Tüm hayvanlardan korkuyoum

bu korkumu nasıl aşarım istisnasız tüm hayvanlardan korkuyorum sokakta görünce yolumu değiştiriyorum evde küçük bir böcek görsem üstüne gazete falan atıp kaçıyorum :) geceleri çevrede birşey var mı diye düşünmekten uyuyamıyorum ama korkmaktan nefret ediyorum korkumu nasıl aşıcam öneriniz var mı?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gazetelerin üçüncü sayfasına bir bak. Hayvandan zarar gören ölen insan neredeyse hiç göremezsin. Asıl o hayvanlar biz insanoğlunun korkuyor. Üstelik sana zarar vermedikleri halde sen çığlık atıyor onların üzerine gazete fırlatıyor hatta onları senin yerine öldürmesi için anneni babanı çağırıp cellat tutuyorsun

0|0
    0|0
    • haklısın ama korku farklı birşey senin üstüne yılan veya örümcek atsak belki sokmazlar ama korkarsın korkmayan biri bunu anlayamaz

• var tabi biliyorum gizli ama onu nasıl aşıcaz onu soruyoruz burada sende bana van kedisi gösteriyorsun :)

• İyi ki gizli olarak yazmışım. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• beni görünce de korkarsın sen şimdi..halbuki ne hayallerim vardı hepsi yıkıldı..

0|0
    0|0
  • Cevrende eminim o hayvanlardan cok hayvan vardir alisirsin zamanla .s

0|0
    0|0
  • köpek,kedi ne bilim kuş falan besle

0|0
    0|0
  • Gözlüklerim rayban parçala beni hayvan :D

0|0
    0|0
  • sen arızalanmışsın

0|0
    0|0
  • insan hayvanından korkmaman büyük cesaret

0|0
    0|0
  • İnsandan kork insandan. Hayvan beyinsiz naptğnı bilmyor hiç değlse

0|0
    0|0
  • psikiyatriye git

0|0
    0|0
  • benden korkmazsan seni yavaş yavaş alıştırabiliriz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim de köpeklere karşı acayip bir korkum var.Küçük köpekleri bile sevemiyorum.Yolda köpek görsem hemen yol değiştiriyorum ya da tanımadığım kişilerin arkasına geçiyorum:D

0|0
    0|0
  • sevimlimisin nesin benim hamamböceği fobim vardı.. şimdi öldürüp hepsini sıraya dizip askercilik oynuyorum

0|0
    0|0
  • Valla bende sineklerden korkuyorum naapsam da aşamadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Küçükken doğayla iç içe yaşamamış olan özellikle kızlarda görülen bir durum.

0|0
    0|0
    • apartman dairesinde büyüyüp dışarıda oynamaya bile çıkmıyordum doğru dürüst haklısın ondan

• korma korkma onlar insanlardan daha zararsiz

0|0
    0|0
  • uğur böceğinden korkuyorum deme

0|0
    0|0
Yükleniyor...