Böyle bir mesaj alsanız neyaparsınız?

3 senelık ılıskı ve 3sene sonunda telefon calıyor acıyorsun.

Senin ölünün uzerıne yemın ederım senı sevmıyorum artık ne yaparsan yap sevmıcem bıttı kızım dedı.

ve suclu onun yalan atmasıydı ve yalandan dolayı benım azda olsa sogumamdı..herseye ragmen sevmıstım :(

bole mesaj aldım neyapmalıyım telefonu acık bırakıp cevap vermeyıp süründürmek mı yoksa kapalı mı tutmak.ne dersenız yapıcam

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Artık muhatap bile olmamalısın. Seni kaybetmiş erkek biraz salaktır kafasına dank edip özür diler ama iş işten çoktan geçmiş artık. Hayatının kalanını daha düzgün insanlara ayır. 3 sene bir odunla yaşamak belki yeşerir meywe werir diye beklemek senin hatan. Kalas işte ne edersin

0|0
    0|0
  • Sakın cevap verme o hiç var olmamış gibi davran hemen yenisi bul. işte gol budur.

0|0
    0|0
  • önce kendinden emin ol gerçekten seviyormusun ve cevap verme telefonunu kapat ona açma biraz sabret zaman gösterir

0|0
    0|0
  • Dert etme hiç herşey olacağına varır kafandan sil at telefonunu günlük yaşamında açık bıraktığına göre bırak gene açık kalsın

0|0
    0|0
  • Valla çok itici bir oğlan bence. Ve böyle kişilerin sevmeyi, bunlara değer vermeyi kesin, hak eden erkekler var. Vesselam

0|0
    0|0
  • Durumunuza üzüldm. Seni sallamayanı sen ne salıyorsun hiç birşey deme mesaj da atma cıkma aramalrına pişman et onu bira.z

0|0
    0|0
  • S.ktir et gitsin.

0|0
    0|0
  • Soyunur koşarım yanına..

0|0
    0|0
  • ALLAH akıl fikir versin

öyle bir mesaj atmıs sana halen nasıl süründürmeyi düşünüyosun?

0|0
    0|0
  • Onunla her türlü iletişimini kes bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boyle mesaj atsa benım olum ustune nıye yemın edıosn dıngıl herıf gıt baskasının ustune et sevmıyosan yol orda derim..

0|0
    0|0
  • Telefonunu kapat duygusal bir film aç ağla içini boşalt.ben film izlediğimde gerçek olmadığını bilsem bile düşünüyorum millet birbiri için neler yapıyor o bana eziyet ediyor hem de senin durumunda olsam sen hiçbir şeye layık değilsin uğruna yaptığım fedakarlıklar bu gözyaşlarım sana haram olsun bir daha asla beni arama derdim.

0|0
    0|0
  • Telefonunu kapat, bu saatte dışarı çıkabilir misin bilmem ama eğer çıkabilecek durumun varsa ya bağırıp çağıracağın ya da susup ağlayacağın sessizliği dinleyeceğin bir yere git.. senin yerinde olsam yakınlarımın bana başka yerlerden ulaşacaklarını bilseydim telefonu kapatır , bir karar verene kadar açmazdım.. Kendini üzmessin umarım..

0|0
    0|0
  • Git kendi ölünün üstüne yemin et sevmiyorsan sevme akıl yoksunu derim. Seni seven senin gibi olsun lanet giresice de derdim :D

0|0
    0|0
  • Hiç bişi deme

0|0
    0|0
Yükleniyor...