Spor önerisi verir misiniz?

ben yürüyüş yapıyorum yüksek tempoda ve şu ana kadar yürüyüş ve ağırlık kaldırmaktan başka hiçbirşey yapmadım önerebileceğiniz sporlar var mı evde birde l cartine kullanıyorum çok bir fayda göremedim cla nedir veya önerebileceğiniz bu tür bir ürün var mı

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hafif tempo koş çikom yağ yakarsın ama kardiyo yerine ağırlık çalış bölgesel zayıflamanı hızlandırır 2 tane dambıl ala bir kiii bir kiiiii hooop 3 ayda taş gibi popon olur <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evde önerebileceğim sporlar: yüzme, bisiklete binme, kayak vb.

ya evde ne sporu yapılır ki :D iki tane dumbella indir kaldır bu :D salona gelmeden profesyonel bişeyler bekleme derim

0|0
    0|0
    • salonda program yapıp şimdi şu hareketi yapın falan diyorlar ya gıcık oluyorum denedim ama nefret ettim :) yüzme iyi fikir bizim evin altında var havuz :) kayak merkezimizde var sağol hiç aklıma gelmemişti evdeki kayak merkezine gitmek :)

• sen söylersin ben kafama göre yaparım ama orda öylemi? :)

• spor kafaya göre yapılacak bişey değil, planlı programlı çalışman gerek ki verim alasın :) hergün çalışılması gereken kas grubu var, sen kafana göre yaparsan gelişimi unut :)

• glutamin kullan

0|0
    0|0
  • ürünleri boşver doğal yollardan dikkatli beslen

0|0
    0|0
  • Şınav posizyonunda beklemek karın kasını kudurtuyor

0|0
    0|0
    • şınav çok zor ya :) kol ve sırt kaslarım çok zayıf sanırım 2 max 3 oda tüm hafta kollarım ağrıyor sonra :)

• spor öncesi verirmisiniz anladım :)))

0|0
    0|0
  • yüzme sporu ;)

0|0
    0|0
  • yürüyüşte bir spordur :)

0|0
    0|0
  • halı saha maçına gidelim gel :)

0|0
    0|0
    • hahah futbolla hiç ilgilenmiyorum ama gidip şöyle oturabileceğim bir görev verin .:) :) :)

• beleşte bekle rakip kalede ben pas verince şutlarsın topu :))

• doğal yollarla beslen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...