Dünyanın en pahalı benzini

Benzine 8 gün içerisinde gelen 2. zamdan sonra DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİNİ kullanmak gibi bir ayrıcalığa eriştik. Vatana millete hayırlı olsun.

İstanbuldaki güncel benzin fiyatlarını gösteren tablo link

Dünyada en yüksek fiyatla benzin kullandığımızı gösteren bir tablo link

Arabam yok diye benzin fiyatlarını dert etmeyen arkadaşlar, yakında toplu taşımaya da zam gelmesi kaçınılmaz olacak.

Bu zamdan sonra ne hissediyorsunuz ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Akp bizim herşeyimiz o zam yapsa da biz onun götünün kılıyık

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• şşşş devletin hikmetine sual olunmaz bebem :*

0|1
    0|1
  • Hislerimi emdiler artık. O derece sinir oldum.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Arabasi olan dusunsun. Toplu tasima kullanin. Karbon emisyonu duser hem de kuresel isinmanin onune gecilmis olur az da olsa :D

1|0
    0|0
  • Parası olmayan lüzümsüz yere arabaya binmesin .Benzinden herkes şikayet ediyor ama trafiğe çıkınca durum hiç de öyle değil her taraf araba kaynıyor

0|0
    0|1
    • Senna olmasaydı profil resmin bu anlamsız önerme için eksiyi basardım.

Sen hiç 4 kişilik bir aileyi akşam trafiğinde toplu taşıma ile Beşiktaş'tan beylikdüzüne taşımayı denedin mi ?

• Sorunda burda zaten. Dünyanın en kötü derecesini yapıyoruz ve verdiğin yanıt "benzin kullanmayın".Anlamıyorsun galiba.Kullanıp kullanmamak benim hakkım.Protesto böyle olmaz. Ama bak yine seni kendi silahınla mat edeceğim. Evimle işim arası 13 km.Şirketin arabasını alırsam tek vasıta. Eğer toplu taşımayı kullanırsam 3 vasıta ve benzinden daha pahalıya geliyor.Çünkü yol uzuyor.Hükümetin muhteşem çalışmalarına başka bir örnek.Naçizane önerin bile yanlışın yanlışı ama sen bundan rahatsız olmuyorsun

• Haklısın hitler bile bu kadar faşist değildi. Hitlere haksızlık yapıyorum.

tayyip'in yalanlarından, hilelerinden, kendi vatandaşını ezmesinden sıkıldım artık. Senin gibi kişiler eyvallah dedikçe benzin rekorun rekorunu da kırıyor ama siz memnunsunuz. Benzin zammını bile kabul ediyorsunuz. Daha ne olması lazım ? 10 TL olsa onu da mı kabul edeceksiniz. Norveçte adam senede 100bin dollar kazanıyor ben 10.000dolları aynı anda görmüyorum ama vergi kaçıramam çünkü bordroluyum.Başkası kaçırsın dr. öder

• Rtenin götünün kılları terlemeye başlamıştır onların yanında bizde yanıyoruz anasını satıyım .

0|0
    0|1
  • Halk koyun olduktan sonra...

0|0
    0|0
  • Sonra ekonomimiz şöyle iyi böyle iyi derler.Tabi iyi olur mk.Hangi devlet her ay zam yapıyor ki?

0|0
    0|1
  • bu ak partili mallar anca kömüre ve makarnaya zam gelince atarlanırlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...