Bir insanın sizi aramamasını onu üzmeden nasıl anlatırsınız veya nasıl bir yol izlersiniz?

En ufak bir sevincini veya üzüntüsünü dahi direkt beni arayarak paylaşan ve benim bölge değişikliği için İzmir'i içeren bir dilekçe yazmam üzerine bir ton soru sorup " aileni nasıl bırakıp gideceksin annen rahatsız değil mi? sen bencilsin... " türevinde bir ton laf söyleyen ve hafta da bir bulunduğu ilçeye gitmeme rağmen bugüne kadar bir kez olsun çalıştığı yere gitmediğim için hayıflanan bu arkadaşı kırmadan üzmeden nasıl bir daha aramamasını sağlarım. Geçmişte yapmış olduğu bir hatadan dolayı kendisinden soğudum bunun farkında. Kendisine de söylemiştim ama normal arkadaşlık ayarında konuşmaya çalışıp alttan alttan işler çeviren bu şeytanı üzecek bir şey söylemek istemiyorum ama yüzünü her gördükçe de mide bulantısı geçiriyorum. Sözle değil de hareketlerle bunu nasıl anlatırım. Telefonu açmama yolunu denedikten sonra daha çok aramaya ve mesaj çekmeye başladı kaçan kovalanır hesabı. O yüzden bu metot işe yaramadı. Nasıl bir yol izlenmeli...

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Teyze kızlarınızdan birine şaka şaka bir iş v.s bayan arkadaşınıza açtırın telefonu _artık nasıl denk getireceksiniz bilmiyorum ama _sevgiliniz gibi çaçaronluk yapıp konuşsun..araya girip laf demeye bile fırsat bulamasın bu tutkulu dert arkadaşınız:) azarı zılgıtı talimatı yesin !

Belki bir daha aramaz..yani inşallah:)

Bu arada böylesi gurursuz hemcinslerimi sizlerden işitince çok üzülüyorum. Kişi istenmediğini algılamalı ve o an itibariyle bir tek adım bile atmamalı! isteyen arar bu kadar basit!

0|1
    0|1
    • Bu arada unutuyordum, şehrim güzeldir gel arkadaşım..Hayırlı uğurlu olsun:)

• O yöntemde aklıma geldi ama sürekli yalnız çalıştığım için bir türlü denk getiremedim. İzmir konusuna gelince İnşallah değişiklik olur da gelirim :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Onun seni arayip aramamasi senin elinde. Ben bir tarafin duygularinin bitmesi durumunda böyle yavas yavas alistirma methodunu dogru bulmuyorum. Kizin karsisina gecersin cok kararli, dürüst bir sekilde fikrini aciklarsin. Fakat ben birazda seni kararli olmadigini düsünüyorum..cünkü asagidaki yorumlarindan bitanesinde...güzelligine hayran oldugunu yorumlarda belirtmissin. Yada onun sana vermis oldu senden vazgecememe tutukusumu sana cazip geliyor? Bence yukarda yazdigin yaziyla..asagidaki yaptigin yorum tutatsiz. Bu yüzden önce kendin bir kararli olup sonrada kararini kiz arkadasina aciklamani tavsiye ederim.

0|1
    0|1
    • Alakası yok benim tek bir düşüncem var onu da buradan açıklamak istemiyorum ki bu tip bayanlar nedenini öğrenmesin diye ama emin ol ki içimde ona karşı zerre bir şey yok.

• Adresi ver saç baş yolayım?

0|1
    0|0
  • sorunluymuş baya arkana bakmadan uzaklaş:)) cwp werme mutlaka wazgeçicektir. ya da kırmak istemiyomuş gibi isyan dolu mesaj at ve teli kapat :)) hattını değiştir. hiç gelemem walla

0|1
    0|0
  • Telefonlarını açmamana rağmen hala arıyorsa ciddi yüzsüzdür kurtulmak zor gibi :)

1|1
    0|0
  • ondaki sana olan ihtiyaç hissini gider..senin yerine geçebilecek bir arkadaş kazandır ona :)

0|1
    0|0
  • benimde öyle arkadaşım vardı.. o ararsa açma mesaj atarsa sms yok diye cevap verme. buluşalım gezelim derse yorgunum gelemem de. öye öyle soğur senden

0|1
    0|0
  • açmamaya devam. denedim, biliyorum bir gün pes edecektir :)

0|1
    0|0
  • Ayni ortamda bulunmamaya calis,ve telefon actiginda konusmaya musait değilim dersin..

0|1
    0|0
  • sorunları vardır ya da aşırı bağlanma huyu ::/:/ bende de var aynı alışkanlık yok istediğini yap yine de aramaktan vazgeçmez hattını değiştir ...bence

0|1
    0|0
    • Hattımı değiştiremem işimi bu telefonla yapıyorum. Yoksa aklıma ilk o gelmişti. Sende de aynı huy varsa ne yaparsa vazgeçersin aramamaktan?

• Bence yoluna bak derim. Kendine yazık edersin boşuna da bekleme. Şuna inan ki bu dünya da iki kişi de kalsa senin yüzüne bakmaz. Benden sana tavsiye ister uygula ister uygulama

• biliyorum zaten onun için hep dua ediyorum çok güzel bir hatun bulsun evlensin die benim ki hayranlık bir nevi ona karşıı

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaderim der çekerim yinede bir insana o şekilde bir davranış sergilemem.

0|1
    0|0
  • Sızin gibı pislik ınsanlar la aynı sitede bulunduğum içın midem bulanıyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...