Motorsiklet almak istiyorum. Fikir almak istedim

Bilgisi olanlar fikir verebilir mi, marka model nelere dikkat etmeliyim sizce alırken kaliteli ama çok da pahalı olmayan bir motorsiklet almak için ortalama fiyatlar nedir?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bütçen nedir

2|0
    0|0
    • yani işte 10.000 e kadar olur sorun olmaz:)

• güzel görünüyor ama biraz erkeksi i sence? değil ya aslında, ne farkederki.. erkek gibi görünmek daha iyi, takip falan etmezler erkek zannederler beni, bide bayanların böle sorunları var:(

• takarsın kaskı...arkandan vay be adam fena hız yapıyor derler :)

Erkekler Ne Diyor 12

• omrunde 4 kere motora bınıpte 2 sınde fecı sekılde dusup heryerını soydurup kolu bacagı morluklar ıcınde kalan bırıne soruyorsan uzak dur bence:)

1|0
    0|0
    • uzuldum arkadasım kıyamamm yaa :(( ama uzulme, tamam mı insallah çok daha ıyısi olur, dua ederim ben

• yok yaff olmedım cok sukur ama bırı motora bın dese atarım kendımı en yüksek yerden bence sag kalma sansım daha yuksek,netıcede 2 kere zıpladı bu cekırge:)

• bütçeni bilmiyorum nerde yaşadığınıda şöyle link bişey bakabilirsin.yaşadığın yerde trafik fazlaysa adapte olmanda kolaylık sağlar.scooter tercih et derim.hem kadınlara çok yakışıyo.hemde kullanması kolay.boyutları küçük ve hafif.daha iyi hakim olursun.boyunuz kaç bu arada?

1|0
    0|0
    • cok güzeel:) harika cok tesekkur ederım! corum diyor ama istanbula getirmezler dimi? :( bide ehliyeti falan arastırıcam daha

• link fiyatı uygun mu senin için?

ehliyet için maks. 600 tl falan ayırsan yeterli olur.

• bence gayet uygun! :))) yarın arayacagım numarayı.

• bence bir bayan için ufak çapta birşey gayet güzel

bisan pasific ler bence iyi çok rahat sürersin büyük haicmli motor bence almayınız

1|0
    0|0
  • honda 125cc ile başlayabilirsin 250cc ve üstü daha sonra.suzıkı veya honda dan şaşma:)

1|0
    0|0
    • hımm, teşekkürler:) fiyatları nasıl?

• inanmıyorum motosiklet fiyatları ne kadar uyunmus buna cok sevnidimm cok mutlu oldum tesekkur ederım! herkes honda dıyor dusuneyım bı

• alırsın honda kalmazsın yolda:))))

• vitesli vitessiz ? scooter ya da yarış tipi ? fiyat aralığı maks ?

1|0
    0|0
  • al sana fikir ;) link

1|0
    0|0
  • Arkadaşım honda alda modelini sen seç ama scootar tarzı olabilir 125 lik

1|0
    0|0
  • Kısa mesafeler için elektrikli bisiklet öneririm. Motosikletler de ise önereceğim markalar pahalı.

1|0
    0|0
    • onlar gürültülü oluyor galiba:(

• Gürültüsüz ve uygun fiyata. Hem yakıt derdi, ehliyet ve plaka derdi yok. Ayda 10 tl elektrik harcamaz ama dediğim gibi kısa mesafeler içinse.

• n'aptın merak ettim?

0|0
    0|0
  • mobilett al :D

0|0
    0|0
  • bilemiyorum mağazadanbeğen

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8