Eşinizle Evinizi Boyamak İster miydiniz ?

Öncelikle hepinize iyi geceler canlarım. Şimdi diyelim ki evlendiniz ve eşinizle birlikte aldığınız evi boyar mısınız ? Bunu birlikte yapmak ister misiniz ? :) Bence çok zevkli olur nazlatmak için boya eşinizin burnuna sürülür falan güle eğlene istediğiniz gibi boyar , her duvara baktığınız da o anlarınızı , gülüşlerinizi hatırlarsınız :) Sizce ?

Not : Bu arada sorusunu benimle paylaşan canım arkadaşım Teşekkürüm Desin ;) Anladın sanırım :)

Güncellemeler:
Bu arada bir çekemeyen arkadaşımız hepinize eksi vermiş kınıyorum onu cık cık cık... :) Neyse benden hepinize +1 :) İyi geceler tekrar...

0|0
16|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• beraber boyariz hatunum :*

2|0
    0|1
  • Gule eglene askin ilk zamanlari gibi yani merak etme ilk boyama dedigin gibi olabilir ama sonrakilerin oyle olacagini sanmiyorum

kari boyayi getir

herif iki gundur boyayamadim cift vur.cift

sen benden iyimi bilecen lan der ve esinin kafasini boya ficisina sokar .p

1|0
    0|1
  • ya valla benım aklımdaydı once evı karalayacaktık her cesıt boyayla,cıcekler bocekler cart curt:)

1|0
    0|1
    • Vayy çok havalıı :) Deneyin bence

• tamam deger bırını bulayım da once,sızde fazla yaymayın bunu sagda solda orjınallıgı kacmasın:)

• Ben direk kadını boyamayı seviyorum..

Her santimine rönesans esintilerimi bırakmak daha bir hoş..

2|0
    0|0
  • İşte öyle filmlerdeki gibi romantik olmuyor. Verin badanacıya yapsın işte o da kazansın :/((((

1|0
    0|0
  • Haftalarca boya fırça devri geçti. Yapı marketlerde boya tabancası 150 lira ondan satın alın 3 günde bütün evi boyayıp bitirin...Boyacı 400 -500 Lira para istiyor..malzemesi ile size 800 liraya geliyor..

1|0
    0|1
  • evliliğin ilk yılları olabilir. sonraki yıllar da nazlatmak için boyayı burnuna sürdüğün koca, kafana fırçayı geçirebilir. :D

1|0
    0|1
    • Yok ilk zamanlarından bahsediyorum zaten :D

• boyaya falan vaktim yok boyacı gelir halleder ama. benim eşim böyle hayal kurmasın :D

• kızların enteresan hayallerinden birisi daha :D romantik ama enteresan . son zamanlarda gördüğüm bir resim var kızların hayalindeki düğün gerçekte olan die :D bu olaydada söyle bir olay olabilir kız şaka ile erkeğe boya sürünce erkeğin boya fırcasının sapı ile kafasına vurması gibi :D

1|0
    0|1
    • Yaa romantizm olur diye dedim ben :D

• dedim ya kızların düşünceleri ile gerçekte olanlar farklıdır :D bu fikri bir erkeğe solemende bile olacakları düşün :D yap demedim sadece söyle :D

• işim gücüm olur uğraşamam.

1|0
    0|1
  • Evime böyle bi' kötülük yapmak istemezdim..

1|0
    0|2
  • Düşününce güzel geliyorda işte vakit yok başta eğlenceli olsada sonradan o işi kim bitirecek :) En iyisi tutalım bir usta, beraber tatil yapalım o sürede.

1|0
    0|1
  • O yorgunluğu istemem. Sen hiç tavan boyarken çekilen boyun ağrısı nedir bilir misin ? :S

1|1
    0|0
  • evi boyayalım diye boya alırız, boyaları hazırlarız, bir iki deneriz, sonra sıkılır birbirimizi boyarız, duvarı yapamayacağımızı anlayıp boyacı çağırırız.

1|0
    0|0
  • Aa, bu çok güzel bir aktivite. :))

1|0
    0|1
  • iyi hoş da ileride bir ayrılık falan olursa o ev öldürür adamı.

1|0
    0|1
  • güzel olur hem beraber vakit geçirmiş oluyorsun hem yaşayacağın yuvayı beraber kuruyorsun hem arada temizliği de aradan çıkar Arada yanımdakini de unutmazdım bir katta ona geçerdim :)

1|0
    0|1
  • hemde coooookkkk isterim

1|0
    0|0
  • Elbette isterim. Oldukça eğlenceli olurdu :)

1|0
    0|1
  • Boyacilarinda para kazanmasi lazim bence ben karismam esim cok istiyosa yapsin kendi

1|0
    0|1
  • kestirme fırcasınıveririm eline

neden olmasın boyardık yani?

1|0
    0|0
  • tabi canım burna boya sürmeler filan romantik anlar :D

1|0
    0|0
  • Soyle düşündümde cidden güzel olur azcık duvari azcık onu boylarım böylece kuaför masrafıda olmaz:D

1|0
    0|1
  • ben evi boyarsam bir daha kimse o eve girmez. o yüzden boyamasam daha iyi.

1|0
    0|1
  • boya kokusu kafamı iyi yapıyor benim istemezdim :D

1|0
    0|1
  • Fantezi yapacaz diye amelelik yapmanin ne luzumu var

1|0
    2|1
  • yeni dikkatimi çekti. kim la o seri şekilde eksi basan?

0|0
    0|1
  • Son notu bizde anladık... he boyamak isterim zaten. boyayacak kişi benim. kıçını kaldırıp yanıma gelirse iyi olur

0|0
    0|0
  • Guzel olur.

1|0
    0|1
  • yok o boyasın ben ortaya uzanayım uyuyayım isterim :P :D

1|0
    0|1
    • Hee oldu :D Her şeyi de kadınlardan bekleyin zaten :D

• Yuvayı dişi kuş yapar. Yapın işte işiniz ney. sırtınızda yuğla taşıtmıyozya :D

Kızlar Ne Diyor 16

• Vallahi bizim evde yıllardır öyle boya yapılır. Ama romantiklik için değil, boşuna badanacıya para gitmesin diye adsfg

1|0
    0|0
  • Bu çocuk hala hayal dünyasında yaşıyor. Uyan velet...Gerçek hayatta öyle değil, böyle olur; önce hangi renge boyayacağınızın saatlerce kavgasını yaparsınız, ardından kimin zor işlerle uğraşması gerektiği konusunda yeni kavgalar başlar... Elbiseleriniz kirlenir, yeni elbise parası ya da kim temizleyecek tartışması başlar. Arkadaşınız, yüzüne sürdüğünüz boyadan dolayı size bağırır ve bunu nasıl çıkaracağım diye yakınmaya başlar. Boya işi bitti diyelim, kim temizleyecek?

1|0
    1|0
  • Boya işi de kolaylaştı fırçasız , püskürtmeler çıktı artık , sizin hayyaller gitti :))

1|0
    0|1
  • Yok ya onlar eski türk filmi hikayeleri .

1|0
    0|1
  • Burna boya sürmeler , gülmeler eğlenmeler anca filmlerde falan olur ,bizim insanımız zaten barut gibi gidip burnuna boya sürsem eğlenceden falan anlamaz, kocaman boya kutusunu deviriverir valla ..

O yüzden bi' köpek kulübesi falan olur dışarıda ya da saksılar falan, haa onlar olur bak sakin sakin boyarız koca gün ..

1|0
    0|1
  • Boya kokusuna alerjim var benim yoksa isterdim.

1|0
    0|0
  • ev boşsa ya da eşyaların yeri kolay oynayabilirse tek bile yaparım B-)

1|0
    0|1
  • hayır istemem zor gelir

1|0
    0|0
  • Ayy çok güzel olur..

1|0
    0|0
  • cok fazla romantik komedi izliyorsunuz. verdik boyaciya iki gunde hazirdi. ne ugrasacagiz yahu. zaten beyazesyasi, mobilyasi, perdesi bilmem nesi. kolay mi oyle?

1|0
    2|2
    • Güzelce soru sordum, eleştirmeden cevap vermeni beklerdim. Herkes gibi.

• Dediğini tam anlamadım seni tanımıyorum o resmi hatırlamadım. Sen bir şeyler söylüyorsun ama iletişim kuramıyoruz. Neyse.

• anliyorum.

• kesin bir klipte, filmde felan geçiyordu bu :)

0|0
    1|0
  • Önce duvarları boyarız, sonra kendimizi işte negzel.

1|0
    1|0
  • Süper fikir, isterim tabiii :]

1|0
    0|1
  • Seve seve boyarım.Çok da eğlenceli olur :)

1|0
    0|1
  • ben bu sahneyi en son "beni böyle sev " dizinde gördüm:D

güzel olur tabi ,severim boya yapmayı ben.

0|0
    0|0
  • ben isterimde o istermi :DDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...