.cwp için yıede teşkkrler

• belki doğal hali öyledir. var çünkü öyle olanlar

0|0
    0|0
  • Belki sporcu falandır.Hemen yargılama.

İstemiyorsa rahatsızlık duyuyorsa alır.

0|0
    0|0
  • kas yapmak için alıyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...