"Bir gün sevgilim olursa mutlaka yapacağım" dediğiniz şeyler. o.O

Evet arkadaşlar, sorum sevgilisi olmayan ks üyelerine. Onun içün sevgilisi olanlar bir "get out of here"! >_<

"Bir gün sevgili olursa mutlaka yapmalıyım!" dediğiniz şeyler nelerdir?

Örneğin benim hayalim birlikte Ps Move oynamak. Özellikle de Just Dance veya Everybody Dance oynamak istiyorum birlikte. Sport Champions kapışmak da iyi olurdu. o.O

Bir de bizim burada bir park var (adını söylemeyeceğim). O parkta yapay bir göl var. O gölün üstünde de köprü var. Akşamları ışıklandırıyorlar falan, çok hoş oluyor. Mutlaka oraya gitmeliyim!

SushiCo'ya götürmeliyim! Lunaparka gitmeliyim! Oyun festivaline katılmalıyım ve mutlaka birbirimize kitap ödünç verme olayına girmeliyim! Ona Dampyr ve Caravan çizgiromanlarını mutlaka okutmalıyım!

Ve en önemlilerden biri; Mutlaka yabancı şarkıları Türkçe kelimeler uydurarak birlikte söylemeliyim. (Bu benim en büyük hobim. Dünyada böyle biri başka var mı bilmiyorum)

"Hayallerle yaşıyor bazı *bneler" diyecekler ve "Ben seks yapmak istiyom eheheh" diye espri yapacaklar, bir "get out of here"!

Sizin nelerdir canlarım? o.O

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sevgilin olacak kişi yaşadı (:

0|1
    0|0
    • Gerçekten o kadar iyi şeyler mi yazmışım? :D Ben bunların zaten sıradan olduğunu düşünüyordum.

• o zmn bize hep öküzler denk gelmş yawrucm ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Birlikte yemek yapıp sonrada oturup öküz gibi yemek isterdiim

0|1
    0|0
  • 110 maddelik listenin yarısını yaptık. Diğer yarısı evlenince :/

0|1
    0|0
  • Sevgilin olacak insan şanslı =)

0|1
    0|0
  • Onunla beraber anime izlemek ve Japonya'ya gitmek istiyorum ^_^

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben her şeyi yaptım sanırım, yani aklıma bişi gelmiyor vala. En son Rafting yapmıştık.

0|1
    0|0
    • Paintball! :D Aklıma şimdi geldi.

• Siz her şeyi yapmışsınız zaten :( Benim de okuldan hoşlandığım bir kız var. Gelin benim aramı da yapın. "Çöpçatanlık yapmadık" demezsiniz :(

• İyi de ben her şeyi sadece bir arkadaşımla yapmadım ki.. Ama çöpçatanlık uzmanlık alanım. Çok çifti bir araya getirdik vala.

• güzel ve anlamlı bir soru. emin ol seversem elini hiç bırakmayacağım

0|1
    0|0
  • yemek yaparız yani, ya ne olacağdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...