Kimler harita veya navigasyon kullanmayıp birebir adres soranlardan?

Bugün başımıza gelen bir olay,

" Serkan şu kadına sorsana ... neredeymiş"

" ya dur mayakovski ne yapıyorsun burada kadınlara adres mi sorulur bizimi öldüreceksin"

" ona sorma buna sorma lan kime soracağız? dönüp duruyoruz burada. Erkek olarak gördüğümüz, en genci 80 yaşında onunda kendine hayrı yok "

" sen yanaş şu bakkalın yanına,"

" dayıııı "

" buyrun "

" ... yere nasıl gideriz "

" bak şimdi sordun dinleyeceksin tamam mı?"

" tamam "

" haaa bak şimdi şorayı gorüyon mu "

" orada dağ var dayı bizim adresle ne alakası var amk "

" şşşt sus mayakovski dur abi yaa"

" yauuv onun yanından gideceksin, sağa geçeceksin sonra ( eliyle bir çember çizip sağ ayağını da hızlıca yere vurmakta) sağa döneceksin orada domalan tepesi var oranın taaa garşısında"

" eyvallah sağolasın"

ardından ileride bir yerde sırf yanımdakiyle uğraşmak için sarhoş olan ve akli dengesi yerinde olmayan bir adamın yanına yanaştım ve bizimkinin (na na napıyon git git git durma bunun yanında) demesi üzerine sağ camı indirip, " dayı bakıyon mu " diye bizimkinin başına sarmamla, sarhoş olanın bizimkine sarılıp öpmesi ile geçen bir süreçti. Evet, bende de biraz manyaklık olduğundan çekiyorum böyle adamları. O değil de abi nasıl bir ilçedir bu? Mensubu olduğunuz ili s...

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• geçen elimde ağır ağır poşetler, ataköy 11.kısımı arıyordum.. birine sordum. söyledi, 10 dk sonra adamın tarif ettiği o yere ulaştım. garanti olsun diye birine daha sordum, o adam da demez mi "sen yanlış gelmişsin geldiğin yöne geri git "dedi. dostum emin misin, burası dediler, bir sürü yol yürüdüm dedim. "yok, cidden yanlış gelmişsin" falan dedi. neyse döndüm başladığım yere. orada birine daha sordum. az önceki olduğum yeri tarif etti. yani bir ... yüzünden bir sürü yol yürüdüm.

alakaya maydanoz ama anlatayım dedim. adres soranlardanım ben :D

0|1
    0|0
    • Aynı olay benim de başıma geldi. Bir bankanın güvenlik görevlisi tam tersi istikameti tarif etmişti Allahtan bir 50 mt gidip birisine sorduktan sonra geri dönmüştüm. :)

• :)) moron bunlar abi. bilmiyorsan bilmiyorum de.. nasıl insansa bunlar.

Kızlar Ne Diyor 11

• Sormuyorum da kaybola kaybola buluyorum =)

0|1
    0|0
    • 5 saatime neden olmuştu ego yapıp adres sormamıştım. Şimdi öyle yapmıyorum ama :)

• Cem Yılmaz `ın bir söz var Türkiyede adres soruldumu muhakak ileriden sağa dönün yüzde elli ulaşırsınız diye .d Aynen öyle bence bu durum yerine yani insanına göre değişiyor .d örneğin ismini vermeyim geçen gün bir yere gittik bulacağımız meğerse 200 metre ötedeymiş .d adam öyle bir tarif etti ki geri dönmemiz atıyorum 1 kmyi buldu (: o denli yani (:

0|1
    0|0
  • bende sorarım ama artık millet dalga geçme konusu yapmış bu adres tarıf etme olayını cıddı cıddı yasadım bunu 2 tane benım yaslarımda belkide bıraz daha buyuk çocuklara yoldan gcen araba yer sordu bayag onumdeler ama duyuyorum neyse.. anlattılar anlattılar fılan adam saolun gençler dedı vınladı gıttı o istikamette... çocuklardan hulalahahahaahhohohohööö diye bir gülme sesi.. bide kimisi wardır ki bilmiyorum diyemez kafasına gore oyle gıt böyle gıt der.. yapmayın artık bunları... sırf bu yüzden ya taksıcıye ya da motorlu kuryelere adres sorar oldum bende napıym telefonla uğraşasım yok...

0|1
    0|0
  • Ne harita ne navigasyon ne sormak. Kendim keşfederim. Yol bulma yeteneğim var galiba :D

Ayrıca küçük tanıdık şehirlerde kaybolur büyük şehirlerde ilk kez gitmeme rağmen gideceğim yeri bulurum. strangee

0|1
    0|0
  • Sorarak buluyorum

0|1
    0|0
  • Bende bir kız arkadaşımla bir yerde baya baya kaybolmuştum böyle. Ama kaybolduğumuz yerde bayan görsek şükür namazı kılardık o derece. Adamlara sorsak acaba bizi kaçırırlar mı diye bütün gün dolaşa dolaşa bulmuştuk gideceğimiz yeri

0|1
    0|0
  • Faruk eczanesiiiiiii :D

0|1
    0|0
  • Mesela ben :D

0|1
    0|0
  • Sora sora bağdat bulunur üniversite kampüsünde fakülte sormuşluğum vardır

0|1
    0|0
  • burnumun dibindeyse bile görmeyip nerde diye sorduğum olur

0|1
    0|0
  • Kadınlara sormadın haa, kınıyoruuum.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir gün eminönünde uydu antencileri arıyorum orları biliyormusun bilmiyorum genel evin oradalar.. neyse adama sorduk adam bize demezmi utanmayın gençler genel ev şu tarafta diye.. ozamandır pek sormam :)

0|1
    0|0
  • Sora sora bağdat bulunur diyenlerdenim.

0|1
    0|0
  • navigasyon abi güzel icat sıkıştığın zamanlarda orta yaşlı bir beye sorun yardımcı olur bizim insanımız adres tarif etmek için bahane arıyor zaten:)

0|1
    0|0
  • hahahahaah :D geçen bende bir bakkala bir adres sordum, adam kapıya çıktı ve mahçup bir şekilde şöyle dedi "kardeşim.. inan ki bilmiyorum.."

dedim ki abimm benim ne diye hüzünlendin:D

0|1
    0|0
  • Aradğım yerin yakınına navigasyonla gidip, ordan sonra kapı numarası sorduğum çok olmuştur. Yol sorana da telefondan yeri bulup tarif ettiğim oldu 2-3 kere, teknolojiyi elimdeyken bilmiyorum demek olmaz deği mi :)

0|1
    0|0
  • Taksicilere soruyorum.

0|1
    0|0
  • kardeş siz nereye gittiniz?

0|1
    0|0
  • Ben hissederek yürüyorum hedefimede her zaman varıyorum. Er ya da geç ama varıyorum.

0|1
    0|0
  • bende adres sorarım selamun aleykum aga

0|1
    0|0
  • Akıllı telefonum var problem ?

0|1
    0|0
  • Ben sora sora buluyorum. çokta güzel oluyor. günde 20-25 kişiden geçiyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...