Sevgiliniz size böyle bir teklifte bulunsa onunla birlikte gider misiniz yoksa onu yalnız mı bırakırsınız ?

Yolu olmayan ormanlarda mutluluk vardır;

Yalnız yürünen deniz kıyısında sevinç;

Topluluklar vardır kimsenin zorla girmediği;

Derin denizlerde ve sesinde de müzik.

İnsanı daha az seviyorum diyemem ama doğayı daha fazla.

Ne kadar güzel satırlar. Soruyu sorayım, Sevgiliniz size kendisiyle birlikte gelmenizi söylüyor ve hayatınızda her şeyinizi bırakıp, işinizi, paralarınızı, ailenizi, evinizi, aklınıza gelebilecek her şeyi bırakıyorsunuz sadece ve sadece bir karavanla birlikte yanınızda sevgiliniz var.

Sevgiliniz size böyle bir teklifte bulunsa onunla birlikte gider misiniz ? yoksa onu yalnız mı bırakırsınız ? Sevgiliniz böyle bir seyahate gitmeyi kafasına koymuş. Onunla mı olursunuz onu bırakır mısınız ? Paranız yok hiç bir şeyiniz yok, nereye gittiğinizi bilmiyorsunuz, doğal yaşamla ve yanınızda sevgilinizle baş başasınız..

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• evet bunu ben de sormuştum o yüzden cevap yazmamıştım iyi oldu bu

bu çok zor bir karar doğa ya baya baya ilgim var zaten hemde onunla gitmeyi çok isterim

fakat arkamda bırakacağım hasta bir annem var bunun için ne kadar istesemde herkesi bırakıp gitmem. he gidilir 1 hafta falan o da iznimi alır öyle giderim kimseyi üzmeye gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İsteyen arkadaşım olursa, kesinlikle giderim. Planlı olandan ziyade, bilinmeyenler hayatı yaşanır kılar.

0|0
    0|0
  • O kadar plansız programsız hareket etmem sanırım.

0|1
    0|0
  • Ailemin arkamda birakamam öyle..

0|0
    0|0
  • hayır gitmem

0|0
    0|0
  • okul bitsin cahil kalmayım derim okul bitince giderik

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ben gelemem.

0|0
    0|0
  • gitmem kanımca.

0|0
    0|0
  • Açık ve net gitmem.

0|0
    0|0
  • niyeti bozmuş hoşt derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• üniversitede okurken cazip bir teklif olabilirdi ailem de uzaktayken hazır bir iki hafta kaçabilirdim güzel de olurdu da şimdi işimin gücümün arasında pat diye ortadan kaybolursam tüm çevrem kayıp ilanı verir beni aramaya koyulurlar...

0|0
    0|0
  • diplomayı alaydık iyiydi :D ondan sonra alayına giderim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...