Kızlar Neden Böylesiniz ?

Kızlar erkeklere adres sorar sıkıntı yok ! Ama erkekler sorduğunda sıkıntı çok . Eğer bir amca sorduysa

'' Kızımmm şura nerde ? '' diye cevap var !

Ama kendi yaşıtlarında biri bir adres sorunca hiç yüzüne bile bakmadan bildiğin sağar gibi yere bakarak yürüyüşleri hızlanarak giderler ya uyuz oluyorum.

Lan yemeyecez ya dünyadaki tek kızda siz değilsiniz

Hayır yani ne bu tavır !

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sadece 1 saat Türkiye'de kadın olarak yaşama durumun olsaydı bakalım o zaman da böyle konuşabilir miydin.

1|0
    0|1
  • Kızlarda hata arama tatlım siz erkeklerin genel yapısını bilen her bayan tanımadığı erkeklerden uzak durur :)

2|0
    0|1
  • 200 gram kukuları cok kıymetlıdır onu yapanların bebem.

0|0
    0|0
  • atarın kime senin genç

1|1
    0|2
  • Adres soran hiç kimseye karşı böyle bir davranışta bulunmadım.

0|0
    0|0
  • Oyle mi yapiorlar :)

Saygisizlik bence, konusmak,istemiorsa en azindan bilmiorum diye bilirdi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• türk kızlarının çoğunun a.* bir hava bir hava var sormaya güzelide yapıyo cirkinide sanki s*kicez varya arkdaş avrupayı geziyor şuan italyadaki ispanyadaki kızlarları konuştuk sadece kızlar manken gibi diyor türk kızların a-q bakma bile onlara burdaki kızlar çok sıcak kanlı hemen tanışıyosun arkadaşlık kuruyorsun diyor bide bizim kızlara baq götünde dolaşıyosun randevu koparmak için

0|0
    1|1
    • gezme kardeşm gezme ne yapalım yani

• gezenın aklından süphe ederim zaten elin sümüklüsü için kendimi heder ediyorum gidicem sıcak kanlı bir hırıstıyanlı evlenicem sonunda o oluck

• adres sorup laf atan tacız edenler çok oldugu içindir belkı

1|1
    0|0
  • Bu güne kadar onca kıza adres sordum bahsettiğin tavırlardan biriyle bile karşılaşmadım.

0|1
    0|0
  • sen adresını sor gıtsın mıletın ne dedıgının ne onemı var salla gıtsın ben oyle yapıyorum...

0|0
    0|0
  • salaklar onun için :D

0|0
    4|1
Yükleniyor...