Kapat

Kıskandığınız kişiye kızar mısınız?

çok kıskandığınız insana kızgın davranır mısınız? ona trip atmayı sever misiniz? ya ciddiye alırsa?

Güncellemeler:
sevdiğiniz kisiden bahsediyorum :))

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• ben seviyorummmmm:))

trip atmakta güzel:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızarım trip atmam .

0|0
    0|0
  • Davranırım.

Evet.

Ciddiye aldığı zaman gönlünü almasını bilirim.

0|0
    0|0
    • peki niye yaparsınız?

• ne gibi seyler yaparsınız?

• Önceden gözlerimi önden ayırmadığım kişiden bu durum söz konusu olduğu zaman suratına bakmam.

Suratına bakmakla kalmayıp hiç ilgilenmem.

Taki o benimle ilgilenim kalbimi alana dek.

• Hayatı burnundan getiririm. Çok kötü tavır yaparım, triplerim çekilmez olur. Kıskanmamam için elinden geleni yapar o da.

0|0
    0|0
    • peki o her ne derse sana ne vesaire aksi cevaplar verir misiniz

• Hayır. Ağlar o =) Öyle denir mi hiç be =)

• Kızmam da kin beslerim...

0|0
    0|0
  • Kızarım trip atmam ama gerekeni söylerim.

0|0
    0|0
  • yok neden kızgın davranayım ki,

0|0
    0|0
  • evet tabiki

0|0
    0|0
  • özellıkle kıskanmada kızarım elbette ama açıklarımda bunu kendısıne bak bunu yada şunu yaparsan eger şunlar olur dıye oda bazen anlamaz ama sonra jetonu duser ama yınede kendısını haksız cıkarmaz haksız oldugunuju bıldıgı halde ama kıskandıgında kızıyorsa demekkı sana deger verıyormuskı senı sert dılle uyarıyormus asıl seven o bence baskası olsa senı böyle yaparak seni kaybetme riskini alamaz senin iyiliğin içinse hele

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kıskandığımı da kızgınlığımı da belli ederim

0|0
    0|0
  • cok kıskanırım bı kıza baktıgnı gorım hemen bakıslarımla bellı edrm ve acyıp trıp atrm:) böle bı durumda trıp attgnzda cddye alrsa hemen ynna gdp snı svyrum özr dlrm dıyppm yngndan oprsnz yumusr bnce :D eger uzktysnz da tlfn edıp yda mesajlasnı svyrm dersn butun kızgınlık alınma hepsı gdr bnce:)

0|0
    0|0
  • Ufak tefek şeylerde kizmam ama o da kızdırmayi beceirse dünyayi başına yikarim,iğneler dururum

0|0
    0|0
  • evet, dikkat çekmek isterim. aynı tarz trip atmaları benden hoslanan cocuk yapıyor. bir gün iyice kucuk düşüp ağlayacağım görecek o zaman -.-

0|0
    0|0
  • evet kızgn davranırım çünkü verdiğim değerin karşılığını görmek isterim trip attığımda anlamasını ve beni yumuşatmasını isterim.. :) ciddiye alırsa küserim herhalde odunluğundan dolayı

0|0
    0|0
  • Kızarım, tripte atarım.

0|0
    0|0
  • trıp atmamda cok kızarım ve uyarırım helekı bıde kızgınlıgın ustune susarsam yandı demektır

0|0
    0|0
  • Hayır neden kizayim ki

0|0
    0|0
  • önemsediğim insana kızar ve trip atarım

0|0
    0|0
  • evet ben cok kizarim, kin beslerim, o kadar kötü kizarimki..gözlerimden ates fiskirmadigi kalir bi tek..

0|0
    0|0
    • amacımız dikkat çekmek, ilgi istemek değil mi :)) karsı tarafın duygularından emin olmadan trip atıyorum ben de..

• ben agladim bile:)evet haklisin amacim dikkat cekmek, onunda canini acitmak

Yükleniyor...