Laptop Fanını Değiştireyim mi?

Arkadaşlar laptopun fanının kanatlarından birisi kırılmıştı bende yapıştırdım ve kullanıyorum o şekilde.Ses vs yok,sadece emin olmasamda titreşim var ve fanın yenisini aldım elimde duruyor.Sizce bu şekilde kullansam fan iyice ölünce mi taksam yoksa yeniyi takıp bunu yedek mi tutsam? Ayrıca titreşim yaparmı dediğim şekilde kırılıp yapıştırınca?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım biran önce değiştir derim.Fanda sorun çıkarsa sistemini soğutmaz sonrada anakartından tut harddiskine hepsinin bozulma şansı olur.bi fan için yeni bir laptop fiyatına tamir masrafı ödersin

0|1
    0|0
    • 1 seneye yakın oldu sorun yok o yönden ama sadece titreşim yapar mı benim yapıştırdığım şekilde dahi onu merak ediyorum.

• yani durumunu görmediğim için pc nin bilemicem

• Titreşim yapar tabii ki. daha doğrusu kırık olunca yapıyor. nasıl taktın bilemem. onun dışında işlemciyi yakmada

0|1
    0|0
    • Aynı kırıldığı noktadan yapıştırdım japonla taktım.Yinede yapar mı titreşim yoksa bana mı öyle geliyor.

• O para ona yaramaz kardeş merak etme,belki senden 1 alır ama o 1 lira 10 lira olarak çıkar ondan.

• aynen öyle hacı

Yükleniyor...