Kızlar neden babanız gibi bir eş arıyorsunuz???

Kızların genelde babalarının karakterine yakın eşler aradığını duydum.. Sizce bu garip değil mi? Yani biri baba diğeri senin arkadaşın...

Kızlar cevaplarınızı bekliyorum

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

• ya açikcasi bir yandan aramiyorum bir yandan'da ariyorum tabi, nedeni çok mesela baba iyi biri aslinda içkisi, kumari, sigarasi, ya da kotu aliskinliklri yok, Allaha sukur hep istedigimi falan aldi ona birsey demiyorum, ailesine duskun kendisi evden is isten eve gider gelir, gece hayati olmaz,kariya kiza bakmaz,ama lakin birtek sorun var oda esimde olmamasii istiyorum oda kufur, agiz aliskanligida olsa insan sinirden agzindan çikani duymuyor ama babam'da tek sorunda kufur , çok kufurbaz herseye kufur eder,aslinda babam'dan mmnunum:) oylede es isterim ama kufurbaz

0|0
    0|0
    • gece hayatında olmaması işten eve evden işe gelmesi iyi bir şey mi sence ? Çok monoton değil mi?

• tabi evet orda haklisin herseyi birlikte yaparsak olur, ama baska biriyle asla, bu evlilik degil ozm, evlilik demek hayat musterektir herseyi beraber paylasmamiz gererk, ayni yastiga bas koyucaksak, gizlimz saklimiz olmamasi gerek, evligin tadini tuzunu kaçirmamak için bazen çilginliklar yapamk gerekir kari koca:)

• bendensin...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Yok öyle bişey. Babaya göre değişir. Baban alkolikse, anneni dövüyorsa heralde baban gibi erkek aramazsın :)

0|1
    0|0
  • o iyi biri çünkü

0|0
    0|0
  • Alakasız

0|0
    0|0
  • Nayır alakası yok

0|0
    0|0
  • yooo ben öyle bişey aramıyorum

0|0
    0|0
  • Garip bence de.Baba demek güven demektir.

0|0
    0|0
  • Benim babam biraz aksi ben tam tersi aslinda babamin karakterine sahip birini istemiyorum..

0|0
    0|0
  • yoo aramıyorum öyle birşey

0|0
    0|0
  • babam gibi değil abim gibi olsun isterim

0|0
    0|0
    • kız olsaydım ben de bir abim olsun isterdim...

Gerçi şimdi de bir kız kardeşim olsun isterdim ya neyse...

• :)

• bence genelleme yapılmamalı

0|0
    0|0
  • allah korusun istemem öyle eş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bazı kızlar babalarından nefret ediyo onlar nasıl bir eş arıyo ?

0|0
    0|0
  • babaları gibi koca istiyolarsa anaları gibi ahlaklı olacaklar önce

0|0
    0|0
  • yanlıs biliyorsun kardeş kızlar asla babaları gibi bir eş istemez ama aldıkları eş babaları gibi olur :D bunuda kendileri zaten söylerler her zaman tüm erkekler aynısınız die :D buradan pay biç :D

0|0
    0|0
  • Ya bırak allahını seversen. adamlar gösterişte babam gibi diyor. geçen biri daha babam gibi istiyorum demişti. baban napıyor dedim. ben 3 yaşındayken öldü dedi. hangi ara tanıdık anasını satim

0|0
    0|0
  • ne dememizi bekliyorsun. kızlar babalarına aşık mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...