Yeni resim modası ?!

link

link

İki sıkılmış insan fotograf makinasıyla ne yapabilir diye düşünüyorken sanki agzımıza bir şey alıyormuşuz gibi poz verelim dedik tabiki kız veremedi.. Deden ? Çünküü asil bir hanım efendi.. Neyse sizce bu moda yürürmü ? Yürümese dahihadi sizde yapın agzınızı açın ve dilinle yanagınıza basgı yapıp elinizide bir şeyi kavramış gibi tutun.. Ebet ._. Yorumlarınız neler bu resim pozu hakkında ? Tutarmı ey insan dostlar ?

Güncellemeler:
Bu pozun moda olmasın için her şeyi yapıcam !

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Yapsa o.ospu yapmasa asıl siz varyaaa:)

0|1
    0|0
    • Yok lan kız lissandra colt.. Colt ailesini biliyormusun sen ? Asil olum onlar lord kökenli bir aile hey yavrum benim..

• Ama yinede güzel bir bakış açısın en iyisi sensin pikaçu seni seçtim..

• ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Gidin buradan!

0|1
    0|0
  • Kendin gidip bir köşede utanır mısın, yoksa ben surada bir rencide edeyim mi ?

0|1
    0|0
    • Yılmıycam özgüvenimi zedeliyemiyceksiniz.. Bu pozu dünyaya tanıtcam agzına alıyormuş gibi poz verme çılgınlıgı yaşatcam dünyaya herkes agzına alıyormuş gbi poz vericek..Hahahaha(Orta doğu hariç..)(Orda buna çok kötü bakarlar o alt yapı yok tecavüze bile ugrar yapan..)

• Yo hayır büyüyünce gecer demek istedim. Kac yasındasın bilmiyorum. Ama tahmini 18 falansındır. 18 yasında olabilirsin ama 16 yasındaki insanın olgunluguna sahip degilsin. Var kendin düsün halini. Ayrıca benimle düzgün konus canımı sıkma.

• Sıksam ne ypaıcaksın tükürüp kaçcakmısın ? =_= Olgunluk yaşta degil yaşanmışlıktadır zaman insanları degil armutları olgunlaştırır. Sen henüz namus kavramı arsında sıkışıp kalmışken benim gibi anlık hazlarla zevk alan ve bu şekilde insan kalınacagını savunacak olgunluga henüz ulaşamamış birisin.. Ergence bir hareketmiş gibi gelebilir sana ama aslında bu felsefi bir duruştur parti people stilidir..

• Bu ne yaaaa

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ozan Ali yapardı lisede 6 yıl önce , tekmelemişik arkadaşlarla ..

0|1
    0|0
  • fotodaki sen misin ? tam sövüyorsdum iyi ki okumuşum yorumlarımı kendime saklayıp gidiyorum kalkp kırmayım

0|1
    0|0
    • Begenemedin mi lan yine ? Senle anlaşamadık gitti anadolu aslanı..

• abi sendemi ya biz de kızlara soyleniyoz bir fotoğraf makineisi ni g*tünüze sokmadığınız kaldı yeter ya

0|0
    0|0
    • Bu akımı destekliycem görceksiniz 1 bilemedin 2 aya tüm sanal alem agzına alıyormuş gibi poz vercek..

• zaten ağzıını buıruşturmak saçlarını one doğru bırkamak bunlar1 yıldır moda herkes yapyor ama saçma

• Amaan taedium vitae yani hayatın anlamsızlıgı bebegim sende dagıt kafana göre :D :D

Yükleniyor...