Arkadaşlar başıma gelenleri anlatacağım lütfen yardımcı olun :(

2 ay önce sevgilimle ayrıldık ve beni faceden engelledi.16.05.2013 tarihinden beri konuşmuyoruz engelli durumdaydım.Dün yani 16.07.2013 tarihinde facebook hesabıma mesaj attı.Attığı mesaj şöyle "Bu sana son uyarım faceme birdaha girmeye kalkma." Ben ne girdim ne başka bişey yaptım.İşin biraz daha tuhafı geçen hafta benim en yakın arkadaşımı facebooka ekledi ekledikten 2 gün sonra fotoğraflarını beğendi.Şimdide dün bana mesaj attı.Kız farklı şehirde yaşıyor.Sizce ne yapmaya çalışıyor ? Tam iki ay sonra mesaj attı.Atmadan önce en yakın arkadaşımı ekledi ki onunla bu zamana kadar hiç konuşmadı gibi bişey ve onun profil resimlerini beğendi.Şimdide bana böyle bir mesaj attı.Sizce ne yapıyor bu kız arkadaşlar lütfen bişey yazın cevap verin.Hepinize iyi akşamlar.

0|0
158

En İyi Kız Görüşü

• kendini hatırlatıyor bence, peşinden koşmanı beklemiş koşmamışsın galiba hırsından arkadasını eklemiş falan basit kız ayakları cevap bile verme

0|0
    0|0
    • Umarım öyledir çok kötü hale döndürdü beni kendisini hatırlatarak

• cevap verme görmezden gel o zaman güzel cevap olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• bnec istemiyor zorlama rahatsız da etme

0|0
    0|0
    • Zaten ahatsz etmiyorum durduk yere olan şeyler bunlar ayrıldıktan tam iki ay sonra mesaj gelmesi mesaj gelmeden önce en yakın arkadaşımı eklemesi falan acayip

• bnc de acayip

• Sana tekrar zarf atıyor :)

0|0
    0|0
    • Hala seviyor ve şu anda ağlıyorum keşke zarf atmasaydı bayramda onun evinin orda günlerce olcam zaten

• Akıllı zarf atması iyi bir şey işte, senin arkadaşınla arkadaş olduysa eğer ortayı bulmaya çalışacak bir şekilde seninle tekrar muhabbete girmeye çalışacak işte..

• Kendini unutturmamaya çalışıyor mesaj.larına filan hiç cevap verme umursamadığını anladıkça daha çok üstüne düşecek bunun keyfini sür ama yüz verme ;)

0|0
    0|0
  • canını acıttığı yetmemiş biraz daha oynayacak galiba seninle canı sıkılmış onun

0|1
    0|0
    • Mesajına cevap vermedim bayramda onun oldugu şehire gitcem evlerimiz yan yana bakalım neler olacak

• bu soruyu ben bu siteye ilk üye olduğum günde biri sormuştu ..

0|1
    0|0
  • Arkadasının fotolarında sana ait varsa duyguları depreşmiştir. ee bayram yaklasmıs, senin geleceğini düşünerekde yapmış olabilir. bayram eglencesi istemiştir kendine.

0|0
    0|0
    • Bana ait yok ama ben çektim fotolarını ayrıca yiğenimin sünneti kınası var bayramda ve bir hafta sonrasına kadar ;( bilmiyorum aşığım ama ona dönmemem lazım dönemem offf

• Dönmee. Sen akla gelince istediği zaman yanında olan istediği zman bırakıcağı biri olma

• boyun devrilsiin mark e mi

0|1
    0|0
  • Zarf atıyo cidden yakalaa..şaka bir yanadikkatini çekmeye çalışıyo

0|0
    0|0
    • Bu kız bizim köyde yaşıyor ve köydeki evle yan yana evlerimiz. Bayramda oraya gitcem ve 17 gün kaldı 3 hafta kadar. Hala seviyorum keşke hiç zarf atmasaydı bu saatte ağlıyorum özledim onu

• ilgisiz kalmış canı sıkılmış senin ilgini çekmeye çlışıyor izin verme sakın öyle keyfine göre davranamaz ardş kimse defolsun gitsin sende yoluna bak

0|0
    0|0
    • Ben çok kötüyüm şu andada ağlıyorum yardımcı olabilirmisin ? Dertlşmeye ihtiyacım var

• ağlama kıyamam bende çok ağladım ağlıyorum daha ne kadar ağlıycam bilmiyorum hauyatım maffoldu kimseye alışamam ben zaten ilkti. dinlerim seni tabi

• Teşekkürler ;(

• Kızı at çöpe
    Kendine gel
    Zamana bırak
    ..

0|1
    0|0
    • İkinci soran oldun.. :) Değilim ama bu şekilde sakaryalıların hafız sözünü çok kullandıklarını öğrenmiş oldum.. :D

• Akıllı deli bunlar hehehee :D

• kız ilgi istiyor... boşta kalmış bir takım numaralarla seninle tekrar kontağa geçmeye calışıyor..

0|0
    0|0
  • dengesiz bu kız

0|0
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkürler.Sizce neden böyle yapıyor.Bu yaptıklarının tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

• Dengeli bir insanın yapacağı bişey değil bu neden diye sormak mantıksız o yüzden

• teşekkürler

• öyle sizinle eğleniyo

0|0
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkür ederim.Sizce neden eğlenmeye çalışıyor ne yapmaya çalışıyor olabilir ? Ben tesadüf olmadığını düşünüyorum. Tam iki ay aradan sonra...

• bu kız dan bir şey olmaz hiç umursama ben hesabına girmiyorum de sen onu engelle

0|0
    0|0
    • Yorum için teşekkür ederim.Bende mesajını gördüm cevap vermedim.Engellemedim de.Öyle kalsın.Sizce ne yapmaya çalışıyor.Tam 2 ay sonra mesaj atması ve atmadan önce arkadaşımı eklemesi ? Zaten şehir dışında kız ne yapıyor olabilir sizce ? Ben bu kadar şeyin tesadüf olcağına inanmıyorum.

• dediğin gibi de olabilir

• teşekkür ederim bayramda uzun süre onun evinin yanında evimiz var orda olcam 20 gün kaldı bakalım neler olcak :/ ama hala seviyorum kahretsn :(

Erkekler Ne Diyor 8

• obur ay atsaydı gunler esıttı ama sımdı bırı 30 dıgerı 31. tam ıkı ay degıl. ıkı ay 1 gun. tren kacmıs. sevgılın salakmış.

0|0
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkürler.Biliyorum akıllı aptallardan :)

• hesabına girmedim yani göz atmadım diyorsun eğer öyleyse orman taşlıyo ağzını arıyor yani ses çıkarma umursamıyormuş gibi davran umursamamak en etkili silah deli oluyorlar. sonra kendi ayaklarıyla geliyorlar hiç sıkma canını

0|0
    0|0
  • garipsedim.

0|0
    0|0
  • "Beni farket, beni unutma, hala buradayım, bahanemi sundum, hadi sende bir bahane bul yaklaşacak" demek istemiş şair burada.

0|0
    0|0
  • Tarih mi tuttun la.. Tam bir hayal kırıklığısın hafız..

1|0
    0|1
  • en yakın arkadasında fena degilmiş demek istemiş olabilirmi?

0|0
    0|0
  • bencede dikkat çeklmelik hareketler

0|0
    0|0
  • sikkat çekiyor ne olabilirki

0|0
    0|0
Yükleniyor...