5 günde 15 kilo verebilmek mümkün mü?

İnternette dolaşırken şöyle bir diyet programına rastladım sizce söylenildiği gibi 5 günde 15 kilo verilebilir mi?...

Yaz aylarının yaklaşması nedeniyle fazla kiloları üzerinden atmak isteyen hanımlar ve beyler için hızlı bir diyet programı uygulaması yapmak şarttır. Dengeli ve düzenli beslenme sonucunda kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırlanmış olan bu diyet programlarını uygulamadan önce vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığın olup olmadığını bilmeniz oldukça önemli. Eğer sürekli olarak kullandığınız bir ilaç varsa doktorunuza danışmadan diyet programlarını uygulamamalısınız. 5 günde 15 kilo vermek için öncelikle metabolizmanızı hızlandırmalı, yağ yakıcı çaylar tüketmeli, günde en az20 dakika spor yapmalı ve mutlaka bir diyet programı uygulamalısınız. 5 günde 15 kilo verdiren diyet için uymanız gerekenler;

Diyet listesi:

Kahvaltı: 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim kepek ekmeği, 1 dilim yağsız beyaz peynir, nane ve maydanoz

Öğle: 1 porsiyon brokoli, 1 porsiyon haşlanmış yağsız tavuk eti ve 1 kase yoğurt

Ara öğün: 2-3 bardak yeşil çay

Akşam: Sirke ya da limonlu yeşil salata

Yağ yakıcı içerikli olan greyfurt ve yeşil çay sayesinde vücudunuzdaki ödemlerden kısa sürede kurtulabilmeniz mümkün. Besleyici protein içerikli bu diyeti 5 gün uygulamanız durumunda 15 kilo kadar zayıflayabilir ve istediğiniz fit görünüme kısa sürede ulaşabilirsiniz. Egzersiz uygulaması sonucunda vücudunuzdaki hareketsizlikte gideceği için daha kolay kilo verebilirsiniz.

Güncellemeler:
peki bir de bunun üstüne günde 500 mekik, 500 şınav, 4 saat aralıklı yürüyüş ve hafif tempolu dans eklesek?

0|1
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• zor bir durum ama verirsende fizyolojik etkileri olabiliir,ayda 5 kilo normal,boy kiloda norma,5 kilo versen yeterli,

0|0
    0|0
    • hayır 50 kilo olmam lazım 68 şimdi 18 kilo fazlam var

• boyun 1,74 se,boy kilo endeksinde 63 olman yeterli,

Erkekler Ne Diyor 18

• ben 30 kilo verdim sen boy kilonu bana söylermisin ?

0|0
    0|0
    • 1.74 68

• Vücut Yüzey Alanınız: 1.82 metrekare

Yağsız Vücut Ağırlığınız: 52 kg

İdeal Kilonuz: 65 kg

Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 22.5 kg / metrekare

Sonuç: Kilonuz tamamen normal

Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

• değildir

0|0
    0|0
  • Ula inanma o reklamlara ben neler denedim hiç birisi tutmadı sanki sayısal loto oynar gibi herşeyi denedim ama çözümü kendim buldum ÇÖZÜM ŞU:: Sabah erken kalkacaksın kahvaltını yapacaksın çeyrek ekmek zeytin ,peynir 1 dilim , reçel çok az ,bal sonra sabah işyerin yakınsa yürüyeyek gideceksin sonra öğlen olduğu zaman sulu gıdalar alacaksın ekmek yok 1 dilim olabilir sonra akşamda çeyrek ekmek ve sulu gıdalar en önemlis bol bol su içeceksin

0|0
    0|0
  • Evet mümkün ama 15 gün sonun da ölmezse :D

0|0
    0|0
  • Güncelemmede söylediklerini 7 aylık spor sonucunda yapabilirsin, o da bayanlar için düşük bir ihtimal... bu kondisyonu sağlamak zordur...

0|0
    0|0
    • yok ya azmettim yaparım ben

• Çatlarsın ciddi söylüyorum bir anda bu kadar şeyi uygulamak çok zararlı...

• Bana pek inandırıcı gelmedi açııkçası... bu diyet de pek sağlıklı gelmedi...

maydonoz -limon kürü denemeni tavsiye ederim. 3 ayda 12 kilo verdi abim bu şekilde...

0|0
    0|0
  • 5 günde 15 kilo imkansız

0|0
    0|0
  • Hızlı kilo alıp vermek oldukça sağlıksız. Vücudunda çatlaklar oluşturabilir. Zamana yayarak yavaş yavaş kilo verirsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey mümkün olmaz. olsa bile ölürsün. kasların incelir erir gider.

bkz: Doktorlar'da gördüydüm :D

1|0
    0|0
  • 5 gündür sadece iftarda bir corba az da ana yemek yiyorum sahura ara sıra kalkıyorum ama ramazan olalı 9 gun oldu sanırım değil 15 kilo 1 kilo bile veremediysem buda yalandır :D

0|0
    0|0
  • öyle birşey olamaz en fazla su kaybedersin

0|0
    0|0
  • Belkı olabılır ama sabır ve dısıplın gerektıren bırsey ama cok zor

0|0
    0|0
  • Göbegini kesip atarak 2 dakkadada mümkün.. Yaşarmısın bilmem ama kemik olarka öldü derler arkandan..

0|0
    0|0
  • çok zararlı onu uygulayanlar diyeti bıraktıktan 5 gün sonra 15 kiloyu geri alıyor

0|0
    0|0
  • direk ölüme gitmek istiyorsun

0|0
    0|0
  • imkansız ötesi bişey

0|0
    0|0
  • Sağlıksız bir diyet olur açıkcası hızlı kilo vermek. Acelen ne azar azarver.

0|0
    0|0
    • iki ay sonra okul açılıyo ve yeni bir yıl yeni başlangıçlar falan :)

• aynen başlangıc cok onemli. basta sisko ol donem ortasnda fit ol. ama bir kere sisko olarak tanınrsn

• 2 ay içn dietler uygula ben spor salonuna gidiyorm 3 aydır gayet inceldim ve kas yaptm

• Hiç bişey yemeyip 5 gün boyunca sıçsan yine de 15 kilo veremessin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Oldu canım babangillere selamlar yaz bu yazının altına

1|0
    1|0
  • Hasta olursun

0|0
    0|0
  • Ölebılırsın saçmalama

0|0
    0|0
  • Sağlıklı değil sayın soran..

5 gün zarfında 15 kilo vermek demek sağlığın bozulduğuna işarettir.. Zaman sabır ve istikrar ile fazla kilolarınızı verebileceğiniz kanısındayım..

0|1
    0|0
  • İmkansız gibi .

0|0
    0|0
  • Mümkün değil. Hem ayda 5 kilo vermek bile fazla...

0|0
    0|0
  • imkansızın imkansızının ikansızı

0|0
    0|0
  • imkansızzzzz en fazla 5günde 5kilo verirsinn ben 5günde 4kilo vermiştim geçen yıl şok diyett

0|0
    0|0
Yükleniyor...